Wbrew Cenzurze

Ciekawe strony internetowe, linki do nagrań na YouTube itd. o różnej tematyce NIE ZWIĄZANEJ z Biblią i religią

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: booris »

wuka pisze:Bądź uprzejmy sprawdzić w angielskiej wikipedii. Mam nadzieję, że korekta się znajdzie powyższego wpisu.
Mam dokladnie to samo,te same rubryki z taka sama trescia,tyle ze po angielsku.Mozesz wkleic link do strony o ktorej mowisz?

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: wuka »

booris pisze:
07 lut 2023, 15:12
wuka pisze:Bądź uprzejmy sprawdzić w angielskiej wikipedii. Mam nadzieję, że korekta się znajdzie powyższego wpisu.
Mam dokladnie to samo,te same rubryki z taka sama trescia,tyle ze po angielsku.Mozesz wkleic link do strony o ktorej mowisz?
Podawałam na poprzedniej stronie. Lektor powołuje się na ang.wiki. Podałam dokładne minuty.
Jeśli to kłamstwo, to napiszę do niego i dam mu popalić publicznie.
Poza tym dodam (dla ciebie), że o tych sprawach państwowości Ukrainy wiem z książek oraz innych tekstów.
W sumie, powtarzam, mam to wszystko w nosie. Jestem totalnie zniechęcona tymi przepychankami. Robicie ze mnie wariatkę i już nie będę się wyrażać kogo jeszcze. Ile razy można doświadczać szykanów. Jeśli nie widzicie sytuacji, jeśli nie chcecie spojrzeć obiektywnie, to już wasza sprawa.
Sytuacja jest zła, a kłamstwo w polskich mediach powala.
Na szczęście są ludzie rozsądni i obiektywni. Nawet na tym forum.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: Bobo »

Wuka, litości, skoro pisujesz publicznie na forum to jesteś tak samo częścią mediów jak wszystkie inne.
Trochę więcej pokory by się przydało, bo nie brzmi to dobrze, gdy uważasz, że ty jesteś obiektywna, oświecona, oczytana i masz szerokie spojrzenie a inni nie. Spuść z tonu, bo robi się to już niesmaczne.
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: RN »

Bobo pisze:
07 lut 2023, 13:13
,,RN" pisze: Post wczoraj, o 15:17
Do negocjacji pokojowych na Ukrainie należy włączyć delegację Świadków Jehowy.
.
A dlaczegoż to?
Dlatego, ze Świadkowie Jehowy sa organizacja apolityczną i stąd istnieje prawdopodobieństwo, że jako rozjemcy moga być bezstronni.
Spotkacie się z sobowtórem Putina, bo jak wiadomo oryginał po tylu chorobach zyć już nie może.
Natomiast ze strony ukraińskiej, gdyby sam pan Zełenski nie chciał to niech ktoś inny go zastapi, może to byc sam pan BIDEN :->
Poniewaz środki polityczne odpadaja, to pozostaje doprowadzenie do pojednania drogą duchową.
Otworzycie Biblie i zacytujcie wszystkie fragmenty ze słowem ''pokój''. Może to cos pomoże :mysli:
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: Bobo »

Wiedziałem, że nie znasz ŚJ 😀
To nie ŚJ zaprowadzą na świecie pokój, tylko głoszą o tym Kto go zaprowadzi. A w to nie wierzy większość ludzi. Tysiące lat ludzkości pokazało, że człowiek chce sam to zrobić nie oglądając się na warunki jakie stawia Bóg. Więc z roku na rok, jak o tym jęczy wuka, jest i będzie coraz gorzej. Jest jeszcze inna przyczyna bałaganu na świecie. Z nią też trzeba się rozprawić. Jednak tego nie jest wstanie zrobić człowiek.
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: wuka »

Bobo pisze:
07 lut 2023, 16:54
Wiedziałem, że nie znasz ŚJ 😀
To nie ŚJ zaprowadzą na świecie pokój, tylko głoszą o tym Kto go zaprowadzi. A w to nie wierzy większość ludzi. Tysiące lat ludzkości pokazało, że człowiek chce sam to zrobić nie oglądając się na warunki jakie stawia Bóg. Więc z roku na rok, jak o tym jęczy wuka, jest i będzie coraz gorzej. Jest jeszcze inna przyczyna bałaganu na świecie. Z nią też trzeba się rozprawić. Jednak tego nie jest wstanie zrobić człowiek.
To jednak jesteś gotowy zabijać u boku tego, kto ma przyjechać na koniu i zabijać, a krwi ma być tyle, że konie będą w niej brodzić. Rozumiem, że takich, jak ja zabijesz w imię boże w pierwszej kolejności. A potem będziesz królował w salach królestwa w Jerozolimie, a może na Ukrainie, bo dziś czytałam, że żydzi ogłaszają, że tam będzie ich stolica.
I
Trochę więcej pokory by się przydało, bo nie brzmi to dobrze, gdy uważasz, że ty jesteś obiektywna, oświecona, oczytana i masz szerokie spojrzenie a inni nie. Spuść z tonu, bo robi się to już niesmaczne
Tobie by się wiele więcej przydało, ale szkoda mi czasu na wymienianie twoich braków. Sam spuść z tonu, wstydu nie masz. To teraz jest dla kogoś wstydem, że czyta, pisze, myśli samodzielnie, ma dużo zainteresowań?! Nigdy nie twierdziłam, że jestem oświecona. Sam spuść z tonu, bo KAŻDA twoja odzywka budzi odrazę.

Lepiej odpowiedz skąd mnie wywalono po 3 postach i sprostuj inne, bardzo liczne kłąmstwa i pomówienia, jakie ciągle kierujesz pod moim adresem.
Nie wiem, jak ty możesz ze sobą żyć.

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: RN »

Bobo pisze:
07 lut 2023, 16:54

To nie ŚJ zaprowadzą na świecie pokój, tylko głoszą o tym Kto go zaprowadzi. .
W takim razie kto zaprowadzi pokój na świecie, a w pierwszym rzedzie na Ukrainie :?:
Hufce anielskie :?: Pan tchnieniem ust swoich :?:
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: Bobo »

wuka pisze:To jednak jesteś gotowy zabijać
Czy w domu wszyscy zdrowi? :roll:
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: Bobo »

RN pisze:
07 lut 2023, 22:04
W takim razie kto zaprowadzi pokój na świecie, a w pierwszym rzedzie na Ukrainie :?:
Hufce anielskie :?: Pan tchnieniem ust swoich :?:
Co chcesz tym razem wykpić?
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: wuka »

Bobo pisze:
08 lut 2023, 7:45
wuka pisze:To jednak jesteś gotowy zabijać
Czy w domu wszyscy zdrowi? :roll:
Nie przypominam sobie ani jednego twojego wpisu merytorycznego. Od lat nie rozmawiasz
na zaden temat, nie dyskutujesz ani o biblijnych, ani o zadnych innych sprawach. Jedyna twoja aktywnosc na forum polega na personalnych, wrednych odzywkach do uzytkownikow. Jestes chorym na przerost ego, niespelnionym przywodca i zwyklym trollem.
Wuka, przekraczasz granicę
Bobo modo

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: Bobo »

Słaba pamięć.
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: wuka »

Zrobieni w balona
https://www.youtube.com/watch?v=P649Gzzfb-Y
Ha, światełko w tunelu. Arestowicz wymiata.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: wuka »

"Prezydent Chorwacji kontra "wolny świat""
Dziś o 13:00 na kanale https://www.youtube.com/watch?v=fQjUuvPzr-0

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: wuka »


wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wbrew Cenzurze

Post autor: wuka »


ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawe linki”