Znikająca Ukraina

Tematy NIEZWIĄZANE z Biblią, wiarą i religią, a nie pasujące do poniższych działów.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Znikająca Ukraina

Post autor: booris »

wuka pisze:I chyba popełniasz błąd.
Moj schemat dzialania jest dosc prosty i posluze sie przykladem profesora.Napisal on,ze Ukraina odzyskala 2 do 5% terytorium.Poniewaz wydawalo mi sie to mocno zanizone,sprawdzilem-nie mial racji.Pisal,ze na Ukrainie juz przed wojna brakowalo pradu,sprawdzilem-nie mial racji.Nie mial jej tez i w innych punktach,wiec sprawdzilem kim jest profesor.Okazalo sie,ze profesor jest filozofem,wiec jego zawod ma malo wspolnego z tym o czym pisal.Do tego nie pokazal zrodel tych informacji,ale byc moze wojna i gospodarka to jego hobby,wiec zakladam ze wie.Ale gdy siegnalem troszke dalej okazalo sie,ze profesor jest ukrainofobem i dotarla do mnie przyczyna dezinformacji ktore zaserwowal.Wniosek jest prosty,zarowno profesor jak i powolujacy sie na jego opinie,sa niewiarygodni.Nie zabraniam nikomu miec wlasnej opinii,nawet w przypadku gdy stoi w opozycji do mojej,ale tez i nie dam sobie wciskac kitu.Nie wymagam od profesora,by kochal Ukraine,ale jesli jeszcze do tego pisze nieprawde...wybacz.To tyle.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Znikająca Ukraina

Post autor: wuka »

Myśl Polska jest zbyt poważną gazetą, aby udostępniała łamy byle komu.
Tak jedynie dla porządku:
Prof. Bogusław Paź złożył odwołanie od decyzji o zawieszeniu
""Prof. Paź wraca na uczelnię". Nieprawdziwy wpis księdza"

To tyle na tym forum.

Odnośniki do artykułu:
1. https://dorzeczy.pl/opinie/319534/konie ... rv_lX3sljE
2. https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/ar ... m67o8SfS3c

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Znikająca Ukraina

Post autor: booris »

Linki dotycza Kissingera, a nie Pazia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne forum dyskusyjne”