Prezent

Tematy NIEZWIĄZANE z Biblią, wiarą i religią, a nie pasujące do poniższych działów.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Prezent

Post autor: booris »

A za co maja przepraszac? Za to,ze komendant jest idiota?

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Prezent

Post autor: wuka »

RN pisze:
19 gru 2022, 22:38
Minęło już tyle dni od uzycia granatnika, a ze strony ukraińskiej nawet słowa ''przepraszam''. Nic nie słychać, aby kogos mieli zdymisjonować czy ten ktoś sam miałby sie podać do dymisji.

Natomiast jesli chodzi o samego Żełeńskiego to prawdopodobnie zostanie zamieniony :mysli:
Nie ma i nie będzie, a polskie władze coraz bardziej się pogrążają i w tej i w innych sprawach.
Nie wiem jak takie coś można nazwać; hańbą? za mało. Ja bym powiedziała, że to jest po prostu zdrada narodu, zdrada stanu. Kara za to jest określona w Konstytucji.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Prezent

Post autor: wuka »

Już jest ukraiński głos w sprawie prezentu. Można tu przeczytać, że to "tragiczna pomyłka" :mrgreen: :hehe:
Szef ukraińskiej policji tłumaczy prezent dla gen. Szymczyka. "Tragiczne nieporozumienie"
https://www.onet.pl/informacje/onetwiad ... 7,79cfc278
No to już wiemy :xhaha:

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Prezent

Post autor: RN »

Wiele wskazuje na to, że juz tylko dni, może tygodnie dziela Ukrainę od prezentu jaki sprawi jej Polska w postaci oficjalnego wysłania na Ukrainę wojska. Juz chyba tylko jakis zupełnie nieoczekiwany zwrot akcji może to zatrzymać i temu zapobiec.
Okres Bożonarodzeniowo - noworoczny, kiedy większość myslami jest już przy suto zastawionych światecznych stołach to dobry czas, aby przegłosować kontrowersyjne ustawy, aby mięso armatnie mogło legalnie ginąć.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Prezent

Post autor: wuka »

RN pisze:
22 gru 2022, 22:20
Wiele wskazuje na to, że juz tylko dni, może tygodnie dziela Ukrainę od prezentu jaki sprawi jej Polska w postaci oficjalnego wysłania na Ukrainę wojska. Juz chyba tylko jakis zupełnie nieoczekiwany zwrot akcji może to zatrzymać i temu zapobiec.
Okres Bożonarodzeniowo - noworoczny, kiedy większość myslami jest już przy suto zastawionych światecznych stołach to dobry czas, aby przegłosować kontrowersyjne ustawy, aby mięso armatnie mogło legalnie ginąć.
A żebyś wiedział. Ja z wielkim niepokojem obserwuję co się dzieje. Dziś pod głosowanie poszło, że już nie będzie wymagana szpryca przy poborze. A przedtem każdy miał/musiał przyjąc to dziadostwo.
Co myślisz o wizycie klauna w usa?

Awatar użytkownika
kansyheniek
Posty: 3041
Rejestracja: 22 wrz 2007, 18:55
Lokalizacja: Kleve,Niemcy

Re: Prezent

Post autor: kansyheniek »

RN pisze:
22 gru 2022, 22:20
Wiele wskazuje na to, że juz tylko dni, może tygodnie dziela Ukrainę od prezentu jaki sprawi jej Polska w postaci oficjalnego wysłania na Ukrainę wojska. Juz chyba tylko jakis zupełnie nieoczekiwany zwrot akcji może to zatrzymać i temu zapobiec.
Okres Bożonarodzeniowo - noworoczny, kiedy większość myslami jest już przy suto zastawionych światecznych stołach to dobry czas, aby przegłosować kontrowersyjne ustawy, aby mięso armatnie mogło legalnie ginąć.
:lol:
Ale jaja...
Przecież Polacy już dawno tam walczą.
Bez ustawy i światecznych stołów :mrgreen:
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Prezent

Post autor: RN »

Selekcjoner reprezentacji Polski w piłce noznej Czesław Michniewicz stracił posadę, pomimo, że podobno osiagnał z prowadzona przez siebie reprezentacja 'na MŚ Katarze, 'historyczny sukces''.
Teraz trwa poszukiwanie nowego selekcjonera.
Ja typuje, że będzie nim były ukraiński piłkarz Andrij Szewczenko :mysli:
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Prezent

Post autor: RN »

kansyheniek pisze:
22 gru 2022, 22:28
RN pisze:
22 gru 2022, 22:20
Wiele wskazuje na to, że juz tylko dni, może tygodnie dziela Ukrainę od prezentu jaki sprawi jej Polska w postaci oficjalnego wysłania na Ukrainę wojska. Juz chyba tylko jakis zupełnie nieoczekiwany zwrot akcji może to zatrzymać i temu zapobiec.
Okres Bożonarodzeniowo - noworoczny, kiedy większość myslami jest już przy suto zastawionych światecznych stołach to dobry czas, aby przegłosować kontrowersyjne ustawy, aby mięso armatnie mogło legalnie ginąć.
:lol:
Ale jaja...
Przecież Polacy już dawno tam walczą.
Bez ustawy i światecznych stołów :mrgreen:
Walczą, ale jako najemnicy, chociaz prawdopodobnie sa to celowo wysłani zołnierze. To jest jednak nieoficjalne i nielegalne.
Oficjalne dopiero nastapi. Trzeba to jednak poprzedzić, nie tylko prawnie, ale jeszcze jakąś prowokacją.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Prezent

Post autor: RN »

wuka pisze:
22 gru 2022, 22:25

Co myślisz o wizycie klauna w usa?
Myslę, że jest to zwyczajne wezwanie podwładnego na dywanik. Nie wydaje mi sie, aby wizyta była z inicjatywy Żełeńskiego.
Jest podejrzenie, że Żełeńskiego ma zastapić Poroszenko. Zobaczymy czy tak sie stanie. Czy udało sie Joe ubłagać.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

Awatar użytkownika
kansyheniek
Posty: 3041
Rejestracja: 22 wrz 2007, 18:55
Lokalizacja: Kleve,Niemcy

Re: Prezent

Post autor: kansyheniek »

RN pisze:
22 gru 2022, 22:39

Walczą, ale jako najemnicy, chociaz prawdopodobnie sa to celowo wysłani zołnierze. To jest jednak nieoficjalne i nielegalne.
Ach, ta Twoja troska o legalność... :lol:
Rozumiem,że ludzie ZBRODNIARZA przeszli odprawę paszportową przy przekraczaniu Ukrainskiej granicy?
:lol:
:mrgreen:
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Prezent

Post autor: wuka »

Jeśli ktoś tu jest zbrodniarzem to Zełeński. Nie jeden raz mówił wprost, że chce wojny na cały świat, a ponadto podjął wiele razy działania prowokacyjne.

Awatar użytkownika
kansyheniek
Posty: 3041
Rejestracja: 22 wrz 2007, 18:55
Lokalizacja: Kleve,Niemcy

Re: Prezent

Post autor: kansyheniek »

wuka pisze:
23 gru 2022, 6:55
Jeśli ktoś tu jest zbrodniarzem to Zełeński. Nie jeden raz mówił wprost, że chce wojny na cały świat, a ponadto podjął wiele razy działania prowokacyjne.
Przypomnę jeszcze raz:
Wojnę ( bez wypowiedzenia jej) rozpoczął ZBRODNIARZ i z tego właśnie powodu jest ZBRODNIARZEM.
Niektórzy , już wymyślają co raz to bardziej absurdalne pierdoły by tłumaczyć ZBRODNIARZA.
Była już denazywikacja, demilitaryzacja, szczekające NATO i ludobójstwa na terenach ukraińskich w których władzę mają
kolesie ZBRODNIARZA.
A tym czasem nadal giną ludzie po obu stronach konfliktu.
Ale to,zdaje się was najmniej obchodzi.
RN, a ile to w ostatnim miesiącu Niemcy zapłacili rubli za ruski gaz?
Tak się chwaliłeś,że wszyscy na kolanach będą błagać ZBRODNIARZA i płacić czym tylko się da by dostać trochę gazu :lol:
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Prezent

Post autor: wuka »

Mni obchodzi na przykłąd to, że to Zełęński nie chce pokoju. Na każdą propozycję rozmów pokojowych mówi - nie. Ty jak mantrę będziesz klepał, ...kto rozpoczął.
Mam nadzieję, że zdejmą tego pajaca i jednak zmuszą ukrów do rozmów, a jak nie to życz Rosjanom, aby roznieśli w drobny mak to dziadostwo. I to jeszcze zanim wyślą tam polskich poborowych i zmuszą ich do oddawania życia za banderowców.

Awatar użytkownika
kansyheniek
Posty: 3041
Rejestracja: 22 wrz 2007, 18:55
Lokalizacja: Kleve,Niemcy

Re: Prezent

Post autor: kansyheniek »

wuka pisze:
23 gru 2022, 10:11
Mni obchodzi na przykłąd to, że to Zełęński nie chce pokoju. Na każdą propozycję rozmów pokojowych mówi - nie. Ty jak mantrę będziesz klepał, ...kto rozpoczął.
Mam nadzieję, że zdejmą tego pajaca i jednak zmuszą ukrów do rozmów, a jak nie to życz Rosjanom, aby roznieśli w drobny mak to dziadostwo. I to jeszcze zanim wyślą tam polskich poborowych i zmuszą ich do oddawania życia za banderowców.
Ten post pokazuje Twoją orientację w temacie...bardzo słabą orientację.
Ja Rosjanom życzę by się uwolnili w końcu od tej organizacji mafijnej
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Prezent

Post autor: booris »

wuka pisze:Mni obchodzi na przykłąd to, że to Zełęński nie chce pokoju. Na każdą propozycję rozmów pokojowych mówi - nie.
Zalozmy hipotetycznie:masz mieszkanie pokoj z kuchnia.Ktoregos dnia sobie spisz i nagle wpadam ja.Wywalam Cie z pokoju i usiluje sie wbic do kuchni,ale jakos kuchnie udalo Ci sie obronic.Zaistnialo pewnego rodzaju status quo-ja nie jestem w stanie wyrzucic Cie z kuchni,a Ty mnie z pokoju.I wtedy rzucam Ci propozycje polubownego zalatwienia sprawy-nie bede probowal wywalic Cie z kuchni,pod warunkiem,ze pokoj teraz jest moj.
Co zrobisz?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne forum dyskusyjne”