Praca w IT

Ciekawe strony internetowe, linki do nagrań na YouTube itd. o różnej tematyce NIE ZWIĄZANEJ z Biblią i religią

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Rafal12
Posty: 12
Rejestracja: 06 paź 2020, 21:31

Praca w IT

Post autor: Rafal12 »

Jeśli od dawna chciałeś znaleźć pracę w technologiach IT, to radzę najpierw poszukać sprawdzonych usług z prawdziwymi wakacjami, takich jak https://skyworker.ai/pl
Radzę wszystkim poszukać tam pracy

lapsoid
Posty: 26
Rejestracja: 28 cze 2022, 15:13

Re: Praca w IT

Post autor: lapsoid »

Nie no jeśli chodzi o pracę w IT to teraz naprawdę ciężko się tam dostać.


_________________
https://samozatrudniony.pl/ranking-ubezpieczen-na-zycie

Lawata
Posty: 2
Rejestracja: 12 sie 2022, 13:48

Re: Praca w IT

Post autor: Lawata »

Niedawno odkryłem branżę IT. Jestem administratorem systemu, ale uczę się języka programowania C++. Obecnie pracuję nad odzyskaniem utraconych danych. Do tego używam specjalnego oprogramowania recover partition free Ale planuję pisać scenariusze.

Awatar użytkownika
LoreinMarsz
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2022, 20:52

Re: Praca w IT

Post autor: LoreinMarsz »

Witam. Kiedyś szukałam pracy przez znajomych i przyjaciół. Kiedyś pracowałem, w budownictwie. A kiedy trafiłem do szpitala z kontuzją, zacząłem studiować informatykę, teraz pracuję jako webmaster i jestem szczęśliwy.

Rafal12
Posty: 12
Rejestracja: 06 paź 2020, 21:31

Re: Praca w IT

Post autor: Rafal12 »

Śledzisz rozwój naszych branż? Automatyzacja wszystkich sfer osiągnęła wyższy poziom! Dołączyła do nich nawet produkcja ropy i gazu. To duży krok w przyszłość. Dobrze, że są specjaliści, którzy służą pomocą w konsultacjach i świadczą niezbędne usługi w tym zakresie. Najlepszy w branży digital oilfield software !!

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Praca w IT

Post autor: booris »

Prosilbym,aby tego rodzaju informacje zamieszczac w dziale "Ogloszenia".

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawe linki”