Coś w tym jest

Ciekawe strony internetowe, linki do nagrań na YouTube itd. o różnej tematyce NIE ZWIĄZANEJ z Biblią i religią

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Coś w tym jest

Post autor: wuka »

Artykuł znaleziony w sieci "przy okazji". Nie ze wszystkim się zgadzam, ale sporo daje do myślenia. http://www.taraka.pl/pieczec_ukrasc_czlowiekowi_dusze

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

wuka pisze:sporo daje do myślenia
A co należy myśleć na ten temat? I dlaczego?
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
karol210
Posty: 904
Rejestracja: 05 lut 2016, 8:53

Post autor: karol210 »

Nie wiesz co mówisz wuka, o wiele lepiej być więźniem Chrystusa i być bezpiecznym pod względem pogody ducha i opatrzności. Nie masz też pojęcia jaki chaos shirmy byłby bez Boga

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

karol210 pisze:Nie wiesz co mówisz wuka, o wiele lepiej być więźniem Chrystusa i być bezpiecznym pod względem pogody ducha i opatrzności. Nie masz też pojęcia jaki chaos shirmy byłby bez Boga
1. Nie wiem, co to chaos shirmy
2. To nie ja mówię. Napisałam wyraźnie, że artykuł znalazłam PRZY OKAZJI i daję jako CIEKAWOSTKĘ. A wy z kolejną aferą.
3. Jezus nigdy nie żądał od nikogo, aby być Jego więźniem, więc raczej ty nie wiesz co piszesz.

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4094
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Obrazek

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

[center]Blokady zakładane w czasie sakramentów.Odpowiedzi na komentarze.[/center]

[center][video]https://www.youtube.com/watch?v=cixTBJSrKuc[/video][/center]

Z komentarzy:

Lucy Grab
4 lata temu poddałam się rytualnemu ściągnięciu pieczęci z czakr :).Odczułam taką ulgę, jakbym zrzuciła z pleców betonowy plecak :).
Moje życie się totalnie zmieniło, jest cudownie piękne :). Popracowałam jeszcze nad oczyszczeniem szyszynki i jestem nowym człowiekiem.
Bez aktu apostazji wyrwałam sie ze szponów korporacji watykańskiej. Polecam każdemu, pod warunkiem, że jest na to gotowy :)
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4094
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Coś w tym jest

Post autor: radek »

Dlaczego to nie Zachód jest autorem tej inicjatywy?

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/ot ... d=msedgntp
Obrazek

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Coś w tym jest

Post autor: BoaDusiciel »

radek pisze:
12 sty 2021, 11:05
Dlaczego to nie Zachód jest autorem tej inicjatywy?

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/ot ... d=msedgntp
Dlatego Radku, że jeśli miasto ma nie emitować dwutlenku węgla, to nie może w nim być ludzi, no chyba że będą to ludzie nieoddychający.
Albowiem poprzez oddychanie ludzie zwiększają 100 krotnie zawartość dwutlenku węgla w powietrzu.
Arabscy książęta mają różne dziwne pomysły, bo cierpią na nadmiar pieniędzy i nie bardzo wiedzą co z nimi zrobić.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Coś w tym jest

Post autor: Krystian »

wuka pisze:
07 maja 2020, 19:13
Artykuł znaleziony w sieci "przy okazji". Nie ze wszystkim się zgadzam, ale sporo daje do myślenia. http://www.taraka.pl/pieczec_ukrasc_czlowiekowi_dusze
Pierwszym jest chrzest przez zanurzenie w wodzie. W ten sposób chrzcił Jan Chrzciciel i uczniowie Jezusa.
Zgadza się co do Jana.
Pan Jezus nikogo nie ochrzcił.
Jego uczniowie chrzcili, tylko w Jego Imię.
Nigdy jak większość denominacji w imię ojca, syna, i ducha świętego
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Coś w tym jest

Post autor: Bobo »

A ty zostałeś ochrzczony w imię Jezusa? Nie. Więc po co nas pouczasz?
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Coś w tym jest

Post autor: wuka »

Krystian pisze:
12 sty 2021, 18:45
wuka pisze:
07 maja 2020, 19:13
Artykuł znaleziony w sieci "przy okazji". Nie ze wszystkim się zgadzam, ale sporo daje do myślenia. http://www.taraka.pl/pieczec_ukrasc_czlowiekowi_dusze
Pierwszym jest chrzest przez zanurzenie w wodzie. W ten sposób chrzcił Jan Chrzciciel i uczniowie Jezusa.
Zgadza się co do Jana.
Pan Jezus nikogo nie ochrzcił.
Jego uczniowie chrzcili, tylko w Jego Imię.
Nigdy jak większość denominacji w imię ojca, syna, i ducha świętego
:aaa: Skąd wiesz, jak chrzcił Jan? Jezusa też ochrzcił w imię Jezus :roll: Brednia goni brednię ;-)

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Coś w tym jest

Post autor: Krystian »

Wiem z Biblii jak chrzcił Jan.
Jezusa nie ochrzcił w Imię Jezusa
Brednie wypisujesz
ale tak to jest jak Biblię się ma za zwykłą książkę :-(
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Coś w tym jest

Post autor: Krystian »

Bobo pisze:
12 sty 2021, 18:47
A ty zostałeś ochrzczony w imię Jezusa? Nie. Więc po co nas pouczasz?
Odniosłem się do artykułu
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Coś w tym jest

Post autor: wuka »

Krystian pisze:
12 sty 2021, 20:32
Wiem z Biblii jak chrzcił Jan.
Jezusa nie ochrzcił w Imię Jezusa
Brednie wypisujesz
ale tak to jest jak Biblię się ma za zwykłą książkę :-(
Cytat daj. Jak Jan ochrzcił Jezusa. Formułkę.
To ty bredzisz. Jan nie chrzcił w imię Jezusa.
Książka zwykła czy niezwykła - te same słowa są w niej zawarte zarówno w twojej jak w mojej.

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Coś w tym jest

Post autor: Krystian »

To Ty napisałaś, że Jan chrzcił w Imię Jezusa.
Ja napisałem, że tylko uczniowie Pana Jezusa chrzcili w Jego imieniu.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawe linki”