Oburzające

Ciekawe strony internetowe, linki do nagrań na YouTube itd. o różnej tematyce NIE ZWIĄZANEJ z Biblią i religią

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Oburzające

Post autor: wuka »

Pewnie słyszeliście, co na potrzeby filmu obce państwo chce zrobić w Polsce. Wysadzić zabytkowy most.
Jak dla mnie jest to oburzające. Rządzą się, jak u siebie, a nasz minister kultury temu przytakuje. No nie, tak być nie może.
Obejrzyjcie krótki filmik.
Amerykanie jednak wysadzą zabytkowy most w Pilchowicach?
https://www.youtube.com/watch?v=U01V-lKmV_0

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Oburzające

Post autor: wybrana »

wuka pisze:
05 sie 2020, 20:20
Pewnie słyszeliście, co na potrzeby filmu obce państwo chce zrobić w Polsce. Wysadzić zabytkowy most.
Jak dla mnie jest to oburzające. Rządzą się, jak u siebie, a nasz minister kultury temu przytakuje. No nie, tak być nie może.
Obejrzyjcie krótki filmik.
Amerykanie jednak wysadzą zabytkowy most w Pilchowicach?
https://www.youtube.com/watch?v=U01V-lKmV_0
Kto takie bzdury tworzy? Owszem pragną tam nagrać film, ale akcje wysadzenia mostu, to już efekt specjalny - animacja.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Oburzające

Post autor: BoaDusiciel »

Jeśli na moście będzie stał Duda, Kaczyński, Szydło, Sasin itp., to niech wysadzają :mrgreen:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Oburzające

Post autor: wuka »

BoaDusiciel pisze:
05 sie 2020, 20:45
Jeśli na moście będzie stał Duda, Kaczyński, Szydło, Sasin itp., to niech wysadzają :mrgreen:
O tym nie pomyślałam, ale zawsze jakąś petycję można słać :mrgreen: :hehe:

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Oburzające

Post autor: wuka »

wybrana pisze:
05 sie 2020, 20:35
wuka pisze:
05 sie 2020, 20:20
Pewnie słyszeliście, co na potrzeby filmu obce państwo chce zrobić w Polsce. Wysadzić zabytkowy most.
Jak dla mnie jest to oburzające. Rządzą się, jak u siebie, a nasz minister kultury temu przytakuje. No nie, tak być nie może.
Obejrzyjcie krótki filmik.
Amerykanie jednak wysadzą zabytkowy most w Pilchowicach?
https://www.youtube.com/watch?v=U01V-lKmV_0
Kto takie bzdury tworzy? Owszem pragną tam nagrać film, ale akcje wysadzenia mostu, to już efekt specjalny - animacja.
Jaka animacja :aaa: Weź obejrzyj. Sprawa jest głośna od dłuższego czasu. Przecież ministersto jest zaangażowane.

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Oburzające

Post autor: BoaDusiciel »

Państwo robi się represyjne.
Dziś policja obstawiła drogi, bo Tour de Pologne jechał.
Musiałem do domu lasami się przedzierać.
A jak parę tygodni temu znajomy poszedł z dużym kotem do lasu, to go szukali jak bin Ladena.
Helikopter przez 2 godziny latał.
Do mnie też jakiś gość przyszedł i pyta czy nie wiem gdzie się człowiek z kotem może ukrywać.
No ale skąd ja to mógłbym wiedzieć ? Poza tym jakie ukrywanie, skoro tylko na spacer poszli ?
Jak se pospacerują, to wrócą ... no i wrócili.
Jak żyć ? :->
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Oburzające

Post autor: wybrana »

wuka pisze:
05 sie 2020, 20:52
Jaka animacja :aaa: Weź obejrzyj. Sprawa jest głośna od dłuższego czasu. Przecież ministersto jest zaangażowane.
Litości! Cóż to jeszcze ludzie nie wymyślą, bo czepiać się rządzących. Jakiś ograniczony człowiek dowiedział się o scenariuszu filmu i już temat jest do szczucia i tworzenia głupot. Żeby nagrać film katastroficzny np. Zagłada Nowego Jorku, nie trzeba podkładać ładunków wybuchowych pod Manhattan.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Oburzające

Post autor: wuka »

wybrana pisze:
05 sie 2020, 23:29
wuka pisze:
05 sie 2020, 20:52
Jaka animacja :aaa: Weź obejrzyj. Sprawa jest głośna od dłuższego czasu. Przecież ministersto jest zaangażowane.
Litości! Cóż to jeszcze ludzie nie wymyślą, bo czepiać się rządzących. Jakiś ograniczony człowiek dowiedział się o scenariuszu filmu i już temat jest do szczucia i tworzenia głupot. Żeby nagrać film katastroficzny np. Zagłada Nowego Jorku, nie trzeba podkładać ładunków wybuchowych pod Manhattan.
Czy ty naprawdę nic nie rozumiesz?! Jaki ograniczony człowiek?! Przecież wiele gazet o tym pisze. Dyskusje społeczności lokalnej są. Wiceminister kultury otrzymuje pisma i petycje i wypowiada się publicznie. Dyrektorzy PKP. Petycja kilkudziesięciu naukowców z całej Polski, takich, którym na zabytkach rodzimych zależy....
A ty tylko widzisz świętych głupoli z rządu i czepiasz się człowieka, który nakręcił film. Pełno ich jest, na twiterze, na Fb,w mediach...
Rozczarowałaś mnie. Nic więcej nie linkuję, bo widzę zaćmienie jakieś w narodzie. Aż przykro. Przyjeżdża jakaś durna ekipa i będzie nam mosty wysadzać, bo ktoś chce kase do kieszeni zgarnąć. No doprawdy. Ten naród zasługuje na swój los, aby wieczne kopniaki dostawać. Nie dbają o nic, a o kulturę narodową najmniej.

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Oburzające

Post autor: RN »

wuka pisze:
05 sie 2020, 23:36
wybrana pisze:
05 sie 2020, 23:29
wuka pisze:
05 sie 2020, 20:52
Jaka animacja :aaa: Weź obejrzyj. Sprawa jest głośna od dłuższego czasu. Przecież ministersto jest zaangażowane.
Litości! Cóż to jeszcze ludzie nie wymyślą, bo czepiać się rządzących. Jakiś ograniczony człowiek dowiedział się o scenariuszu filmu i już temat jest do szczucia i tworzenia głupot. Żeby nagrać film katastroficzny np. Zagłada Nowego Jorku, nie trzeba podkładać ładunków wybuchowych pod Manhattan.
Czy ty naprawdę nic nie rozumiesz?! Jaki ograniczony człowiek?! Przecież wiele gazet o tym pisze. Dyskusje społeczności lokalnej są. Wiceminister kultury otrzymuje pisma i petycje i wypowiada się publicznie. Dyrektorzy PKP. Petycja kilkudziesięciu naukowców z całej Polski, takich, którym na zabytkach rodzimych zależy....
A ty tylko widzisz świętych głupoli z rządu i czepiasz się człowieka, który nakręcił film. Pełno ich jest, na twiterze, na Fb,w mediach...
Rozczarowałaś mnie. Nic więcej nie linkuję, bo widzę zaćmienie jakieś w narodzie. Aż przykro. Przyjeżdża jakaś durna ekipa i będzie nam mosty wysadzać, bo ktoś chce kase do kieszeni zgarnąć. No doprawdy. Ten naród zasługuje na swój los, aby wieczne kopniaki dostawać. Nie dbają o nic, a o kulturę narodową najmniej.
Ja to już nawet nie mam siły się na to złościć.
Po prostu taki jest status kolonii.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Oburzające

Post autor: wuka »

Wybrana, jednak sprawa nie jest ani moim wymysłem, ani "świra" od filmiku.
https://kultura.onet.pl/film/wiadomosci ... em/bbgxlv0

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawe linki”