Wbrew Cenzurze

Ciekawe strony internetowe, linki do nagrań na YouTube itd. o różnej tematyce NIE ZWIĄZANEJ z Biblią i religią

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: wuka »

RN, nie przegap: USA przeciwko Europie: NordStream
https://www.youtube.com/watch?v=nj1GAaWoMsQ

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: wuka »

Putin kontra Biden i Chińczycy w tle
https://www.youtube.com/watch?v=RksPqQciD7M

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: wuka »

Za kilka minut zacznie się program na Wbrew Cenzurze pt,:"Amerykanin z przesłaniem do Polaków"
Warto posłuchać, ja już czytałam tekst.
https://www.youtube.com/watch?v=y2laM3ujoWo

Edo
Posty: 18
Rejestracja: 24 lut 2023, 12:10

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: Edo »

wuka pisze:
23 lut 2023, 17:27
Putin kontra Biden i Chińczycy w tle
https://www.youtube.com/watch?v=RksPqQciD7M
Amerykanie mają przeciwko sobie Rosją ,Chiny , Iran , Koreę Północną i innych z ameryki uczynią pustynię atomową !!
Stanie się to niebawem !!

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: wuka »

Kolejny odcinek na kanale "Co oznacza recesja dla zwykłego Polaka?"
https://www.youtube.com/watch?v=TrmJmLaBswo
O 17-ej

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: wuka »

PREMIERA


Odpowiadamy na pytania cz. 29
https://www.youtube.com/watch?v=jMr_9b08mZI
Ciekawe pytania i ciekawe odpowiedzi.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: wuka »

Dziś temat o tyle ciekawy, że mamy na forum naocznego świadka z Londynu.
"W Londynie przeciw imperializmowi"
https://www.youtube.com/watch?v=8PkWQHxTCzY
O ile mnie pamięć nie myli, gość programu mieszka w Edynburgu.

"No2NATO No2War. Pod takim hasłem, w słynnym Bolivar Hall należącym do Ambasady Boliwariańskiej Republiki Wenezueli, spotkali się w Londynie przedstawiciele ruchów antyimperialistycznych nie tylko z Wielkiej Brytanii, a wśród nich był nasz dzisiejszy gość - Konrad Rękas. Nie tylko o tej konferencji rozmawia z nim Tomasz Jankowski."

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: booris »

Wuka,sprawdzalas moze kim jest gosc programu?

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: wuka »

booris pisze:
05 mar 2023, 22:30
Wuka,sprawdzalas moze kim jest gosc programu?
Po twoim zapytaniu sprawdziłam i dowiedziałam się, że to dziennikarz i jakiś działacz z lubelskiego.
Z jakiegoś poprzedniego odcinka wiem, że obecnie mieszka w Szkocji. No i ma żonę imieniem Anna.

Nie wiem dlaczego o takie sprawy pytasz. Dla mnie liczy się to, co mówi. Niekoniecznie z każdym słowem muszę się zgadzać, na szczęście to nie katolickie dogmaty.
Już kilka razy taki wywiad przeprowadzałeś na temat ludzi występujących w programach. Chciałam ci zwrócić uwagę na taki fakt. Na forum, czy w ogóle w przestrzeni internetowej, gdzie wymieniamy zdania pisząc tu czy tam, nie mamy pojęcia z kim rozmawiamy. Nie znamy nawet swoich imion, chociaż piszemy od lat. Nie wiemy ani jak wyglądamy, ani gdzie mieszkamy, co robimy, no nic po prostu.
Nie mamy pojęcia czy rozmówca jest księdzem z powołania czy snajperem, czy ktoś jest burdelmamą czy gwałcicielem. I przyjmujemy rozmówcę jako drugiego człowieka i partnera do rozmowy. Dlaczego w przypadku, gdy ktoś pokazuje swoją twarz, nazwisko i imię, ujawnia wiele danych z poglądami (często niewygodnymi dla głównego ścikeu) natychmiast sprawa jest drażliwa? ;-)

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: booris »

wuka pisze:Dlaczego w przypadku, gdy ktoś pokazuje swoją twarz, nazwisko i imię, ujawnia wiele danych z poglądami (często niewygodnymi dla głównego ścikeu) natychmiast sprawa jest drażliwa?
To bardzo proste,wuka.Kiedy wyrazasz wlasna opinie w okreslonym temacie,nie musze znac Twojego imienia,wygladu ani wiedziec gdzie mieszkasz.Natomiast kiedy opierasz swoja wypowiedz na opiniach innych osob i cytujesz ich wypowiedzi,jest dla mnie czyms zupelnie normalnym by zobaczyc kim ci ludzie sa.Dowiedzialem sie kim jest pan Rekas i pomijajac jego polityczno-partyjne wygibasy,czy tez fakt ze dwukrotnie zostal prawomocnie skazany za falszowanie dokumentow,w zupelnosci wystarczajaca byla dla mnie informacja,ze jest dziennikarzem rosyjskiego Sputnika.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: wuka »

Taki mamy klimat, ze kto cokolwiek mowi, wkleja, pisze propokojowo to mu sie nawet
sikanie w pieluchy za propagande putinowska zalicza. Trzeba byc za wojna, za zbrojeniem, za mordowaniem i koniecznie przeciwko Polakom.

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: booris »

wuka pisze:
07 mar 2023, 23:32
Taki mamy klimat, ze kto cokolwiek mowi, wkleja, pisze propokojowo to mu sie nawet
sikanie w pieluchy za propagande putinowska zalicza. Trzeba byc za wojna, za zbrojeniem, za mordowaniem i koniecznie przeciwko Polakom.
Taki mamy klimat,ze nieprawdziwe informacje z internetu lykamy jak mlode pelikany i rozsiewamy je dalej bez sprawdzenia ich wiarygodnosci i wiarygodnosci ich autorow,jak np. bylo z informacja o przemowieniu sekretarza ONZ i niezarejestrowanych ukrainskich granicach w tejze organizacji.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: wuka »

booris pisze:
08 mar 2023, 1:07
wuka pisze:
07 mar 2023, 23:32
Taki mamy klimat, ze kto cokolwiek mowi, wkleja, pisze propokojowo to mu sie nawet
sikanie w pieluchy za propagande putinowska zalicza. Trzeba byc za wojna, za zbrojeniem, za mordowaniem i koniecznie przeciwko Polakom.
Taki mamy klimat,ze nieprawdziwe informacje z internetu lykamy jak mlode pelikany i rozsiewamy je dalej bez sprawdzenia ich wiarygodnosci i wiarygodnosci ich autorow,jak np. bylo z informacja o przemowieniu sekretarza ONZ i niezarejestrowanych ukrainskich granicach w tejze organizacji.
Booris, nie można wywlekać i w nieskończoność wypomina drugiemu człowiekowi co kiedyś robił, myślał, mówił. Ja nie wklejam czegokolwiek. I wcalee nie utożsamiam się z każdym słówkiem wypowiadanym przez każdego.
--------------------------------------------
Żałuję, że nikt inny nie jest w stani e podać materiałów ciekawych.
Ja też już nie będę. A wy dalej na pis głosujcie, albo na po, albo na konfę. Wszyscy oni w jednej drużynie grają, antypolskiej, prowojennej.
Najważniejsze, że moje dzieci są w miarę bezpiecznie. Według mnie świat może się skończyć choćby dziś, mam to gdzieś. Nie warto z nikim w żadnej sprawie się dzielić. Ludzie się nienawidzą i pokazują to w każdy możliwy sposób. Pełno kapusiów wkoło. Zło szaleje.
I żeby nie było - to NIE jest wpis przeciwko tobie. Pierwsze zdanie, z twoim nickiem - tak. Reszta - moje marudzenie.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16737
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: Bobo »

Wuka daj sobie siana, że tak powiem brzydko. Co jest ciekawe a co nie to ocena subiektywna. Jak dla mnie to większość twoich tematów wcale nie jest ciekawa tylko albo spiskowa, żądna sensacji. Nie wyciskaj kolanami od czytelników forum, że to co dla Ciebie ciekawe musi być też ciekawe dla nich.
Daruj też sobie takie gadki: dalej sobie głosujcie na taką a taką partię. To już nie marudzenie tylko dezaprobata, ze ktoś może głosować inaczej niz Ty.
Wg. Ciebie świat się może skończyć już dzisiaj? Wcale nie masz tego gdzieś. Wciąż nawołujesz czytelników na barykady. Po co, skoro to może sie skończyć dziś? Walczysz czy rezygnujesz? Nie mąć bo takie wpisy są latwe do odczytania.
Ludzie się nienawidzą... pewnie tak. Mam jednak wrażenie, że już z każdym jesteś wstanie się skonfliktować co wyraźnie widać tu na forum. Jesli już nawet z EMET-em potrafisz wyskakiwać z ostrymi słowami to... wybacz, ale z kim już nie?
Nie marudź. Nikt tego nie lubi ;-)
Gdzieś napisałaś, że jest jedno forum, gdzie można pisać swobodnie. Pisz tam.Bo nie rozumiem, czego się uczepiłaś forum dla Ciebie tak niewygodnego jak tutejsze. Wszak wszyscy Ciebie tu atakują :aaa:
Nie piszę tego jako uczestnik dyskusji, ale jako moderator.
Bobo-modo
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: wuka »

No tak, rozumiem.
Rozumiem, że to wyrzucenie z forum.
Dlaczego nie dałeś mi trzeciego karniaka? :-/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawe linki”