Wbrew Cenzurze

Ciekawe strony internetowe, linki do nagrań na YouTube itd. o różnej tematyce NIE ZWIĄZANEJ z Biblią i religią

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: wuka »

RN pisze:
06 lut 2023, 15:17
Do negocjacji pokojowych na Ukrainie należy włączyć delegację Świadków Jehowy.
No ale z kim maja gadac skoro Zelenski nie chce, a Putin od dawna nie zyje. :hehe:

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: wybrana »

Bobo pisze:
06 lut 2023, 14:49
No i widzisz, jak łatwo wywołać tobie wojenkę, orędowniczko pokoju od siedmiu boleści? Wystarczą dwa słowa, że ktoś się z tobą nie zgadza i idziesz na noże 😀
Forum nie raz i nie dwa pokazało, że pokój to raczej burzysz a nie czynisz.
Wuka uważa, że to nie Niemcy i Rosja dokonały rozbiór Polski lecz Stany Zjednoczone. Uważa, że to nie Niemcy i Rosja zastakowały Polskę w 1939 roku lecz Stany Zjednoczone Ameryki.
To nie Hitler, Stalin i Putin są mordercami lecz wszystko wina Ameryki.
To nie Rosja przez dziesiąćlecie po II wojnie trzymała nas w komunistycznej niewoli lecz Stany Zjednoczone.
Rosja dała Ukrainie gwarancję nienaruszalności terytorialnej za zrzeczenie się z posiadania atomu a za kilka lat weszła, by zająć Krym a teraz weszła po cały kraj.
Wuka ma całkowicie problem. Nie słucha wiadomości, co głosi cały świat, lecz słucha paru wywrotowców i głupców opłaconych przez Putina.
Bezpieka działa w całym świecie i mąci swą fałszywą propagandę a wuka słucha z otwartymi ustami, bo karmi się tylko teoriami spiskowymi.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: RN »

wuka pisze:
06 lut 2023, 15:26



No ale z kim maja gadac skoro Zelenski nie chce, a Putin od dawna nie zyje. :hehe:
To prawda.
Putin skrył sie w jaskini na Uralu i tam ze wszystkimi swoimi dolegliwościami zasnął w prochu ziemi.
Zełeński nie chce rozmawiac, ale przy jego boku sa inne wybitne osobistości.
Może ktos z pułku Azov, albo z ''prawego sektora''
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: wuka »

wybrana pisze:
06 lut 2023, 15:31
Bobo pisze:
06 lut 2023, 14:49
No i widzisz, jak łatwo wywołać tobie wojenkę, orędowniczko pokoju od siedmiu boleści? Wystarczą dwa słowa, że ktoś się z tobą nie zgadza i idziesz na noże 😀
Forum nie raz i nie dwa pokazało, że pokój to raczej burzysz a nie czynisz.
Wuka uważa, że to nie Niemcy i Rosja dokonały rozbiór Polski lecz Stany Zjednoczone. Uważa, że to nie Niemcy i Rosja zastakowały Polskę w 1939 roku lecz Stany Zjednoczone Ameryki.
To nie Hitler, Stalin i Putin są mordercami lecz wszystko wina Ameryki.
To nie Rosja przez dziesiąćlecie po II wojnie trzymała nas w komunistycznej niewoli lecz Stany Zjednoczone.
Rosja dała Ukrainie gwarancję nienaruszalności terytorialnej za zrzeczenie się z posiadania atomu a za kilka lat weszła, by zająć Krym a teraz weszła po cały kraj.
Wuka ma całkowicie problem. Nie słucha wiadomości, co głosi cały świat, lecz słucha paru wywrotowców i głupców opłaconych przez Putina.
Bezpieka działa w całym świecie i mąci swą fałszywą propagandę a wuka słucha z otwartymi ustami, bo karmi się tylko teoriami spiskowymi.
Oto doskonaly, wrecz slownikowy przyklad dla definicji IMPUTUJE.
Juz dawno tak klamliwego wpisu nie czytalam. Napisalas historie od nowa, ale to jest historia wedlug ciebie.
Mnie w twoja znajomosc historii nie mieszaj. U mnie z historii masz jedynke z wykrzyknikiem, a z ÌMPUTOWANIA szostke. Z znajomosci tego, co ja wiem i co ja mysle i z czytania moich postow ZE ZROZUMIENIEM tez jedynka.
Rece opadaja.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: wuka »

RN pisze:
06 lut 2023, 15:48
wuka pisze:
06 lut 2023, 15:26



No ale z kim maja gadac skoro Zelenski nie chce, a Putin od dawna nie zyje. :hehe:
To prawda.
Putin skrył sie w jaskini na Uralu i tam ze wszystkimi swoimi dolegliwościami zasnął w prochu ziemi.
Zełeński nie chce rozmawiac, ale przy jego boku sa inne wybitne osobistości.
Może ktos z pułku Azov, albo z ''prawego sektora''
A juz mi bylo smutno po wpisie kolezanki. Ty to wiesz, ja mnie reanimowac :hehe:

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16737
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: Bobo »

,,RN" pisze: Post wczoraj, o 15:17
Do negocjacji pokojowych na Ukrainie należy włączyć delegację Świadków Jehowy.
.
A dlaczegoż to?
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: wuka »

Taki mały aneks historyczny, specjalnie dla wybranej. W sprawie historii dot. Krymu (to tylko taki drobiazg, ale czy wiedziałaś o tym?). Od minuty 18,46 - 22,47 https://www.youtube.com/watch?v=jG7mT3d ... L&index=19
:-)

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: wuka »

Bobo pisze:
07 lut 2023, 13:13
,,RN" pisze: Post wczoraj, o 15:17
Do negocjacji pokojowych na Ukrainie należy włączyć delegację Świadków Jehowy.
.
A dlaczegoż to?
Jak im zaczniesz od Adama i Ewy...to się poddadzą w przedbiegach. :xhehe: ;-)

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16737
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: Bobo »

Nikt się nie podda. Będą walczyć o władzę do upadłego. Przecież wiadomo, że ze śmierci w imię ojczyzny zrobiono bohaterstwo. Idziesz w złą uliczkę.
Świadkowie Jehowy obrali najlepszy z możliwych kurs.
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: wuka »

Bobo pisze:
07 lut 2023, 13:40
Nikt się nie podda. Będą walczyć o władzę do upadłego. Przecież wiadomo, że ze śmierci w imię ojczyzny zrobiono bohaterstwo. Idziesz w złą uliczkę.
Świadkowie Jehowy obrali najlepszy z możliwych kurs.
A tu bym polemizowała w sprawie tego kursu. Tchórzostwo? Wypieranie się nakazom Waszego Starotestamentowego Boga, chociaż nie kto inny, jak On - Wasz Wzór nakazywać lać każdego do upadłego, do ostatniego dzieciaka, do ostatniej kobiety, i chłopa, ale panny nieskalane ewentualnie do dalszego użytku zachować (dla świątobliwych kapłanów, jak dumam - ale głowy nie dam ;-) ).
O jakiej ojczyźnie mówisz? O Ukrainie, która nawet nie jest zarejestrowana w ONZ jako państwo? O Ojczyźnie z której najbogatsi zwiali, a spekulanci i złodzieje skubią resztę świata wołając: wińcy pinindzy, wincy broni (co byśmy ją mogli dalej odsprzedać, a może nawet was nią zaatakować - wcale to nie jest wykluczone). Tak chcą bronić swojej ojczyzny, że łapanki (brutalne) trzeba na ulicach na mężczyzn robić. Uważajcie, bo za moment już tam nikogo nie zostanie, a wtedy polscy mężczyźni będą ZMUSZENI ginąć za ukraińska nie-ojczyznę.
No to sobie pojęczałam. :hehe:

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: wuka »

"Rozpad Rosji czy rozumu?"
https://www.youtube.com/watch?v=_OONXHM ... L&index=18
Będzie dziś o 17.00 (nie chcem, ale muszem, jak mawiał klasyk; kto, jak nie ja? Może to moja życiowa misja wrzucać śmieci na forum... :roll: :mrgreen: ) :xcalus:

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16737
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: Bobo »

Oczywiście nie znasz kursu ale już chcesz polemizować :-/
Konkretnie to czego się ŚJ wypierają, bo coś bredzisz...
Nakręcasz się i zaczynach chlapać językiem.
Moja dobra rada. Znajdź sobie forum polityczne, antybiblijne czy jakiś blog sobie załóż dla swoich dywagacji politycznych. Forum biblijne to nie dla Ciebie miejsce i na zalewanie go polityką jak to się dzieje od pewnego czasu. Istniejesz tu tylko dlatego, że biblijni cię tolerują. Gdzie indziej odpadasz po trzech postach i Ty dobrze o tym wiesz, bo znasz swój język... 8-)
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: wuka »

Oczywiście nie znasz kursu ale już chcesz polemizować :-/
Bobo. Czy chcesz mi powiedzieć, że na FORUM jest zakaz polemiki? :shock: Na to wygląda. Ja już naprawdę za tobą nie nadążam. Znowu TO robisz. Każdy mój wpis odbierasz źle. Nawet, kiedy emotki żartobliwe wklejam, bez względu na temat, jaki podejmuję itd. Znowu chcesz mnie wywalić bez pardonu, pod byle pretekstem? Prześladujesz mnie na każdym kroku.
coś bredzisz...
Nakręcasz się i zaczynach chlapać językiem.
Moja dobra rada. Znajdź sobie forum polityczne, antybiblijne czy jakiś blog sobie załóż dla swoich dywagacji politycznych. Forum biblijne to nie dla Ciebie miejsce i na zalewanie go polityką jak to się dzieje od pewnego czasu. Istniejesz tu tylko dlatego, że biblijni cię tolerują. Gdzie indziej odpadasz po trzech postach i Ty dobrze o tym wiesz, bo znasz swój język...
Bobo, nie było mnie długo. Ile i jakie tematy BIBLIJNE były tu poruszane? Odpowiem ci: jeden DonCicio swoje brednie wypisywał i poza tym NIC się nie działo. NIC. Tygodniami nie było żadnego wpisu, odwiedziny osób 2-5 i tyle.
Biblijni mnie tolerują, czyli kto? Ty? Bo jesteś tu panem i włądcą? Dzięki za łąskę.
Wyobraź sobie, że aktywna jestem na forum politycznym i jakoś nikt nie odzywa się do mnie w taki sposób, pomimo, że są także osoby o poglądach odmiennych.
Ty na forum biblijnym dajesz, jak najgorszy przykład zarówno osoby wierzącej (deklarujesz się tak, ale świadectwo twojej wiary jest żadne).
W którym miejscu odpadłam po trzech postach. Udowodnij, albo przeproś za kłamstwa.

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: booris »

wuka pisze: O Ukrainie, która nawet nie jest zarejestrowana w ONZ jako państwo?
Ukraina jest w ONZ od 1945 roku,najpierw jako Ukrainska SRR,a od 1991 roku jako Ukraina.Najwiekszym paradoksem,tego co piszesz o przynaleznosci Ukrainy do ONZ jest fakt,ze Ukraina jest jednym z zalozycieli tej organizacji.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ukraina_w ... narodowych
https://www.duhoctrungquoc.vn/wiki/pl/L ... dnoczonych

Juz jakis czas probuje Cie uczulic na weryfikowanie informacji.Czesto odbierasz to personalnie.Niepotrzebnie.Tu masz prosty przyklad-zaufalas informacji kogos,kto albo jest manipulantem,albo ignorantem.Nie zrobilas tego celowo,ale to nie im sie zbiera,tylko Tobie.Niestety,czasy sa takie,ze trzeba sprawdzac kazda informacje,chocby wydawala sie zupelnie oczywista.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: wuka »

booris pisze:
07 lut 2023, 15:01
wuka pisze: O Ukrainie, która nawet nie jest zarejestrowana w ONZ jako państwo?
Ukraina jest w ONZ od 1945 roku,najpierw jako Ukrainska SRR,a od 1991 roku jako Ukraina.Najwiekszym paradoksem,tego co piszesz o przynaleznosci Ukrainy do ONZ jest fakt,ze Ukraina jest jednym z zalozycieli tej organizacji.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ukraina_w ... narodowych
https://www.duhoctrungquoc.vn/wiki/pl/L ... dnoczonych

Juz jakis czas probuje Cie uczulic na weryfikowanie informacji.Czesto odbierasz to personalnie.Niepotrzebnie.Tu masz prosty przyklad-zaufalas informacji kogos,kto albo jest manipulantem,albo ignorantem.Nie zrobilas tego celowo,ale to nie im sie zbiera,tylko Tobie.Niestety,czasy sa takie,ze trzeba sprawdzac kazda informacje,chocby wydawala sie zupelnie oczywista.
Bądź uprzejmy sprawdzić w angielskiej wikipedii. Mam nadzieję, że korekta się znajdzie powyższego wpisu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawe linki”