Wieloświaty, fizyka kwantowa

Ciekawe strony internetowe, linki do nagrań na YouTube itd. o różnej tematyce NIE ZWIĄZANEJ z Biblią i religią

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Wieloświaty, fizyka kwantowa

Post autor: wuka »

Ciekawe i całkiem możliwe
"Wieloświatowa Interpretacja Mechaniki Kwantowej"
https://www.youtube.com/watch?v=ENtNuOj2xCA

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4139
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Wieloświaty, fizyka kwantowa

Post autor: radek »

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/na ... d=msedgntp

Ja widzę to tak, że życie jest owocem siły harmonizującej i dąży by być źródłem życia, więc rozwija zdolność harmonizacji. W Edenie nastąpiło rozproszenie harmonii i ludzie zamiast niej widzą spustoszenie. Gdy ludziom zacznie zależeć na życiu w sposób wystarczający do wygenerowania siły harmonizującej niewzruszone Boże Prawa fizyki zrobią swoje, ze względu na wzrastającą ku życiu świadomość respektujących Boga ludzi

Łk 18:27 EIB "Jezus odpowiedział: To, co niemożliwe u ludzi, możliwe jest u Boga."

Ps 111:10 EIB "ר Początkiem mądrości jest bojaźń PANA — ש Ci rozumują właściwie, którzy się nią kierują. ת Pieśń chwały na Jego cześć brzmieć będzie na zawsze!"

Mamy zobowiązania wobec przodków, więc ludzkość powinna głosić przykładem harmonię na jak największą skalę

Wj 20:12 EIB "Szanuj swojego ojca i matkę, by dzięki temu długo żyć na ziemi, którą PAN, twój Bóg, ci daje."

Mat 13:52 EIB "Wówczas Jezus powiedział: Dlatego każdy znawca Prawa, który stał się uczniem Królestwa Niebios, przypomina gospodarza, który wyciąga ze swojego skarbca to, co nowe i stare."

Mat 12:27 EIB "Poza tym, jeśli Ja wyganiam demony za sprawą Beelzebula, to za czyją sprawą czynią to wasi synowie? Dlatego oni będą waszymi sędziami."

Koran 75:4-5
Ależ tak! My mamy moc ponownie ułożyć nawet jego palce.
Lecz człowiek pragnie prowadzić nadal życie grzeszne.
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawe linki”