Zagadkowe i tajemnicze ...

Ciekawe strony internetowe, linki do nagrań na YouTube itd. o różnej tematyce NIE ZWIĄZANEJ z Biblią i religią

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Zagadkowe i tajemnicze ...

Post autor: wuka »

Zagadkowe, tajemnicze struktury wykute w litej skale u podnóża Himalajów...
Więcej w filmie https://www.youtube.com/watch?v=SU0zTYUl_5g
pod tytułem:"Odkrycie 10 tysięcy prehistorycznych grot wykutych w skale u podnóża Himalajów".
Warto posłuchać. Niezwykła jest prahistoria ziemi i jej mieszkańców.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Re: Zagadkowe i tajemnicze ...

Post autor: amiko »

Bardzo ciekawe. To powstało około 27 000 lat temu, w czasach istnienia Atlantydy. Z przekazów wynika, że ludzie żyli w innych ciałach, nie tak jak obecnie w ciałach fizycznych i umieli się unosić. Dla nas obecnie może być to bardzo dziwne, ale tłumaczyłoby istnienie grot w skałach na różnych wysokościach. Przy okazji przesłuchałem nagranie "Przedpotopowe miasto Krymu. Eski-Kermen".
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Zagadkowe i tajemnicze ...

Post autor: Bobo »

50 milionów lat temu na świecie żyły ludy Akirów. Żyły na Atlantydzie. Gdy została zatopiona, uciekli z tego świata w ciałach duchowych. Zanim uciekli, zostawili nam ludziom pewne znaki i przekaz. Zrobili to jednak tak nieudolnie, że w napisach naskalnych nic wyczytać nie potrafimy. Płaskowyż Naska też jakoś nie przekazuje nam sensownej informacji.
Dziękujemy natomiast amiko, że mając to zrozumienie i będąc pośrednikiem pomiędzy Akirami a nami objawia te słowa nisące...
NO CO NIOSĄCE?
Schizofreniczne delirium.
Łykacie to?
Wuka lubi takie... ;-)
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Zagadkowe i tajemnicze ...

Post autor: wuka »

amiko pisze:
10 paź 2020, 15:01
Bardzo ciekawe. To powstało około 27 000 lat temu, w czasach istnienia Atlantydy. Z przekazów wynika, że ludzie żyli w innych ciałach, nie tak jak obecnie w ciałach fizycznych i umieli się unosić. Dla nas obecnie może być to bardzo dziwne, ale tłumaczyłoby istnienie grot w skałach na różnych wysokościach. Przy okazji przesłuchałem nagranie "Przedpotopowe miasto Krymu. Eski-Kermen".
Taką formę istnienia ludzkości na Atlantydzie potwierdzają także inne odkrycia. Jest to bardzo prawdopodobne.
Jest też film, chyba właśnie u Łukasza Kulaka, ale głowy nie dam, o budownictwie. Tym wielkogabarytowym, o przenoszeniu ogromnych wielotonowych bloków kamiennych za pomocą myśli (czy nie o tym mówił Jezus - góry przenosić można?!).
Jakiś naukowiec robił eksperymenty w takim miejscu "dziwnym" i potwierdził to. O ile dobrze pamiętam chodzi i skupienie myśli i ich synchronizację z energią ziemską.

Tak, Bobo, nie tylko ja się tym interesuję. Nawet nie wiesz co tracisz siedząc w klatce, którą sam sobie zbudowałeś ;-)

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Re: Zagadkowe i tajemnicze ...

Post autor: amiko »

wuka

Poprzednia cywilizacja stała na bardzo wysokim poziomie. Nie wszystkim się to jednak podobało, podobnie jak i obecnie. Plemię żmijowe działało i działa nadal. Nie sądziłem, że jest tak dużo fascynujących zagadek i tajemnic.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Zagadkowe i tajemnicze ...

Post autor: wuka »

Amiko
Nie sądziłem, że jest tak dużo fascynujących zagadek i tajemnic
Jest całe mnóstwo niesamowitych artefaktów, tajemniczych znalezisk. Wiele osób nie może wyjść ze zdumienia nad wysokim poziomem techniki dawnych kultur.
Choćby takie monumentalne budowne na przykład w badzo niedostępnych miejscach. Przykładów jest mnóstwo choćby w Ameryce Południowej. Także Meksyk to jedna wielka tajemnica. Że o Subkontynencie nie wspomnę.
Europa nie odstaje w niczym. Cuda i dziwy są odnajdywane i jednocześnie jest kompletna obojętność, ignorancja i wręcz wrogie nastawienie głównego nurtu badaczy. To właśnie, to nieustanne zaprzeczanie faktom i tępienie każdej próby dojścia do prawdy, jest jeszcze bardziej zdumiewające.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Zagadkowe i tajemnicze ...

Post autor: wybrana »

A ja myślę, że przez tysiące lat zmieniło się ukształtowanie terenu, więc jaskinie, które znajdują się na dużej wysokości, mogły być zupełnie przy ziemi. Budowle, które znajdują się głęboko w ziemi, lub w głębiach oceanów, również mogły być zupełnie na ziemi. Przecież wiemy o przesuwaniu się płyt tektonicznych i o skutkach jakie następują. Dlaczego wierzyć w jakieś historie spiskowe, skoro wiemy, że ukształtowanie ziemi podlega zmianom.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Zagadkowe i tajemnicze ...

Post autor: wuka »

wybrana pisze:
11 paź 2020, 14:43
A ja myślę, że przez tysiące lat zmieniło się ukształtowanie terenu, więc jaskinie, które znajdują się na dużej wysokości, mogły być zupełnie przy ziemi. Budowle, które znajdują się głęboko w ziemi, lub w głębiach oceanów, również mogły być zupełnie na ziemi. Przecież wiemy o przesuwaniu się płyt tektonicznych i o skutkach jakie następują. Dlaczego wierzyć w jakieś historie spiskowe, skoro wiemy, że ukształtowanie ziemi podlega zmianom.
Moja droga. Jeśli coś jest tak, jak piszesz, to widać jak na dłoni. Każdy geolog i archeolog bezbłędnie odczyta warstwy ziemi. To nie jest ten przypadek.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Zagadkowe i tajemnicze ...

Post autor: wybrana »

wuka pisze:
11 paź 2020, 15:04
wybrana pisze:
11 paź 2020, 14:43
A ja myślę, że przez tysiące lat zmieniło się ukształtowanie terenu, więc jaskinie, które znajdują się na dużej wysokości, mogły być zupełnie przy ziemi. Budowle, które znajdują się głęboko w ziemi, lub w głębiach oceanów, również mogły być zupełnie na ziemi. Przecież wiemy o przesuwaniu się płyt tektonicznych i o skutkach jakie następują. Dlaczego wierzyć w jakieś historie spiskowe, skoro wiemy, że ukształtowanie ziemi podlega zmianom.
Moja droga. Jeśli coś jest tak, jak piszesz, to widać jak na dłoni. Każdy geolog i archeolog bezbłędnie odczyta warstwy ziemi. To nie jest ten przypadek.
Guzik prawda, bo żaden geolog i archeolog, nie jest wstanie ustalić, jak zmieniała się architektonicznie powierzchnia ziemi sprzed 30 tysięcy lat. Mogą być przypuszczenia i mniemania, ale w sumie nauka jest bardzo uboga. Same odkrycia Kopernika dopiero potwierdzono w pełni 19 wieku. Nie pisz o wysokim poziomie wiedzy i nauki, bo to bzdura. Dopiero 20 wiek dał jakiś postęp, ale to w stosunku do wiedzy kosmicznej, to jeszcze wielka bieda.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Zagadkowe i tajemnicze ...

Post autor: BoaDusiciel »

Bobo pisze:
10 paź 2020, 15:09
Płaskowyż Naska też jakoś nie przekazuje nam sensownej informacji.
A propos Płaskowyżu Nazca, to wymyśliłem kiedyś, że skoro Indianie mieli płótno i mieli lateks, to spokojnie mogli mieć balony na rozgrzane powietrze, zrobione z płótna pomalowanego lateksem.
Z balonów mogli kierować rysującymi.
Co Bobo na to ?
Nie twierdzę, że mieli balony, ale twierdzę, że mogli mieć :roll:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Zagadkowe i tajemnicze ...

Post autor: Bobo »

Myślę że skoro nie znaleziono drutu telefonicznego z okresu w którym żyli ci indianie, znaczy, że posługiwali się komórkami. Co za cywilizacja 🤔
Oszołomstwu mówię NIE!

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Zagadkowe i tajemnicze ...

Post autor: BoaDusiciel »

W sumie racja ...
A wiesz Bobo, że pierwszą żarówkę wynalazł Paweł Iwanow z Moskwy ?
Potem żarówkę wynalazł Edison, różnica była tylko taka, że żarówka Edisona świeciła :mrgreen:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Zagadkowe i tajemnicze ...

Post autor: wuka »

"Starożytne Shimao - Legendarne miasto z 70 metrową piramidą w centrum"
https://www.youtube.com/watch?v=sWTudWb_lUg
Ciekawe.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawe linki”