Nie będzie czołgów dla Ukrainy

Ciekawe strony internetowe, linki do nagrań na YouTube itd. o różnej tematyce NIE ZWIĄZANEJ z Biblią i religią

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Nie będzie czołgów dla Ukrainy

Post autor: wuka »

Program Myśli Polskiej
"Nie będzie czołgów dla Ukrainy" https://www.youtube.com/watch?v=NwEZv73XCgw

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Nie będzie czołgów dla Ukrainy

Post autor: wybrana »

wuka pisze:
20 sty 2023, 21:49
Program Myśli Polskiej
"Nie będzie czołgów dla Ukrainy" https://www.youtube.com/watch?v=NwEZv73XCgw
Będą.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Nie będzie czołgów dla Ukrainy

Post autor: wuka »

wybrana pisze:
20 sty 2023, 22:02
wuka pisze:
20 sty 2023, 21:49
Program Myśli Polskiej
"Nie będzie czołgów dla Ukrainy" https://www.youtube.com/watch?v=NwEZv73XCgw
Będą.
:xhehe: :xhehe: Masz krew na rękach. Komik woła "wincy pinindzy, wincy broni".
A Pan Jezus powiedział: "Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani" (Mt 5, 9)
Każdy, kto popiera zbrojenia, popiera zabijanie. Jest splamiony krwią poległych i pomordowanych.
Dążenie do pokoju powinno być drogie każdemu człowiekowi, że o mieniących się chrześcijanami nie wspomnę. Mam nadzieję, że wyciągniesz wnioski z Mt.5,9

Czołgów nie będzie, bo Niemcy się nie zgadzają.
Jeśli Polska wyśle czołgi wbrew ich woli to znaczy, że otwarcie przystąpiliśmy do wojny, to znaczy, że nie liczymy się z podpisanymi ustawami międzynarodowymi, i wiele więcej znaczy jeszcze, ale widzę, że nie ogarniasz. :roll:

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Nie będzie czołgów dla Ukrainy

Post autor: wybrana »

wuka pisze:
21 sty 2023, 10:08
wybrana pisze:
20 sty 2023, 22:02
wuka pisze:
20 sty 2023, 21:49
Program Myśli Polskiej
"Nie będzie czołgów dla Ukrainy" https://www.youtube.com/watch?v=NwEZv73XCgw
Będą.
:xhehe: :xhehe: Masz krew na rękach. Komik woła "wincy pinindzy, wincy broni".
A Pan Jezus powiedział: "Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani" (Mt 5, 9)
Każdy, kto popiera zbrojenia, popiera zabijanie. Jest splamiony krwią poległych i pomordowanych.
Dążenie do pokoju powinno być drogie każdemu człowiekowi, że o mieniących się chrześcijanami nie wspomnę. Mam nadzieję, że wyciągniesz wnioski z Mt.5,9

Czołgów nie będzie, bo Niemcy się nie zgadzają.
Jeśli Polska wyśle czołgi wbrew ich woli to znaczy, że otwarcie przystąpiliśmy do wojny, to znaczy, że nie liczymy się z podpisanymi ustawami międzynarodowymi, i wiele więcej znaczy jeszcze, ale widzę, że nie ogarniasz. :roll:
Nie wymyślaj głupot.
Krew na rękach ma zbrodniarz, który zaatakował Ukrainę oraz wszyscy ci, co go popierają.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Nie będzie czołgów dla Ukrainy

Post autor: wuka »

Jednak nic nie pojmujesz. Żałosna dusza.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Nie będzie czołgów dla Ukrainy

Post autor: wybrana »

wuka pisze:
21 sty 2023, 10:43
Jednak nic nie pojmujesz. Żałosna dusza.
😂😂🤣🤣
Wuka przestań, bo z tej twojej hipokryzji, to już tylko pozostaje śmiech przez łzy.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Nie będzie czołgów dla Ukrainy

Post autor: booris »


wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Nie będzie czołgów dla Ukrainy

Post autor: wuka »

:xhehe: :xhehe: Jeszcze trochę i kto wie... :xoczko: :hehe:

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Nie będzie czołgów dla Ukrainy

Post autor: RN »

Pospieszmy sie szybciej dostarczyć czołgi na Ukraine.
Czym szybciej i więcej tych czołgów wyślemy, tym szybciej i więcej tych Ukrainców będzie mogło zginąć.
Będą leżeć tak, jak w Soledarze, ze nie miał ich kto zbierać.
Taka jest smutna puenta tego wszystkiego.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Nie będzie czołgów dla Ukrainy

Post autor: wuka »

Taka jest smutna puenta tego wszystkiego.
Też tak to widzę. Przecież tam giną ludzie, synowie, ojcowie, bracia, mężowie. Często brani dosłownie z łapanek. Mnóstwo filmów jest pokazujących, jak bardzo oni nie chcą walczyć.
Trzeba wszystko zrobić, aby i naszych mężczyzn to nie spotkało. Wszystko na to wskazuje, że chcą do tego doprowadzić. Eskalowanie, szczucie, dozbrajanie przegranej sprawy to niepotrzebne śmierci.

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Nie będzie czołgów dla Ukrainy

Post autor: RN »

wuka pisze:
21 sty 2023, 19:38
Taka jest smutna puenta tego wszystkiego.
Też tak to widzę. Przecież tam giną ludzie, synowie, ojcowie, bracia, mężowie. Często brani dosłownie z łapanek. Mnóstwo filmów jest pokazujących, jak bardzo oni nie chcą walczyć.
Trzeba wszystko zrobić, aby i naszych mężczyzn to nie spotkało. Wszystko na to wskazuje, że chcą do tego doprowadzić. Eskalowanie, szczucie, dozbrajanie przegranej sprawy to niepotrzebne śmierci.
W tej chwili Polska wyszła na czoło najwiekszych prowodyrów do kolejnej wojny swiatowej. Jest to spowodowane nie tylko patologiczną rusofobia, ale też i obietnica zajęcia jakiejś części ziem ukraińskich, prawdopodobnie w porozumieniu z Ukraincami, ale chyba nie z odłamem banderowskim.
Sama jednak nie może podjąć tak waznej decyzji. Czeka na komendę od przełozonych
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Nie będzie czołgów dla Ukrainy

Post autor: RN »

WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Nie będzie czołgów dla Ukrainy

Post autor: wuka »

RN pisze:
22 sty 2023, 0:02
wuka pisze:
21 sty 2023, 19:38
Taka jest smutna puenta tego wszystkiego.
Też tak to widzę. Przecież tam giną ludzie, synowie, ojcowie, bracia, mężowie. Często brani dosłownie z łapanek. Mnóstwo filmów jest pokazujących, jak bardzo oni nie chcą walczyć.
Trzeba wszystko zrobić, aby i naszych mężczyzn to nie spotkało. Wszystko na to wskazuje, że chcą do tego doprowadzić. Eskalowanie, szczucie, dozbrajanie przegranej sprawy to niepotrzebne śmierci.
W tej chwili Polska wyszła na czoło najwiekszych prowodyrów do kolejnej wojny swiatowej. Jest to spowodowane nie tylko patologiczną rusofobia, ale też i obietnica zajęcia jakiejś części ziem ukraińskich, prawdopodobnie w porozumieniu z Ukraincami, ale chyba nie z odłamem banderowskim.
Sama jednak nie może podjąć tak waznej decyzji. Czeka na komendę od przełozonych
Tu jest ciekawy artykuł "Impas administracji USA" https://wolnemedia.net/impas-administracji-usa/
W ogóle w dzisiejszym wydaniu WM jest sporo intersujących wiadomości. Warto zwrócić uwagę na Kanadę, tam bardzo niepokojące ustawy przechodzą, które wkrótce mogą zniewolić wszystkie kraje.
Ja jestem w trakcie czytania czytania książki Klusa Schwaba Czwarta rewolucja przemysłowa". Muszę sobie dozować, bo jeśli ta banda wprowadzi to wszystko w życie, to będzie na całym świecie tak, że lepiej samobójstwo popełnić i nie daj Boże się rozmnażać, rodzić dzieci.

Czołgów nie będzie, ale zauważ, że Duda z Mor.coś kombinują. Po tym spotkaniu w Niemczech, po powrocie do kraju zwołano jakąś radę i chodzą słuchy o tajnym porozumieniu, że część Ukry mają włączyć do nas. Przecież to straszne i najgorsze, co może być! Gdzieś mi tytuł przemknął na portalach, ale czytałam coś innego i teraz nie mogę odszukać.

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Nie będzie czołgów dla Ukrainy

Post autor: RN »

wuka pisze:
22 sty 2023, 11:13


Czołgów nie będzie, ale zauważ, że Duda z Mor.coś kombinują. Po tym spotkaniu w Niemczech, po powrocie do kraju zwołano jakąś radę i chodzą słuchy o tajnym porozumieniu, że część Ukry mają włączyć do nas. Przecież to straszne i najgorsze, co może być! Gdzieś mi tytuł przemknął na portalach, ale czytałam coś innego i teraz nie mogę odszukać.
No cóz, ja juz wielokrotnie tutaj pisałem, ze Polsce marza sie kresy wschodnie, które mozna osiagnąć za sprawa róznych ''miedzymorzów, trójmorzów unii lubelskich'' i innych jakiś regionalnych inicjatyw, a przede wszystkim przy pomocy przełozonego z USA, bo to od niego zalezy ostateczna decyzja.
Jest sprawa oczywistą, że Polsce jest tak potrzebna jakas zachodnia ukraina, jak juz nie jedna, ale pięć dziur w moscie.
Jeszcze w planach jest odbudowa Doniecka :-)
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

karolek24
Posty: 3
Rejestracja: 27 sty 2023, 13:40

Re: Nie będzie czołgów dla Ukrainy

Post autor: karolek24 »

RN pisze:
21 sty 2023, 18:11
Pospieszmy sie szybciej dostarczyć czołgi na Ukraine.
Czym szybciej i więcej tych czołgów wyślemy, tym szybciej i więcej tych Ukrainców będzie mogło zginąć.
Będą leżeć tak, jak w Soledarze, ze nie miał ich kto zbierać.
Taka jest smutna puenta tego wszystkiego.
Bronią własnej ziemi i bardzo dobrze. Wolałbym zginąć niż oddać Ruskim chociaż 1 cm polskiej ziemi. Ukraińcy giną, ale zginęło też ok. 180 000 ruskich okupantów. Ruskom kończą się zapasy broni, a Ukraińcy dostają coraz to bardziej nowoczesną broń.
No cóz, ja juz wielokrotnie tutaj pisałem, ze Polsce marza sie kresy wschodnie, które mozna osiagnąć za sprawa róznych ''miedzymorzów, trójmorzów unii lubelskich'' i innych jakiś regionalnych inicjatyw, a przede wszystkim przy pomocy przełozonego z USA, bo to od niego zalezy ostateczna decyzj
a.
Powinieneś to napisać w temacie "teorie spiskowe". Ruski od samego początku wojny informują, że ich ofensywa zatrzyma się dopiero w Warszawie. Zadaniem ruskiego wojska było zdobycie Kijowa w 3 dni, a potem rozlokowanie całego sprzętu przy naszej granicy. W tej chwili owego sprzętu już nie ma, a Ukraina nadal się broni.
Wg ruskiej propagandy Polska już przejęła zachodnią część Ukrainy i nie rozumiem dlaczego powtarzasz tego typu brednie?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawe linki”