Podsumowanie roku

Tematy NIEZWIĄZANE z Biblią, wiarą i religią, a nie pasujące do poniższych działów.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Podsumowanie roku

Post autor: wuka »

Chcę Wam jeszcze jedną rozmowę polecić. M.Piskorski podsumowuje ubiegły rok. Omawia wiele ważnych spraw, np. o protestach w Czechach, o sprawach na polskich uczelniach itd.
"Mateusz Piskorski: Mamy żyć w permanentnym strachu, różne teorie gier zastosowane w geopolityce..."
https://www.youtube.com/watch?v=BStAV_JK3pQ

Smutne podsumowanie kondycji polskiego społeczeństwa.

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Podsumowanie roku

Post autor: RN »

wuka pisze:
21 sty 2023, 19:47
Chcę Wam jeszcze jedną rozmowę polecić. M.Piskorski podsumowuje ubiegły rok. Omawia wiele ważnych spraw, np. o protestach w Czechach, o sprawach na polskich uczelniach itd.
"Mateusz Piskorski: Mamy żyć w permanentnym strachu, różne teorie gier zastosowane w geopolityce..."
https://www.youtube.com/watch?v=BStAV_JK3pQ

Smutne podsumowanie kondycji polskiego społeczeństwa.
Ciekawa i rzeczowa rozmowa.
Gospodarz programu jeszcze pare lat temu zapraszał do swoich programów, głownie ludzi zwiazanych z ruchem narodowym. Od pewnego czasu zaprasza kogos takiego, jak Mateusz Piskorski. To nie jest ich pierwsza rozmowa.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Podsumowanie roku

Post autor: wuka »

RN pisze:
22 sty 2023, 0:14
wuka pisze:
21 sty 2023, 19:47
Chcę Wam jeszcze jedną rozmowę polecić. M.Piskorski podsumowuje ubiegły rok. Omawia wiele ważnych spraw, np. o protestach w Czechach, o sprawach na polskich uczelniach itd.
"Mateusz Piskorski: Mamy żyć w permanentnym strachu, różne teorie gier zastosowane w geopolityce..."
https://www.youtube.com/watch?v=BStAV_JK3pQ

Smutne podsumowanie kondycji polskiego społeczeństwa.
Ciekawa i rzeczowa rozmowa.
Gospodarz programu jeszcze pare lat temu zapraszał do swoich programów, głownie ludzi zwiazanych z ruchem narodowym. Od pewnego czasu zaprasza kogos takiego, jak Mateusz Piskorski. To nie jest ich pierwsza rozmowa.
Przyznam ci się, że ja dopiero od kilku dni znam ten kanał, a gospodarza programu pierwszy raz widzę. Już sobie do obejrzenia kilka programów odłożyłam. Nie śledziłam kiedyś mediów ani narodowych, ani właściwie żadnych poza tymi, co mnie hobbystycznie odpowiadały, wiesz...szycie, robótki na drutach, archeologia, no i historia rzecz jasna, ale nie ta bieżąca i nie polityka! No i mam co robić na emeryturze :xhehe:

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Podsumowanie roku

Post autor: RN »

wuka pisze:
22 sty 2023, 11:16


Przyznam ci się, że ja dopiero od kilku dni znam ten kanał, a gospodarza programu pierwszy raz widzę. Już sobie do obejrzenia kilka programów odłożyłam. Nie śledziłam kiedyś mediów ani narodowych, ani właściwie żadnych poza tymi, co mnie hobbystycznie odpowiadały, wiesz...szycie, robótki na drutach, archeologia, no i historia rzecz jasna, ale nie ta bieżąca i nie polityka! No i mam co robić na emeryturze :xhehe:
Teraz chyba się nazywa CENTRUM EDUKACYJNE POLSKA, a wczesniej nazywał się CENTRUM EDUKACYJNE POWISLE.
Ja juz dawno tez nie słuchałem tego kanału, bo nie mam tak duzo czasu.
Sam prowadzacy nazywa się Rafał Mossakowski, który wcześniej prowadził i chyba organizował spotkania z róznymi historykami, których raczej nie ujrzy się w TVP.
Wczesniej jak jeszcze nie było tej wojny na Ukrainie, często zapraszał osoby, które miały czy maja jakieś sympatie z ruchem narodowym i z tej pozycji dyskutowano na temat obozu przeciwnego, czyli o piłsudczykach :-)
Mysle, że to idzie znależć w sieci.
Niekoniecznie mozna się z tym wszystkim zgadzać co tam mówiono, zreszta wiele spraw trudno przecietnemu słuchaczowi jest zweryfikować, ale posłuchac warto.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne forum dyskusyjne”