Analiza raportu o UFO

Ciekawe strony internetowe, linki do nagrań na YouTube itd. o różnej tematyce NIE ZWIĄZANEJ z Biblią i religią

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Analiza raportu o UFO

Post autor: wuka »

Podaję link do krótkiego omówienia raportu, który niedawno opublikował Pentagon. Lektor czyta jego fragmenty i króciutko podsumowuje.
"Raport Pentagonu o UFO - co nam mówi? Analiza"
https://www.youtube.com/watch?v=CQkfvOkeDy8

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4139
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Analiza raportu o UFO

Post autor: radek »


youtu.be/RNdFi7uA-XA

Wuka to jest dobry film na ten temat
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Analiza raportu o UFO

Post autor: wuka »

Radek bardzo dziękuję. Dziś obejrzę.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Analiza raportu o UFO

Post autor: wuka »

Krystian pisze:
24 lip 2021, 13:29
Radek nie bądź łamistrajkiem
My tutaj nie piszemy, dopóki Bobo przestanie być moderatorem za kasowanie postów
A co to za pomysły i jacy "my"? Miałeś jakies zebranie zarządu? :xhehe:

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4139
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Analiza raportu o UFO

Post autor: radek »

Krystian pisze:
24 lip 2021, 13:29
Radek nie bądź łamistrajkiem
My tutaj nie piszemy, dopóki Bobo przestanie być moderatorem za kasowanie postów
Krystian, ale samo potępianie ŚJ to mało, jeśli chcesz żeby się zmienili to musiałbyś mieć dla nich konstruktywny upgrade. Tak, żeby był wilk syty i owca cała. W duchu tematu dodam, że jeśli na naszej planecie nie umiemy żyć w zgodzie, to jak mielibyśmy przekonać do siebie inne cywilizacje? Potrzebne jest spojrzenie z szerszej perspektywy uwzględniające racje wszystkich stron

Hi 38:31 BT5 "Czy gwiazdy Plejad połączysz? Rozluźnisz więzy Oriona?"
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

gnostyk

Re: Analiza raportu o UFO

Post autor: gnostyk »

Nie chce sobie w was narobić wrogów, ale w 24 minucie /chodzi o to znikanie statku/ to jest fejk i taśma była w moim przekonaniu cięta
weżcie jako punkt odniesienia tą gałązke na pierwszym planie

Mnie to nie przekonuje

żeby nie było - wierze w kosmitów,są częscią mojego swiatopoglądu

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Analiza raportu o UFO

Post autor: wuka »

Do gnostyk chcę skierować jedno nagranie, na które trafiłam i z ciekawości wysłuchałam. Gdzieś kol gnostyk pisał, że nie wierzy w channeling i bardzo słusznie. Pod koniec tego filmu ktoś tam o tym mówi. Myślę, że również osoby słyszące głosy powinny posłuchac. Ponoć istnieje technologia zwana "głos boga" i część z tych słyszących głosy może takim manipulacjom być poddana.
Tylko bardzo was proszę o nie wylewanie pomyj na mnie. Ten materiał daję bez oceniania jego treści, a jedynie z tych dwóch powodów, które opisałam.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Analiza raportu o UFO

Post autor: Bobo »

No i gdzie ten materiał? Link gdzieś wcieło?
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Analiza raportu o UFO

Post autor: wuka »

Bobo pisze:
15 sie 2021, 13:09
No i gdzie ten materiał? Link gdzieś wcieło?
No jo, starość nie radość :crazy:
Link: https://www.youtube.com/watch?v=8x8vJ4_cjKs
:lol:

gnostyk

Re: Analiza raportu o UFO

Post autor: gnostyk »

Dzięki wuka, przesłuchałem...ale musze to zrobic jeszcze raz, po pracy.

Zaciekawiła mnie ta technologia.
Zastanawia mnie czy to może działać na zasadzie 'monologu' z ich strony /tej technologi/ ... coś na zasadzie oni mówią/przekazują, a my odbieramy/słuchamy
Czy to na zasadzie dialogu..

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Analiza raportu o UFO

Post autor: wuka »

gnostyk pisze:
15 sie 2021, 17:57
Dzięki wuka, przesłuchałem...ale musze to zrobic jeszcze raz, po pracy.

Zaciekawiła mnie ta technologia.
Zastanawia mnie czy to może działać na zasadzie 'monologu' z ich strony /tej technologi/ ... coś na zasadzie oni mówią/przekazują, a my odbieramy/słuchamy
Czy to na zasadzie dialogu..
Trudno powiedzieć, a niewiele więcej o tym wiem. Jeśli cię ciekawi na pewno znajdziesz informacji więcej. Zapodałam to, bo pamiętałam o twojej wypowiedzi.
Swoją drogą w innych źródłach/książkach już wiele razy spotkałam się z informacjami, że niektórzy (głównie wojsko i tzw. służby-wiesz o co chodzi) mają wprost niewiarygodne technologie, narzędzia do manipulacji i "włażenia w głowy" ludziom. :-(

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4139
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Analiza raportu o UFO

Post autor: radek »

wuka pisze:
15 sie 2021, 18:45
narzędzia do manipulacji i "włażenia w głowy" ludziom. :-(
Wuka, ja raczej nie zastanawiam się nad źródłem mądrości, gdy słyszę Dobrą radę. Jeśli jest precyzyjna, wtedy jest cenniejsza niż najsmaczniejszy posiłek. Taka rada służy przez całe życie
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Analiza raportu o UFO

Post autor: wuka »

radek pisze:
15 sie 2021, 21:30
wuka pisze:
15 sie 2021, 18:45
narzędzia do manipulacji i "włażenia w głowy" ludziom. :-(
Wuka, ja raczej nie zastanawiam się nad źródłem mądrości, gdy słyszę Dobrą radę. Jeśli jest precyzyjna, wtedy jest cenniejsza niż najsmaczniejszy posiłek. Taka rada służy przez całe życie
Radek, nie o to mi chodziło. Raczej o to, że są laboratoria wojskowe i programy szkoleniowe, które celowo mogą manipulować ludźmi. Na pewno słyszałeś o podprogowych przekazach, na pewno słyszałeś o narzędziach do manipulowania tłumem i tym podobne.
Właściwie ludzie są w takich przypadkach bezbronni i dlatego uważam, że należy bardzo uważać co i kogo się słucha, co się ogląda itp. Trzeba być czujnym, aby nie ulec złym wpływom, głównie medialnym.
Ludzkość stąpa po bardzo cienkim lodzie i on szybko topnieje. I zamiast się opanować i wycofać, to...mam wrażenie, że coraz szybciej i coraz więcej ludzi pcha się na ten cienki lod.

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4139
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Analiza raportu o UFO

Post autor: radek »

wuka pisze:
15 sie 2021, 21:54
Na pewno słyszałeś o podprogowych przekazach, na pewno słyszałeś o narzędziach do manipulowania tłumem i tym podobne.
Właściwie ludzie są w takich przypadkach bezbronni i dlatego uważam, że należy bardzo uważać co i kogo się słucha, co się ogląda itp. Trzeba być czujnym, aby nie ulec złym wpływom, głównie medialnym.
Wydaje mi się, że nie należy potępiać wiedzy, a jeśli jakieś informacje są niewygodne, to tu pojawia się zadanie dla mądrości, a nie wypierania. Ludzie powinni sobie pomagać a nie dystansować się od siebie
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Analiza raportu o UFO

Post autor: wuka »

Cały odcinek poświęcony tej technologii "Technologia "Głos Boga"" https://www.youtube.com/watch?v=bBoFHX0HN70 Jeszcze nie słuchałam, ale zamierzam.
Jeszcze dla "gnostyk" w sprawie channelingu. To własnie słucham i uwazam, że nalezy się zapoznać. Również wazne dla tych, którzy wierzą w takie przekazy. Ja zawsze byłam i jestem mocno na "nie" z takimi informacjami. "rawo Jedności – konsekwencje channelingu" https://www.youtube.com/watch?v=n8OzmZe53yA

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawe linki”