muzyka

Tematy NIEZWIĄZANE z Biblią, wiarą i religią, a nie pasujące do poniższych działów.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: muzyka

Post autor: RN »

Krzysztof Krawczyk 1946 - 2021. - https://www.youtube.com/watch?v=UtTOoX0job4
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: muzyka

Post autor: wybrana »

JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: muzyka

Post autor: RN »

To też jest ładna piosenka Krawczyka. Krawczyk miał mnóstwo fajnych, miłych dla ucha piosenek.
Jest kolejną znaną osobą z tego pokolenia, która odeszła.
Ciechowski, Niemen, Jarocka, Krawczyk, wcześniej Jantar. Nie tak dawno Szewińska, ostatnio Szurkowski.
Przecież Ci ludzie wyglądali na zdrowych, na pewno nie brakowało im pieniędzy...a jednak.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Re: muzyka

Post autor: veteran »

Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: muzyka

Post autor: wuka »

veteran pisze:
05 kwie 2021, 22:12
Chyba najlepsza
https://www.youtube.com/watch?v=xhGHtlYR0OQ
Dla mnie także. Smutna to wiadomość. Byłam na koncercie, gdy z Trubadurami jeszcze grał. Potem kiedyś w Sopocie na festiwalu... Ich już nie ma. Nas też nie będzie. Wszystko przemija.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: muzyka

Post autor: Bobo »

Smutne? Przecież Absolut, kochający Ojciec Jezusa, w którego wierzy wuka, tak zaplanował i to realizuje. Czyż to wszystko, co ON robi, nie jest DOBRE? A ty się smucisz.
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: muzyka

Post autor: wuka »

Bobo pisze:
06 kwie 2021, 9:29
Smutne? Przecież Absolut, kochający Ojciec Jezusa, w którego wierzy wuka, tak zaplanował i to realizuje. Czyż to wszystko, co ON robi, nie jest DOBRE? A ty się smucisz.
Zapewne taki wpis by cię zadowolił i teraz się poprawię: "Hura. Bardzo się cieszę, że o jednego katolika mniej"
Zadowolony?

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: muzyka

Post autor: Bobo »

Nie zrozumiałaś ;-)
Nie ważne KTO umarł. Na ogół ktoś się smuci po nim. Jak to możliwe, że Twój Absolut zafundował nam takie coś jako rzecz naturalna? Jak można się smucić, gdy Bóg, który wszystko robi dobrze, zrobił coś przed czym każdy się broni i tego nie chce?
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: muzyka

Post autor: wuka »

Bobo pisze:
06 kwie 2021, 10:47
Nie zrozumiałaś ;-)
Nie ważne KTO umarł. Na ogół ktoś się smuci po nim. Jak to możliwe, że Twój Absolut zafundował nam takie coś jako rzecz naturalna? Jak można się smucić, gdy Bóg, który wszystko robi dobrze, zrobił coś przed czym każdy się broni i tego nie chce?
Dowiesz się, gdy przeczytasz "Historia wieczysta" , "Skazany na boga" "Tao fizyki" i szereg innych pozycji.

Owszem - zrozumiałam, ale celowo nie odniosłam się do kopniaka jakim mnie chciałeś obdarzyć. Nie robi to na mnie wrażenia, jeśli nieświadomi ludzie tak postępują. Do takich zaliczam ciebie :-)

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: muzyka

Post autor: Bobo »

Jak widzę, sama nie rozumiesz kwestii przeze mnie postawionych a przynajmniej odpowiedzi na nie. One są powszechne i odwieczne. Niestety... jak zwykle, uciekasz, gdy chodzi o szczegóły.
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: muzyka

Post autor: wuka »

Bobo pisze:
06 kwie 2021, 12:31
Jak widzę, sama nie rozumiesz kwestii przeze mnie postawionych a przynajmniej odpowiedzi na nie. One są powszechne i odwieczne. Niestety... jak zwykle, uciekasz, gdy chodzi o szczegóły.
Ty naprawdę nie masz innych zainteresowań, jak czepialstwo? Uciekam, uciekam i uciekam. Mam ci pokazać z jakich tematów ty uciekasz? Na jakie kluczowe pytania nie odpowiadasz?
DAJ MI SPOKÓJ.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: muzyka

Post autor: Bobo »

Żadne czepialstwo, próbuję pojąć człowieka (czytaj: wukę) i dostrzegam tyle niespójności i braku logiki w takim pojmowaniu świata i sensu życia, że... pewnych filmów i książek, które propagujesz jako swoje ulubione, ale które wprowadziły cię w taki stan, jaki prezentujesz na forum, wolę nie czytać. Umysł, to nie śmietnik, żeby czytać cokolwiek. Tylko nieliczni sobie z tym dają radę, aby to potem odsiać jako plewy.
Zawsze mnie zdumiewa, że ludzie mający takie teorie spiskowe za domenę swoich poglądów, uważają się potem za... bardziej oświeconych, bardziej świadomych, 'poinformowanych' czy 'na wyższym poziomie'.
Tak jak wybrana pisząca 'od czapy; Ty również przemycasz myśli, sugestie, jakobyś była bardziej oświecona.
Tylko cierpisz, chorujesz i umrzesz jak każdy nieoświecony ;-)

Jednak tu temat: muzyka. Wyobraźcie sobie, że to wszystko wyśpiewałem i zagrałem na pianinie :mrgreen:
Mam ci pokazać z jakich tematów ty uciekasz? Na jakie kluczowe pytania nie odpowiadasz?
Bardzo bym prosił. Zarazem przepraszam, że na coś nie odpowiedziałem. Jak pisałem, forum to nie centrum mojego życia. Naprawdę w realu się realizuje lepiej niż na forum. Ponadto nie odpowiadam w trzy sekundy po wpisach, choć ty już po kilku minutach wyskakujesz, że nie odpowiadam.
Więc jakie to tematy z których ponoć uciekam?
Pokażesz czy kolejny raz uciekniesz? Pytam o konkret.
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: muzyka

Post autor: wuka »

Bobo, to forum jest ostatnim i już jedynym miejscem kontaktu z ludźmi. Apeluję do ciebie, abyś zostawił mnie w spokoju. Tak, temat muzyka, ale to ty skierowałeś uwagę na mnie, na wiarę, której nie rozumiesz i przypisujesz mi cuda-wianki. Zwyczajnie kłamiesz na mój temat, oczerniasz mnie i krzywdzisz.
Tak, uciekam, uciekam, uciekam, ale zawsze ktoś taki, jak ty mnie dopada i wbija w coraz głębszy dół. Nie możesz po prostu mnie do ignorów wrzucić? Ja ciebie nie mogę, bo system nie pozwala władz forum wyłączyć.
Jeszcze raz pytam - chcesz się mnie pozbyć - napisz wprost i śmiało. Po co mi dokładasz takie pierdoły, jak w powyższym tekście? Mogłabym długie tłumaczenie do każdego zdania ci napisać, ale odpuszczam, bo po co? Czy ty tylko ranić potrafisz? Po to jest forum, abyś mógł się na nielubianych użytkownikach wyładować? Chyba włąśnie po to.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: muzyka

Post autor: wybrana »

Wuka, to nie temat na przepychanki, no ale skoro sam moderator go rozwinął, to i ja pozwolę sobie coś dodać.
Ja wielokrotnie do swoich wpisów dodawałam cytaty z Biblii, ale Bobo zawsze tylko podsumował- od czapy. Nie potwierdził merytorycznie, czemu tak uwaza.

Będąc w temacie, wuka dla ciebie -
https://youtu.be/AERQiSfW5Cg
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: muzyka

Post autor: Bobo »

Wybrana, bo od czapy :-D Jaki cytat udowadnia że ludzie najpierw żyli w niebie i za karę zostali zesłani na ziemię?
Wymyślasz. To jest moja merytoryczna reakcja. Ty nie cytujesz wersetów merytorycznie. Ja mogę pół biblii wstawić które niczego nie udowadniają.
Oszołomstwu mówię NIE!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne forum dyskusyjne”