Światełko w tunelu

Ciekawe strony internetowe, linki do nagrań na YouTube itd. o różnej tematyce NIE ZWIĄZANEJ z Biblią i religią

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Światełko w tunelu

Post autor: wuka »

Może nareszcie ktoś się weźmie za biskupów w naszym kraju. Jest pierwszy sygnał:
"Kaprysy gdańskiego arcybiskupa Leszka Sławoja Głódzia"
Wszyscy niby wiedzą, gadają, pijakiem i chamem nazywają, a panu arcy, jak tyłek rośnie tak rośnie. Ale księża zaczęli mówić. I super. Takich ludzi, jak G. trzeba wywalić i ukarać. To szkodnik.
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/op ... ar-AAJkIH3

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Ale przecież to wiadomo od wielu lat. I co ? I nic.
Wystarczy spojrzeć na ten alkoholiczny ryj i już wszystko jasne.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

wuka pisze:Jest pierwszy sygnał
Jaki pierwszy... było ich wiele...
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Światełkiem nazywam to, że był w tej sprawie oficjalnie przesłuchany i w ogóle to, że materiały dowodowe w postaci zeznań krzywdzonych są rozpatrywane.
Oczywiście finał raczej jest do przewidzenia. Spokojna starość z godziwą emeryturą w ładnym miejscu.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

wuka pisze: Spokojna starość z godziwą emeryturą w ładnym miejscu.
Coś te cudze emerytury wzbudzają w Tobie zazdrość :-D
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Bobo pisze:
wuka pisze: Spokojna starość z godziwą emeryturą w ładnym miejscu.
Coś te cudze emerytury wzbudzają w Tobie zazdrość :-D[/quote
Żadna zazdrość, ale poczucie niesprawiedliwości. Nie podoba mi się, że tacy luje i darmozjady śmieją się nam w twarz, a uczciwi ludzie cierpią.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

wuka pisze:uczciwi ludzie cierpią.
Jeśli ktokolwiek cierpi przez Głodzia to na własne życzenie. Ty pewnie nie cierpisz. No chyba, że arcybiskup G. przyjechał do ciebie, przystawił pistolet do głowy i wrzasnął: dawaj forsę!
Jak tego nie zrobił, to nie cierpisz z jego powodu.
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Bobo pisze:
wuka pisze:uczciwi ludzie cierpią.
Jeśli ktokolwiek cierpi przez Głodzia to na własne życzenie. Ty pewnie nie cierpisz. No chyba, że arcybiskup G. przyjechał do ciebie, przystawił pistolet do głowy i wrzasnął: dawaj forsę!
Jak tego nie zrobił, to nie cierpisz z jego powodu.
Jeśli krzywda dzieje się innym ludziom, niesprawiedliwość wszelka, to mnie to boli. Duchowo mnie boli. Sprawa nie musi wcale dotykać mnie osobiście, ale mam już w życiu różne traumy i ciężkie przeżycia za sobą, dlatego wiem, jak można cierpieć.
I współczuję, i mi żal.
Nie, Bobo, nie na własne życzenie. Jeśli ktoś jest podwładnym takiego czy innego gnoja to co ma zrobić? Tym bardziej, jesli jest to na przykład wojsko, a tam o brutalność, wulgarność i przemoc nietrudno. Co winien taki chłopak jeden z drugim, że jakiś chamski przełożony obchodzi się z nim, jak z bydłem?
Jak tu wina, jakie własne życzenie.
Pomijając wojsko, w całym życiu mamy sytuacje, gdzie nie z własnej winy jesteśmy wyzyskiwani. Człowiek jest często po prostu bezsilny wobec tego, co go spotyka.
Owszem, ja zdaję sobie sprawę, że wiele sytuacji przykrych to są konsekwencje naszych złych wyborów. W moim życiu wiem dokładnie, gdzie i jakie blędy popełniłam, a teraz konsekwencje będą i to do końca życia. Biorę na klatę i winię wyłącznie siebie, ale jest też wiele sytuacji kompletnie niezawinionych, na które nie miałam żadnego wpływu, a się stały i okaleczyły psychikę na zawsze.
A co dopiero mówić o takich traumach, jak molestownie przez kler itp.zbrodniach?!

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

wuka pisze:Jeśli ktoś jest podwładnym takiego czy innego gnoja to co ma zrobić?
Przestać być podwładnym. Religia właśnie na tym polega, że nie musisz. To nie to samo co wojsko, gdzie zarabiasz na życie.
Właśnie tak zyją Świadkowie Jehowy. Niektórzy kiedyś rzeczywiście podlegali Głodziowi itp. odeszli i co się stało...? NIC.
Jeśli Biblia radzi, aby wyjść z Babilonu to ja nic innego, bardziej mądrego nie mogę doradzić.
Oszołomstwu mówię NIE!

Jachu
Posty: 10663
Rejestracja: 09 lis 2008, 20:55
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Jachu »

Ale jednak Emet wiele dobrej i rzetelnej wiedzy,wniósł na Forum.
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawe linki”