Rosja: Patriarcha Cyryl...

Tematy NIEZWIĄZANE z Biblią, wiarą i religią, a nie pasujące do poniższych działów.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Rosja: Patriarcha Cyryl...

Post autor: RN »

wuka pisze:
21 sty 2023, 13:30

Wiem, że mało nas, ale damy radę.
Wczesniej czy pózniej prawda i tak wyjdzie na jaw.
Juz nawet na zachodzie znajduja się znane osobistości, które piszą wprost, kto stoi za ta wojna, kto ja podsyca i komu zalezy, aby ona trwała.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

Awatar użytkownika
kansyheniek
Posty: 3041
Rejestracja: 22 wrz 2007, 18:55
Lokalizacja: Kleve,Niemcy

Re: Rosja: Patriarcha Cyryl...

Post autor: kansyheniek »

RN pisze:
21 sty 2023, 18:55
wuka pisze:
21 sty 2023, 13:30

Wiem, że mało nas, ale damy radę.
Wczesniej czy pózniej prawda i tak wyjdzie na jaw.
Juz nawet na zachodzie znajduja się znane osobistości, które piszą wprost, kto stoi za ta wojna, kto ja podsyca i komu zalezy, aby ona trwała.
Za wojną stoi ZBRODNIARZ.
Podsycają Amerykanie.
Najbardziej zależy Amerykanom ale również sporo zyskują np. Norwegowie i inne państwa posiadające surowce energetyczne
To wszystko jest tak oczywiste, że pisanie o jakieś prawdzie,która ma dopiero ujrzeć światło dzienne to kompromitacja.
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4146
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Rosja: Patriarcha Cyryl...

Post autor: radek »

Oceniając media obiektywnie, to Pan Putin raczej nie zrezygnuje z osiągnięcia zbawienia, ale konsekwencje środków jakie podejmuje w tym celu, będą dla niego bardzo trudne do zniesienia, jeśli nie zweryfikuje swojego zachowania

‭‭Ewangelia według św. Marka 8:36 BW1975‬‬
[36] Albowiem cóż pomoże człowiekowi, choćby cały świat pozyskał, a na duszy swej szkodę poniósł?

https://bible.com/bible/3490/mrk.8.36.BW1975

‭‭Ewangelia według św. Łukasza 12:58-59 BW1975‬‬
[58] Gdy więc idziesz ze swoim przeciwnikiem do urzędnika, staraj się załatwić z nim sprawę w drodze, aby cię nie zaciągnął przed sędziego, a sędzia oddałby cię strażnikowi, a strażnik wrzuciłby cię do więzienia. [59] Powiadam ci, że nie wyjdziesz stamtąd, dopóki nie oddasz ostatniego grosza.

https://bible.com/bible/3490/luk.12.58.BW1975
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne forum dyskusyjne”