Lewica i Prawica ...

Ciekawe strony internetowe, linki do nagrań na YouTube itd. o różnej tematyce NIE ZWIĄZANEJ z Biblią i religią

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Post autor: tom68 »

W liberalno-demokratycznym panstwie kazdy wierzacy czy nie wierzacy powianiem zyc jak chce i wszyscy powinni sie nawzajem szanowac a wierzacy powinni dawac dobry przyklad innym zyjac wedlug ewangelii ... bo inaczej czekaja nas prawa i panstwa religijne tylko dla wybranych i ich wyznania ...
tom68

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Albertus pisze:
kansyheniek pisze:A mnie guzik obchodzi kto z kim śpi ale podejście do życia mam wybitnie prawicowe. Zero socjalu, niskie podatki...itd.
Samo opowiadanie się za niskimi podatkami i likwidacją "socjalu" nie czyni z człowieka "prawicowca". Niepodważalnym i podstawowym elementem prawicowych poglądów jest szacunek dla tradycyjnych, chrześcijańskich wartości i tradycyjnej, opartej o chrześcijańskie wartości, struktury społecznej a przede wszystkim rodzinnej.

Nie mogę powiedzieć że "guzik mnie obchodzi to kto z kim śpi" jeśli ten fakt narusza wartości chrześcijańskie i burzy oparty na chrześcijańskich wartościach porządek społeczny.

Szczególnie istotny jest fakt z kim "śpi" polityk i jaki ma poglądy na to kto z kim może "spać".

I choćby aktywny homoseksualista uważał że należy zlikwidować "socjal" i zmniejszać podatki to, jako prawicowiec a przede wszystkim jako chrześcijanin, nie mogę na niego głosować.
A tu miałbym kolejną konstruktywną propozycję, że jeśli ktoś uważa, że należy się interesować tematem "kto z kim śpi", to ten ktoś powinien niezwłocznie ujawnić z kim śpi.
Jak nie ujawni, to zrobić mu kęsim, kęsim :->
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
kansyheniek
Posty: 3041
Rejestracja: 22 wrz 2007, 18:55
Lokalizacja: Kleve,Niemcy

Post autor: kansyheniek »

Albertus pisze:amo opowiadanie się za niskimi podatkami i likwidacją "socjalu" nie czyni z człowieka "prawicowca". Niepodważalnym i podstawowym elementem prawicowych poglądów jest szacunek dla tradycyjnych, chrześcijańskich wartości i tradycyjnej, opartej o chrześcijańskie wartości, struktury społecznej a przede wszystkim rodzinnej.
A co powiesz o konserwatywnym polityku polskim niejakim Stanislawie Pięcie?

Albo Trump?
Jest konserwatystą?

Jakby trzeba było to nawet do Kaczyńskiego można by było się przyczepić :-P

Dla mnie najważniejsze są względy ekonomiczne ,bardzo szeroko pojęte,edukacja,ochrona zdrowia itd. a nie z kim śpi dany polityk i jakie ma w tej kwestii poglądy.
Choć przyznam szczerze,gratuluję Polakom,że nie wybrali pana Biedronia bo jednak podczas oficjalnych uroczystości państwowych rzeczywiście lepiej kiedy Pan Prezydent jest z małżonką,ew. Pani Prezydent z mężem a nie jakieś dziwolągi :->
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"

Albertus
Posty: 3073
Rejestracja: 22 wrz 2007, 13:37

Post autor: Albertus »

kansyheniek pisze:
Albertus pisze:amo opowiadanie się za niskimi podatkami i likwidacją "socjalu" nie czyni z człowieka "prawicowca". Niepodważalnym i podstawowym elementem prawicowych poglądów jest szacunek dla tradycyjnych, chrześcijańskich wartości i tradycyjnej, opartej o chrześcijańskie wartości, struktury społecznej a przede wszystkim rodzinnej.
A co powiesz o konserwatywnym polityku polskim niejakim Stanislawie Pięcie?

Albo Trump?
Jest konserwatystą?

Jakby trzeba było to nawet do Kaczyńskiego można by było się przyczepić :-P

Dla mnie najważniejsze są względy ekonomiczne ,bardzo szeroko pojęte,edukacja,ochrona zdrowia itd. a nie z kim śpi dany polityk i jakie ma w tej kwestii poglądy.
Choć przyznam szczerze,gratuluję Polakom,że nie wybrali pana Biedronia bo jednak podczas oficjalnych uroczystości państwowych rzeczywiście lepiej kiedy Pan Prezydent jest z małżonką,ew. Pani Prezydent z mężem a nie jakieś dziwolągi :->
Uważam że polityk który zdradza żonę jest osoba niepewną bo jeśli zdradził żonę to nie ma pewności że również nie zdradzi Polski jeśli będzie miał z tego korzyści i przyjemności osobiste, przy nadarzającej się okazji. Dlatego zdrady małżeńskie polityka nie są jego osobistą sprawą ale skoro jest osobą publiczną to i jego zdrady powinny być podawane do publicznej wiadomości dlatego że są istotnym elementem jego oceny przez wyborców.

Oczywiście wyborcy mogą sobie głosować i na cudzołożników.Podobnie i z rozwodnikami.

Jednak może być też i taka sytuacja że ktoś narobił błędów w życiu których nie może cofnąć albo trudno mu się z nich wycofać choć ich żałuje. Jeśli ktoś popełnił takie błędy ale nie broni swojego grzechu lecz broni i głosi chrześcijańskich i prawicowych wartości to nadal dla mnie jest chrześcijaninem i przedstawicielem prawej strony.

Między takimi ludźmi a ludźmi którzy bronią grzechu, zła i uznają je za dobre a wręcz propagują i zmuszają innych do uznawania zła za dobro, jest radykalna różnica.

Chrześcijanin a w szczególności katolik nie może popierać ludzi którzy aktywnie uczestniczą w antychrześcijańskiej światowej kampanii choćby mieli świetne pomysły na gospodarkę.Choć sam uważam kwestie gospodarcze za bardzo istotne.

Oczywiście trudno jest o kandydatów idealnych z punktu widzenia chrześcijańskiego . Dlatego czasem trzeba wybierać mniejsze zło.Wcale nie uwazm ze PIS i Duda sa idealnymi kandydatami z chrzescijanskiego punktu widzenia

Trudno mi jednak pojąć jak ktoś kto uważa się za chrześcijanina może głosować na osobę które chciałaby udzielać ślubów parom homoseksualnym.
Ostatnio zmieniony 03 lip 2020, 20:45 przez Albertus, łącznie zmieniany 2 razy.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Krystian pisze:powinien, być ukamieniowany, ale lewacy wiedzą sobie.
Ja osobiście jestem za państwem świeckim, ale lewactwo mi sie nie podoba
Aż strach się bać. I ty z taką nienawiścią do bożych stworzeń mienisz się chrześcijaninem?

[ Dodano: 2020-07-03, 20:46 ]
Albertus pisze:Chrześcijanin a w szczególności katolik nie może popierać ludzi którzy aktywnie uczestniczą w antychrześcijańskiej światowej kampanii choćby mieli świetne pomysły na gospodarkę.Choć sam uważam kwestie gospodarcze za bardzo istotne.
:aaa: Ty tak poważnie?
Gdzie ty znajdziesz chrześcijanina i w dodatku katolika bez zmazy i skazy, który mógłby reprezentować kogokolwiek, że o narodzie już nie wspomnę ;-) :mrgreen:

Albertus
Posty: 3073
Rejestracja: 22 wrz 2007, 13:37

Post autor: Albertus »

Gdzie ty znajdziesz chrześcijanina i w dodatku katolika bez zmazy i skazy,
Nie szukam takich, choć ludzie prawi i szlachetni się zdarzają.

Awatar użytkownika
kansyheniek
Posty: 3041
Rejestracja: 22 wrz 2007, 18:55
Lokalizacja: Kleve,Niemcy

Post autor: kansyheniek »

Jeśli chodzi o prawych i szlachetnych polityków , to takich nie ma bo żeby być politykiem trzeba umieć kłamać a ci którzy tego nie potrafią nie mają w polityce czego szukać.
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Post autor: tom68 »

Wartości chrześcijańskiej rodziny to pokazał nam były premier Kazimierz M :-P
tom68

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawe linki”