Posłuchajcie

Ciekawe strony internetowe, linki do nagrań na YouTube itd. o różnej tematyce NIE ZWIĄZANEJ z Biblią i religią

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Posłuchajcie

Post autor: wuka »

Kanał Marka poznałam kilka lat temu, gdy chciałam przeczytać pewną książkę, a była ona tak droga, że nie mogłam sobie pozwolić na jej zakup. Okazało się, że jest audiobook jej i było to pierwsze spotkanie z tą formą czytelnictwa.
Chociaż na tym kanale już nie czyta się książek, ale przekształcił się on w osobiste refleksje i rozmowy/dialogi o przeczytanych książkach i o życiu - po prostu.
Ten jeden odcinek chcę Wam polecić, gdyż mowa w nim o lekach i korporacjach (nie do końca, ale sami zorientujecie się co mam na myśli).
"Zaufaj Sobie | Mocna Treść"
https://www.youtube.com/watch?v=zmbEzgN3KmY

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Posłuchajcie

Post autor: Krystian »

Choroba znana, jako czarna ospa towarzyszyła ludzkości od tysiącleci i przyczyniła się do śmierci setek milionów osób. Pokonanie ospy prawdziwej to wielkie osiągnięcie ludzkości – to jedyna choroba zakaźna, którą udało się całkowicie wyeliminować dzięki szczepieniom.
Sczepmy się i nie słuchajmy internetowych idiotów.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Posłuchajcie

Post autor: wuka »

Krystian pisze:
30 sty 2021, 21:37
Choroba znana, jako czarna ospa towarzyszyła ludzkości od tysiącleci i przyczyniła się do śmierci setek milionów osób. Pokonanie ospy prawdziwej to wielkie osiągnięcie ludzkości – to jedyna choroba zakaźna, którą udało się całkowicie wyeliminować dzięki szczepieniom.
Sczepmy się i nie słuchajmy internetowych idiotów.
Jeśli ktoś tu jest idiotą to TY. Kompletnie nic nie zrozumiałeś, jeśli w ogóle wysłuchałeś filmu. Ty IDIOTO internetowy, tu o żadnych szczepieniach nie ma mowy!!!!.

jozek
Posty: 95
Rejestracja: 20 lis 2020, 0:32

Re: Posłuchajcie

Post autor: jozek »

...............pomyłka ...faTALNA POMYŁKA Z MOJEJ STRONY.
Dopraszam sie napietnowania mojej paskudnej osoby
Ostatnio zmieniony 30 sty 2021, 22:13 przez jozek, łącznie zmieniany 2 razy.
Слава Україні !

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Posłuchajcie

Post autor: wuka »

Czy wam odbija?! Czy ja wstawiam link do jakichś szczepień?! Pogięło was dokumentnie.
Bobo, prośba. Wywal temat do kosza i zamknij. Widzę, że sami niekumaci dyskusję prowadzą muzom a sobie.
Wkurzyłam się.

jozek
Posty: 95
Rejestracja: 20 lis 2020, 0:32

Re: Posłuchajcie

Post autor: jozek »

................kolejny przykład mojej.....
Ostatnio zmieniony 30 sty 2021, 22:14 przez jozek, łącznie zmieniany 1 raz.
Слава Україні !

jozek
Posty: 95
Rejestracja: 20 lis 2020, 0:32

Re: Posłuchajcie

Post autor: jozek »

wuka pisze:
30 sty 2021, 22:02
Czy wam odbija?! Czy ja wstawiam link do jakichś szczepień?! Pogięło was dokumentnie.
Bobo, prośba. Wywal temat do kosza i zamknij. Widzę, że sami niekumaci dyskusję prowadzą muzom a sobie.
Wkurzyłam się.
Najmocniej przepraszam.
Nie miałem zamiaru Ciebie irytować
Ja tak ogólnie o tych prorokach


Nie o tych linkach to nie że Ty, nigdzie tego nie pisałem.
Mowie o twórcach linków
Jesteś, ale Ty jesteś impulsywna :prosze:
Слава Україні !

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Posłuchajcie

Post autor: wuka »

jozek pisze:
30 sty 2021, 22:07
wuka pisze:
30 sty 2021, 22:02
Czy wam odbija?! Czy ja wstawiam link do jakichś szczepień?! Pogięło was dokumentnie.
Bobo, prośba. Wywal temat do kosza i zamknij. Widzę, że sami niekumaci dyskusję prowadzą muzom a sobie.
Wkurzyłam się.
Najmocniej przepraszam.
Nie miałem zamiaru Ciebie irytować
Ja tak ogólnie o tych prorokach


Nie o tych linkach to nie że Ty, nigdzie tego nie pisałem.
Mowie o twórcach linków
Jesteś, ale Ty jesteś impulsywna :prosze:
:hehe: :xhehe: noooo jestem, ale zaraz mi przechodzi i sie smieje z siebie. Tez cie przepraszam. Krystiana ... ani mysle przepraszac :xhehe:

jozek
Posty: 95
Rejestracja: 20 lis 2020, 0:32

Re: Posłuchajcie

Post autor: jozek »

wuka pisze:
30 sty 2021, 22:34




:hehe: :xhehe: noooo jestem, ale zaraz mi przechodzi i sie smieje z siebie. Tez cie przepraszam. Krystiana ... ani mysle przepraszac :xhehe:
Bo to jest moja paskudna maniera. Nie popatrzę ale uważam że już wiem, a nic nie wiem.
Jak powyżej się stało.
Super że przeszło :xhaha:
bo nie miałem złych intencji, mimo ze to wyglądało pewnie inaczej.
Слава Україні !

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4135
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Posłuchajcie

Post autor: radek »

Miód na uszy, raj dla duszy

https://www.youtube.com/watch?v=OQ20tIQ_wlE
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Posłuchajcie

Post autor: wybrana »

radek pisze:
11 sie 2021, 22:08
Miód na uszy, raj dla duszy

https://www.youtube.com/watch?v=OQ20tIQ_wlE
Typowa nauka zwiedzenia Lucyfera o wolności kosmicznej, która była formą buntu przeciwko Bogu.
O Bogu i o kosmicznym prawie dobra i miłości - nie mówi.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4135
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Posłuchajcie

Post autor: radek »

wybrana pisze:
11 sie 2021, 22:44
Typowa nauka zwiedzenia Lucyfera o wolności kosmicznej, która była formą buntu przeciwko Bogu.
O Bogu i o kosmicznym prawie dobra i miłości - nie mówi.
Wybrana, w książce kucharskiej Boga trudno znaleźć i nikt tej książki nie deprecjonuje. Książkę ocenia się za jej treść. A czy jest tam Lucyfer, to przyznaję, że nie zauważyłem. Może przesłucham jeszcze raz
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Posłuchajcie

Post autor: wybrana »

radek pisze:
11 sie 2021, 23:24
wybrana pisze:
11 sie 2021, 22:44
Typowa nauka zwiedzenia Lucyfera o wolności kosmicznej, która była formą buntu przeciwko Bogu.
O Bogu i o kosmicznym prawie dobra i miłości - nie mówi.
Wybrana, w książce kucharskiej Boga trudno znaleźć i nikt tej książki nie deprecjonuje. Książkę ocenia się za jej treść. A czy jest tam Lucyfer, to przyznaję, że nie zauważyłem. Może przesłucham jeszcze raz
O Bogu i Bożych prawach miłości tam nie ma.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawe linki”