Zrobieni w Obajtka

Tematy NIEZWIĄZANE z Biblią, wiarą i religią, a nie pasujące do poniższych działów.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Zrobieni w Obajtka

Post autor: wuka »

Faktycznie, jesteśmy wyzyskiwani przez włodarzy do granic absurdu. Co się dziwić, jak 40 mld poszło na pomoc braciom :roll: Niedobrze się człowiekowi robi, jak idzie do sklepu. W sobotę majonez po 9,90 w poniedziałek po 11,20. W niedzielę sklep zamknięty. I tak z każdą pierdołką. https://www.youtube.com/watch?v=2OFMMFfMuVk

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Zrobieni w Obajtka

Post autor: RN »

Obecnie trwaja dwie wojny w naszym regionie.
Pierwsza wojna to konflikt rosyjsko - ukraiński, a druga to realizacja ''Wielkiego Resetu''.
Upadły kapitalizm jedyną szansę na swoje ptrzetrwanie widzi w zupełnym pozbawieniu wolności jednostki i niemal całkowitej kontroli każdego z nas.
Jednym ze srodków do celu jest np. dążenie do pozbawienia gotówki takiej jaką znamy.
Jeżeli np. zaczniemy płacić jakims wirualnym pieniązdzem z karty, to na pozór może sie to wydawać dobre, bo moze nie będziemy stali w kolejkach. Młodzież pewnie to kupi. Jednak płacąc z karty, system moze o nas wiedzieć wszystko. Kiedy kupujemy, gdzie kupujemy I co kupujemy.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Zrobieni w Obajtka

Post autor: booris »

RN pisze:Jednak płacąc z karty, system moze o nas wiedzieć wszystko. Kiedy kupujemy, gdzie kupujemy I co kupujemy.
Nie trzeba placic karta,wystarczy miec telefon komorkowy,by system znal kazdy ruch jego posiadacza.Tym bardziej,ze mozna telefonu uzywac jak karty platniczej.W Polsce,z tego co wiem,przy zakupie karty sim,trzeba okazac dowod tozsamosci,czyli kontrola na calego.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Zrobieni w Obajtka

Post autor: wuka »

Obaj macie rację, ale jak nas pozbawią papierowego pieniądza, a wręcz jeśli zabiorą nam nasze złotówki i zamienią na coś-tam, to ta niewola będzie totalna, a wielu będzie kosztować życie (być albo nie być).
Ja wam już polecałam i tu też powiem; czytam książkę Klausa "Czwarta rewolucja przemysłowa" i dozuję ją sobie, bo włos się jeży, co pod lukrem na torcie dla nas przygotowali. Krótko mówiąc, coś takiego od samego diabła musi pochodzić. Powiem wam, że jest mi bardzo smutno z tego powodu, że dobry Bóg milczy i milczy i chyba ma nas gdzieś.
Jeśli te wszystkie podłości mamy na sobie, jako ludzie, przetestować (te plany Her Schwaba i spółki), i dobry Stwórca nadal nam będzie mówił " do mnie pomsta należy, ja odpłacę", "wrócę wkrótce", "jeden dzień jak tysiąc lat" itp. bajdy, to uważam, że bierze On udział w tym szaleństwie i to wcale nie po naszej-ludzi stronie. :bardzo_smutny:

Awatar użytkownika
kansyheniek
Posty: 3041
Rejestracja: 22 wrz 2007, 18:55
Lokalizacja: Kleve,Niemcy

Re: Zrobieni w Obajtka

Post autor: kansyheniek »

RN pisze:
06 sty 2023, 13:05
Obecnie trwaja dwie wojny w naszym regionie.
Pierwsza wojna to konflikt rosyjsko - ukraiński, a druga to realizacja ''Wielkiego Resetu''.
Klaus kiedyś mówił, że ZBRODNIARZ to jeden z jego najbardziej pojętych uczniów.

Wycofywanie gotówki z naszego życia to komunistyczne marzenie...
Kapitalizm nie ma z tym nic wspólnego.
W całej Europie rządzą socjaliści a po nich można się spodziewać tylko takich rzeczy, w tym również zniewolenia społeczeństwa. To leży w ich zlewaczałej naturze.
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Zrobieni w Obajtka

Post autor: wuka »

Popraw sobie definicje: socjalista, lewicowiec, LEWAK .
Rządzi lewactwo i banda zbrodniarzy. Każdy z obecnie i dawniej rządzących był w młodości kształcony w szwajcarskiej szkole utworzonej przez Szwaba. Zarówno Putin, jak wielu innych, nawet ten piękniś z Kanady, który tam rządzi. Też ma całe mnóstwo krwi na rękach i nie wołasz ...zbrodniarz? Doprawdy, bardziej zaślepionej osoby ze świecą szukać. A może i nie, wszak ... wybrana, a i w realu też trochę by się znalazło na własnych podwórkach :roll:

Awatar użytkownika
kansyheniek
Posty: 3041
Rejestracja: 22 wrz 2007, 18:55
Lokalizacja: Kleve,Niemcy

Re: Zrobieni w Obajtka

Post autor: kansyheniek »

wuka pisze:
06 sty 2023, 19:23
Popraw sobie definicje: socjalista, lewicowiec, LEWAK .
Rządzi lewactwo i banda zbrodniarzy. Każdy z obecnie i dawniej rządzących był w młodości kształcony w szwajcarskiej szkole utworzonej przez Szwaba. Zarówno Putin, jak wielu innych, nawet ten piękniś z Kanady, który tam rządzi. Też ma całe mnóstwo krwi na rękach i nie wołasz ...zbrodniarz? Doprawdy, bardziej zaślepionej osoby ze świecą szukać.
Moje definicje lewactwa, lewicy, socjalisty itd są jak najbardziej w porządku.
Rządzi lewactwo?
Gdzie,w Rosji?
Tam rządzi mafia i to od czasów Lenina...
Putin jest ZBRODNIARZEM bo dopuścił się zbrodni przeciwko pokojowi czego nie można powiedzieć o pięknisiu z Kanady z którym nie przepadam bo jest lewakiem.
Ty mi zarzucasz zaślepienie a sama guzik widzisz.
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne forum dyskusyjne”