"Za kogo mnie uważacie?"

Tematy NIEZWIĄZANE z Biblią, wiarą i religią, a nie pasujące do poniższych działów.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

"Za kogo mnie uważacie?"

Post autor: kesja »

wydzielone z:
http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.p ... 251#177251

leszed.

Jestem, Który Jestem
http://www.youtube.com/watch?v=_j_s12ZG ... re=related
..
ZA KOGO MNIE UWAŻACIE ?
Zapytał , JESTEM ,KTÓRY JESTEM.
Ostatnio zmieniony 04 maja 2011, 12:24 przez kesja, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Post autor: kesja »

leszed pisze:kesjo ja uważam Ciebie za osobę zbawioną przede wszystkim od grzechów. Zakładam, że życiem poświadczasz to. Natomiast nie jesteś pozbawiona błędów i mniej znaczących złych rzeczy, ale to nie powód do lęku. Bóg to zmieni w swoim czasie, podobnie ze mną.

http://www.youtube.com/watch?v=YeI05QoW ... r_embedded

"błogosławię" wszystkich tym linkiem.
Chyba nie dokonczyłam mysli :-)
To co wierzący mówia o sobie ,swiadczy ze JAHSZUA JEST .... no właśnie KIM ?

spokojnie błedy robie nawet na klawiaturce :-)

Awatar użytkownika
David77
Posty: 3720
Rejestracja: 19 mar 2011, 11:07
Lokalizacja: MÜNCHEN

Post autor: David77 »

kesja
To co wierzący mówia o sobie ,swiadczy ze JAHSZUA JEST .... no właśnie KIM
Na pytanie kim jest Jezus odpowiada sama Biblia .

W ew Jan 3 ; 16 Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny. (17) Bo nie posłał Bóg Syna na świat, aby sądził świat, lecz aby świat był przez niego zbawiony.
Tą samą myśl wyraża Paweł w liście do Gałatów 4;4

lecz gdy nadeszło wypełnienie czasu, zesłał Bóg Syna swego, który się narodził z niewiasty i podlegał zakonowi

Nikt inny jak tylkoo Syn Boży przyszedł na świat co również zapowiedział Anioł posłany przez Boga do Marii

Łuk 2 ;(30) I rzekł jej anioł: Nie bój się, Mario, znalazłaś bowiem łaskę u Boga. (31) I oto poczniesz w łonie, i urodzisz syna, i nadasz mu imię Jezus. (32) Ten będzie wielki i będzie nazwany Synem Najwyższego. I da mu Pan Bóg tron jego ojca Dawida. (33) I będzie królował nad domem Jakuba na wieki, a jego królestwu nie będzie końca. (34) A Maria rzekła do anioła: Jak się to stanie, skoro nie znam męża? (35) I odpowiadając anioł, rzekł jej: Duch Święty zstąpi na ciebie i moc Najwyższego zacieni cię. Dlatego też to, co się narodzi, będzie święte i będzie nazwane Synem Bożym.

Obca jest nauka apostołom jakoby to sam Bóg przyszedł na ziemie w ciele Jezusa ,gdyby tak było to przytoczone tutaj wersety nie zaprzeczały by temu . A co sam Jezus mówi o sobie ? Ew Jan 8;

(42) Rzekł im Jezus: Gdyby Bóg był waszym Ojcem, miłowalibyście mnie, Ja bowiem wyszedłem od Boga i oto jestem. Albowiem nie sam od siebie przyszedłem, lecz On mnie posłał.

Pewnego razu Jezus zadał pytanie swoim uczniom ,, Za kogo go ludzie uważają "
ew Mat 16

(13) A gdy Jezus przyszedł w okolice Cezarei Filipowej, pytał uczniów swoich, mówiąc: Za kogo ludzie uważają Syna Człowieczego? (14) A oni rzekli: Jedni za Jana Chrzciciela, inni za Eliasza, jeszcze inni za Jeremiasza albo za jednego z proroków. (15) On im mówi: A wy za kogo mnie uważacie? (16) A odpowiadając Szymon Piotr rzekł: Tyś jest Chrystus, Syn Boga żywego.

Skąd wiedział Piotr kim jest Jezus?

(17) A Jezus odpowiadając, rzekł mu: Błogosławiony jesteś, Szymonie, synu Jonasza, bo nie ciało i krew objawiły ci to, lecz Ojciec mój, który jest w niebie.

Na koniec słowa z 1 Listu 4;(8) Kto nie miłuje, nie zna Boga, gdyż Bóg jest miłością. (9) W tym objawiła się miłość Boga do nas, iż Syna swego jednorodzonego posłał Bóg na świat, abyśmy przezeń żyli. Jan również potwierdza że to nie sam Bóg przyszedł na świat ale jego syn .

10 .Na tym polega miłość, że nie myśmy umiłowali Boga, lecz że On nas umiłował i posłał Syna swego jako ubłaganie za grzechy nasze.

14) A my widzieliśmy i świadczymy, iż Ojciec posłał Syna jako Zbawiciela świata. (15) Kto tedy wyzna,Jezus jest Synem Bożym, w tym mieszka Bóg, a on w Bogu.
יֵּשׁוּעַ הוּא הָאָדוֹן

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Post autor: kesja »

wypisałeś wersety zgodnie z miejscem w którym sie znajdujesz - widzisz tylko tyle ?
To tak jak dziecko wie ze jego tato to tato i nic poza tym .
Nawet gdyby był ,królem ,prezydentem , siedział na tronie , to dziecko widzi tylko ,ze to
tato - dlaczego ?

Awatar użytkownika
David77
Posty: 3720
Rejestracja: 19 mar 2011, 11:07
Lokalizacja: MÜNCHEN

Post autor: David77 »

Ja tylko przytoczyłem to o co Jezus pytał i apostołowie stwierdzili , ty natomiast nie chcesz uznać nauki Jezusa i apostołów , a to już twój problem . Mam rozumieć że twoim zdaniem Jezus i apostołowie nie mówili prawdy ? Posłuchaj więc co sam Bóg Jahwe powiedział podczas chrztu Jezusa

Mat 3;16 (16) A gdy Jezus został ochrzczony, wnet wystąpił z wody, i oto otworzyły się niebiosa, i ujrzał Ducha Bożego, który zstąpił w postaci gołębicy i spoczął na nim. (17) I oto rozległ się głos z nieba: Ten jest Syn mój umiłowany, którego sobie upodobałem. Również świadectwo Piotra bardzo dobitnie potwierdza ,kim był Jeszua

Dz 3;13 Bóg Abrahama i Izaaka i Jakuba, Bóg ojców naszych, uwielbił Syna swego, Jezusa, którego wy wydaliście i zaparliście się przed Piłatem, który uważał, że należało go wypuścić na wolność;

To są słowa Piotra a nie moje - zacznij proszę czytać słowo Boże ze zrozumieniem
יֵּשׁוּעַ הוּא הָאָדוֹן

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Post autor: kesja »

David77 pisze:Ja tylko przytoczyłem to o co Jezus pytał i apostołowie stwierdzili , ty natomiast nie chcesz uznać nauki Jezusa i apostołów , a to już twój problem . Mam rozumieć że twoim zdaniem Jezus i apostołowie nie mówili prawdy ? Posłuchaj więc co sam Bóg Jahwe powiedział podczas chrztu Jezusa

Mat 3;16 (16) A gdy Jezus został ochrzczony, wnet wystąpił z wody, i oto otworzyły się niebiosa, i ujrzał Ducha Bożego, który zstąpił w postaci gołębicy i spoczął na nim. (17) I oto rozległ się głos z nieba: Ten jest Syn mój umiłowany, którego sobie upodobałem. Również świadectwo Piotra bardzo dobitnie potwierdza ,kim był Jeszua

Dz 3;13 Bóg Abrahama i Izaaka i Jakuba, Bóg ojców naszych, uwielbił Syna swego, Jezusa, którego wy wydaliście i zaparliście się przed Piłatem, który uważał, że należało go wypuścić na wolność;

To są słowa Piotra a nie moje - zacznij proszę czytać słowo Boże ze zrozumieniem
Piotr mówi o wiele więcej i co z tego skoro po dzis dzien nie czyta sie ze zrozumieniem.
Powiedział o Duchu Mesjasza który zapowiadał przez proroków SWOJE CIERPIENIE I SWOJE PRZYJŚCIE ...
DUCH MESJASZA TO SAM JHVH - kto w to wierzy ?
TYLKO JHVH JEST MESJASZEM ,Duch JHVH JEST naszym Mesjaszem -NAMASZCZENIEM - ŚWIATŁEM

Awatar użytkownika
David77
Posty: 3720
Rejestracja: 19 mar 2011, 11:07
Lokalizacja: MÜNCHEN

Post autor: David77 »

kesja skoro tak twierdzisz ;Piotr mówi o wiele więcej i co z tego skoro po dzis dzien nie czyta sie ze zrozumieniem.
Powiedział o Duchu Mesjasza który zapowiadał przez proroków SWOJE CIERPIENIE I SWOJE PRZYJŚCIE ...
DUCH MESJASZA TO SAM JHVH - kto w to wierzy ?
TYLKO JHVH JEST MESJASZEM ,Duch JHVH JEST naszym Mesjaszem -NAMASZCZENIEM - ŚWIATŁEM

To pokaż gdzie tak jest napisane ?
יֵּשׁוּעַ הוּא הָאָדוֹן

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Post autor: kesja »

David77 pisze:kesja skoro tak twierdzisz ;Piotr mówi o wiele więcej i co z tego skoro po dzis dzien nie czyta sie ze zrozumieniem.
Powiedział o Duchu Mesjasza który zapowiadał przez proroków SWOJE CIERPIENIE I SWOJE PRZYJŚCIE ...
DUCH MESJASZA TO SAM JHVH - kto w to wierzy ?
TYLKO JHVH JEST MESJASZEM ,Duch JHVH JEST naszym Mesjaszem -NAMASZCZENIEM - ŚWIATŁEM

To pokaż gdzie tak jest napisane ?

1P 1:11
"Badali oni/prorocy/, kiedy i na jaką chwilę wskazywał Duch Chrystusa, który w nich był i przepowiadał cierpienia /przeznaczone/ dla Chrystusa i mające potem nastąpić uwielbienia."
.

Lm 4:20
"Pomazaniec/Mesjasz Pana/JHVH, który był naszym tchnieniem życiowym, został schwytany w ich dołach, ten, o którym myśleliśmy, że w jego cieniu będziemy żyć między narodami."
.
רוּחַ אַפֵּינוּ מְשִׁיחַ יְהוָה נִלְכַּד בִּשְׁחִיתוֹתָם אֲשֶׁר אָמַרְנוּ בְּצִלּוֹ נִחְיֶה בַגּוֹיִם׃

Duch nozdrzy naszych Mesziach JHVH .....

Awatar użytkownika
David77
Posty: 3720
Rejestracja: 19 mar 2011, 11:07
Lokalizacja: MÜNCHEN

Post autor: David77 »

Czyli ty rozumiesz że Duch Chrystusa to sam Bóg Jahwe który był w Jezusie ?

1 Piotr 1 ;(3) Niech będzie błogosławiony Bóg i Ojciec Pana naszego Jezusa Chrystusa. On w swoim wielkim miłosierdziu przez powstanie z martwych Jezusa Chrystusa na nowo zrodził nas do żywej nadziei:

O czym tutaj mówi Piotr że Jezus ma nad sobą kogoś kto jest dla niego Bogiem i Ojcem a to już dwie różne osoby bo gdyby było inaczej to Piotr słowa te w inny sposób by sformułował

werset 11 mówi zaś o Duchu Chrystusowym a nie o Bogu i nic tutaj nie jest powiedziane że tym Duchem był Bóg Jahwe

W Rzy 8 ;(9) Ale wy nie jesteście w ciele, lecz w Duchu, jeśli tylko Duch Boży mieszka w was. Jeśli zaś kto nie ma Ducha Chrystusowego, ten nie jest jego , tutaj jest mowa o tym samym Duchu Chrystusowym co w 1 Piotr 1;11

Czy również należy rozumieć że ci który mają Ducha Chrystusowego są Bogiem Jahwe który w nich mieszka ?
Jezus mówi do żydów :

w ew Jan 8 ;(15) Wy sądzicie według ciała, Ja nikogo nie sądzę. (16) A jeśli już sądzę, to sąd mój jest prawdziwy, bo nie jestem sam, lecz jestem Ja i Ten, który mnie posłał. (17) A przecież w zakonie waszym jest napisane, że świadectwo dwóch ludzi jest wiarygodne. (18) Ja świadczę o sobie, a także Ojciec, który mnie posłał, świadczy o mnie.

Gdyby Jezus był Bogiem Jahwe to wież mi że nie powoływał by się na ten przykład odwołując się do Tory

5 Moj 17;6 na podstawie zeznania dwóch świadków lub trzech świadków skazuje się na śmierć. Nie skazuje się na śmierć na podstawie zeznania jednego świadka.

Skoro w 1 Moj 6;3 (3) I rzekł Pan: Nie będzie przebywał duch mój w człowieku na zawsze, gdyż jest on tylko ciałem. Będzie więc życie jego trwać sto dwadzieścia lat.

Czy i te słowa mają popierać teorię że ci ludzie byli Bogiem ponieważ Bóg przez ducha swego w nich przebywał ?
יֵּשׁוּעַ הוּא הָאָדוֹן

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Post autor: kesja »

"David77"
Czyli ty rozumiesz że Duch Chrystusa to sam Bóg Jahwe który był w Jezusie ?
oczywiście że Rozumiem , Duch Mesjasza to SAM JHVH - czyli Jego Duch JEST
Namaszczeniem naszych nozdrzy - Mesjasz to Światło .


1 Piotr 1 ;(3) Niech będzie błogosławiony Bóg i Ojciec Pana naszego Jezusa Chrystusa. On w swoim wielkim miłosierdziu przez powstanie z martwych Jezusa Chrystusa na nowo zrodził nas do żywej nadziei:
.
tak przetłumaczyli ale czy tak mam czytac ?
ja czytam Bóg Ojciec Pan nasz Jahszua Mesjasz ---
O czym tutaj mówi Piotr że Jezus ma nad sobą kogoś kto jest dla niego Bogiem i Ojcem a to już dwie różne osoby bo gdyby było inaczej to Piotr słowa te w inny sposób by sformułował
Piotr mówi ze Ojciec jest tez naszym Panem ...
nie mówi takich nonsensów - jezus ma NAD SOBA BOGA ?!
zadne dwie JEDEN I TEN SAM ....
JA JESTEM BRAMA
a to by znaczyło ze Ojciec tez musiaął by przez TA BRAME przejsc ..
werset 11 mówi zaś o Duchu Chrystusowym a nie o Bogu i nic tutaj nie jest powiedziane że tym Duchem był Bóg Jahwe
no cóż pij nadal mleko ....moze kiedyś przejrzysz życze ci tego - nie marnuj czasu.
W Rzy 8 ;(9) Ale wy nie jesteście w ciele, lecz w Duchu, jeśli tylko Duch Boży mieszka w was. Jeśli zaś kto nie ma Ducha Chrystusowego, ten nie jest jego , tutaj jest mowa o tym samym Duchu Chrystusowym co w 1 Piotr 1;11
masz wszystko napisane tylko nie widzisz ...nie ma Ducha nie jest Jego
Czy również należy rozumieć że ci który mają Ducha Chrystusowego są Bogiem Jahwe który w nich mieszka ?
Sa Jego dopełnieniem
.

Awatar użytkownika
David77
Posty: 3720
Rejestracja: 19 mar 2011, 11:07
Lokalizacja: MÜNCHEN

Post autor: David77 »

Albo żartujesz albo kompletnie nie rozumiesz o czym piszesz tam gdzie nie pasuje do twoich dogmatów to źle jest przetłumaczona ,buhahaha

Skoro uważasz że słowa te zostały źle przetłumaczone to udowodnij to, a jak ten werset brzmi po hebrajsku ?


W grece czytamy ;

Εὐλογητὸς ὁ θεὸς καὶ πατὴρ τοῦ κυρίου ἡμῶν Ἰησοῦ Χριστοῦ, czyli Jezus ma nad sobą kogoś kto dla niego jest Ojcem i Bogiem .

Jezus jest drogą do Boga ale celem tej drogi nie jest on sam tylko Jego Ojciec

ew Jan14;6 Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie.

Nigdzie w NT ani Jezus ani apostołowie nie głosili że Jeszua i jego Ojciec to ta sama osoba - zacznij czytać słowo Boże

Paweł w Rzy 8 ;(31) Cóż tedy na to powiemy? Jeśli Bóg za nami, któż przeciwko nam? (32) On, który nawet własnego Syna nie oszczędził, ale go za nas wszystkich wydał, jakżeby nie miał z nim darować nam wszystkiego? (33) Któż będzie oskarżał wybranych Bożych? Przecież Bóg usprawiedliwia. (34) Któż będzie potępiał? Jezus Chrystus, który umarł, więcej, zmartwychwstał, który jest po prawicy Boga, Ten przecież wstawia się za nami.

To nie Bóg ale jego Syn za nas umarł takie jest świadectwo Pawła i innych apostołów .
יֵּשׁוּעַ הוּא הָאָדוֹן

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Post autor: kesja »

"David77"
Albo żartujesz albo kompletnie nie rozumiesz o czym piszesz tam gdzie nie pasuje do twoich dogmatów to źle jest przetłumaczona ,buhahaha
znasz to przysłowie ? poznac głupiego po smiechu jego -

Skoro uważasz że słowa te zostały źle przetłumaczone
to udowodnij to, a jak ten werset brzmi po hebrajsku ?
pisałam tak ?
W grece czytamy ;

Εὐλογητὸς ὁ θεὸς καὶ πατὴρ τοῦ κυρίου ἡμῶν Ἰησοῦ Χριστοῦ, czyli Jezus ma nad sobą kogoś kto dla niego jest Ojcem i Bogiem
.
nie no pewnie trwaj w tym nadal ...

Jezus jest drogą do Boga ale celem tej drogi nie jest on sam tylko Jego Ojciec

ew Jan14;6 Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie.

Nigdzie w NT ani Jezus ani apostołowie nie głosili że Jeszua i jego Ojciec to ta sama osoba - zacznij czytać słowo Boże
TAK JAHSZUA JEST DROGA DO OJCA a skoro TYLKO przez Niego to znaczy ze DROGA
prowadzi W JEZUSA a nie poza Niego .
A to znaczy ze TYLKO W NIM mozna znalezdz Ojca ...
ON JEST OJCEM I PANEM - gdyby tak nie było Zydzi mogli by przyjsc do Ojca pomijajac Syna ...skoro jest ich dwóch to masz wybór a jesli jeden to wyboru nie ma.
Bo albo Syn JEST W OJCU A OJCIEC W SYNU ,a to znaczy ze nie ma Ojca jak TYLKO W SYNU...
Paweł w Rzy 8 ;(31) Cóż tedy na to powiemy? Jeśli Bóg za nami, któż przeciwko nam? (32) On, który nawet własnego Syna nie oszczędził, ale go za nas wszystkich wydał, jakżeby nie miał z nim darować nam wszystkiego? (33) Któż będzie oskarżał wybranych Bożych? Przecież Bóg usprawiedliwia. (34) Któż będzie potępiał? Jezus Chrystus, który umarł, więcej, zmartwychwstał, który jest po prawicy Boga, Ten przecież wstawia się za nami.

To nie Bóg ale jego Syn za nas umarł takie jest świadectwo Pawła i innych apostołów .
jesli tak nisko mierzysz tak mało otrzymasz ...
Ludzie przychodza do Jezusa jako człowieka i tylko tyle otrzymuja skoro widza człowieka
dostana nagrode człowieka , ale nie jest to Zycie Wieczne bo to obejmuje
Poznanie JEDYNEGO PRAWDZIWEGO BOGA , skoro nie widza Boga to i nagrody nie dostana bo człowiek nic nie moze ..
Tak syn umarł bo ojciec co wolał kogos narazic zamiast siebie ?
idz bo ja ci kaze masz mi byc posłuszny - bo jak nie to ?... ot czysta postwa ziemskiego ojca.
NIE
OJCIEC SAM PRZYJAŁ NA SIEBIE SYNOSTWO I W TYM SYNOSTWIE W POSTACI SŁUGI
OFIAROWAŁ SIEBIE za POTOMSTWO SWOJE .

Awatar użytkownika
David77
Posty: 3720
Rejestracja: 19 mar 2011, 11:07
Lokalizacja: MÜNCHEN

Post autor: David77 »

Ty równie dobrze możesz napisać że wierzysz w krasnoludki tylko tłumacze to źle przetłumaczyli

Jak już powołujesz się na słowa Jezusa to przytaczaj je tak jak powiedział a nie przekręcaj jego słów Jana 14;6 ἐγώ εἰμι ἡ ὁδὸς καὶ ἡ ἀλήθεια καὶ ἡ ζωή· οὐδεὶς ἔρχεται πρὸς τὸν πατέρα εἰ μὴ δι᾽ ἐμοῦ.

ἐγώ εἰμι-ja jestem

ἡ ὁδὸς-drogą

ἡ ἀλήθεια- prawdą

καὶ ἡ ζωή- i życiem

οὐδεὶς ἔρχεται πρὸς τὸν πατέρα - nikt nie przychodzi do Ojca

εἰ μὴ δι᾽ ἐμοῦ.- jeśli nie przeze mnie

δι᾽ – praepositio (+ gen.) – przyimek διὰ: o miejscu, przestrzeni, obszarze, objętości: przez, poprzez; o czasie: przez, stale, zawsze, po, do, podczas gdy, w ciągu, gdy; o sposobie: przez, dzięki czemuś, za pośrednictwem, przy pomocy, pod wpływem; wśród, pośród; wzdłuż; z racji, z powodu, za sprawą;

Bo albo Syn JEST W OJCU A OJCIEC W SYNU ,a to znaczy ze nie ma Ojca jak TYLKO W SYNU.

. Ew Jan 14; (20) Owego dnia poznacie, że jestem w Ojcu moim i wy we mnie, a Ja w was.

kesja

OJCIEC SAM PRZYJAŁ NA SIEBIE SYNOSTWO I W TYM SYNOSTWIE W POSTACI SŁUGI
OFIAROWAŁ SIEBIE za POTOMSTWO SWOJE - TO JEST TYLKO TWOJA NAUKA

Gdyby tak było to Jezus nie powiedział by tych słów ew Jan 3 ;16(16) Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny

Paweł pisze że to Bóg poświęcił swojego Syna a nie odwrotnie że Bóg umarł za nas takich słów nigdzie nie znajdziesz w NT . Apostołowie trzymali się ściśle słowa Bożego ale nie głosili swoich nauk . Jezus jest pośrednikiem między Bogiem swoim Ojcem a ludźmi czy to też według ciebie zostało dodane do Biblii?
יֵּשׁוּעַ הוּא הָאָדוֹן

Awatar użytkownika
Anowi
Posty: 10038
Rejestracja: 02 wrz 2007, 14:28
Lokalizacja: Bóg wie

Post autor: Anowi »

kesja pisze: Tak syn umarł bo ojciec co wolał kogos narazic zamiast siebie ?
idz bo ja ci kaze masz mi byc posłuszny - bo jak nie to ?... ot czysta postwa ziemskiego ojca.
NIE
OJCIEC SAM PRZYJAŁ NA SIEBIE SYNOSTWO I W TYM SYNOSTWIE W POSTACI SŁUGI
OFIAROWAŁ SIEBIE za POTOMSTWO SWOJE .
ja wyciągam taki wniosek, skoro Słowo narodził się aby oddać z własnej woli życie - to On jest naszym bezpośrednim Stwórcą i Ojcem - i nie zapominam, że On ma swego Ojca, który zmartwychwzbudził Go do życia wiecznego
nie jest bogaty ten, kto posiada wiele,
tylko ten, kto niewiele potrzebuje.

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Post autor: kesja »

On SAM SIEBIE WZBUDZIŁ nie doczytałas ? SAM SIEBIE bo JEST OJCEM

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne forum dyskusyjne”