Hipokryzja nie zna granic

Ciekawe strony internetowe, linki do nagrań na YouTube itd. o różnej tematyce NIE ZWIĄZANEJ z Biblią i religią

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Hipokryzja nie zna granic

Post autor: wuka »

Film dla normalsów
UKRAIŃSKA HUCPA CZYLI HIPOKRYZJA NIE ZNA GRANIC
napisy
https://www.youtube.com/watch?v=6VLo3b8 ... ex=20&t=3s
Cóż, tak to z tym światem jest.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Hipokryzja nie zna granic

Post autor: wuka »

Szczególnie wybranej polecam film.
No i paru innym patriotom ukraińskim.
Uczcie się kto tak naprawdę jest ŚWIATOWYM ZBRODNIARZEM.

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Hipokryzja nie zna granic

Post autor: RN »

Brawo wuka.
Jak Ty odnalazłaś ten film, i ze on nie został zdjety z jouutube :-)
Trzeba bedzie fragmenty z tego filmu tutaj cytowac, bo watpie, żeby ktoś oprócz nas mógł go przetrawić.

Wybrana obejrzyj ten film. Zobacz co te ''płatne ruskie onuce'' w nim wygadują :-)
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Hipokryzja nie zna granic

Post autor: wuka »

RN pisze:
22 sty 2023, 19:19
Brawo wuka.
Jak Ty odnalazłaś ten film, i ze on nie został zdjety z jouutube :-)
Trzeba bedzie fragmenty z tego filmu tutaj cytowac, bo watpie, żeby ktoś oprócz nas mógł go przetrawić.

Wybrana obejrzyj ten film. Zobacz co te ''płatne ruskie onuce'' w nim wygadują :-)
Sama się dziwię. Oglądałam coś innego i jakiś użytkownik YT w komentarzu zaprosił do oglądania.
Ja też wielkie oczy zrobiłam i już kombinowałam, jak go ściągnąć, ale chyba się nie da bez opłacania YT. Jak potrafisz to ściągnij i dla mnie.
Zauważ, że to film sprzed kilku miesięcy.

Jestem w szoku, że taka prawda się przebiła. Trzeba by go rozesłać!

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Hipokryzja nie zna granic

Post autor: booris »

wuka pisze: Jak potrafisz to ściągnij i dla mnie.
https://www.youtube.com/watch?v=pz7yyuKSSYw
https://www.youtube.com/shorts/JIn9vvE-wDE
To tylko dwie opcje-nie sprawdzalem czy dzialaja,ale na YT jest sporo poradnikow jak to zrobic.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Hipokryzja nie zna granic

Post autor: wuka »

booris pisze:
22 sty 2023, 20:06
wuka pisze: Jak potrafisz to ściągnij i dla mnie.
https://www.youtube.com/watch?v=pz7yyuKSSYw
https://www.youtube.com/shorts/JIn9vvE-wDE
To tylko dwie opcje-nie sprawdzalem czy dzialaja,ale na YT jest sporo poradnikow jak to zrobic.
Dziękuję! Zaraz spróbuję.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Hipokryzja nie zna granic

Post autor: wuka »

Specjalnie założylam sobie konto na Fb i wysłałam komu trzeba. Taki film należy rozsyłać. Jak widać na całym świecie jednak media są ciut bardziej wolne niż u nas.
Oto cała prawda o Ukrainie i o kondycji naszego świata.
Jestem pozytywnie podekscytowana tym, że wszyscy ci ludzie mówią głośno to, co RN i kilka innych mówi, pisze i wie.
Niech żyją ruskie onuce. :mrgreen: Ruskie onuce łączcie się :-P

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Hipokryzja nie zna granic

Post autor: wuka »

Udało się, booris! Sposobem nr 1, więc nr 2 już nie ruszam.
Bardzo ci dziękuję za pomoc. Jednak naprawdę już się starzeję. Że też nie wpadłam, aby wujka google zapytać :mrgreen: Ja prędzej bym w Encyklopedii 4 tomowej szukała :crazy:

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Hipokryzja nie zna granic

Post autor: booris »

Wystarczy na YT wpisac nawet najbardziej absurdalne haslo,a na pewno cos znajdziesz.A jesli zrobisz to po angielsku,to az sie zdziwisz. :-D

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Hipokryzja nie zna granic

Post autor: booris »

RN pisze:Trzeba bedzie fragmenty z tego filmu tutaj cytowac, bo watpie, żeby ktoś oprócz nas mógł go przetrawić.
Chyba nie jest tak zle,bo mi sie udalo. ;-)

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Hipokryzja nie zna granic

Post autor: wuka »

W tym temacie dodam krótki film od tej samej osoby.
https://www.youtube.com/watch?v=T8n0G6uxf-A
Kto zniszczyl ZSRR stworzyl komunizm i po co powstala Ukraina

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Hipokryzja nie zna granic

Post autor: booris »

Kim jest mowca z tego filmu nagranego w 2014 roku?

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Hipokryzja nie zna granic

Post autor: wuka »

booris pisze:
23 sty 2023, 12:35
Kim jest mowca z tego filmu nagranego w 2014 roku?
Kurczaki :roll: , dopiero teraz całość odsłuchałam. Jeśli możesz, jako mod, usuń to, :prosze: Może i trochę ma racji, ale ogólny wydźwięk - nie moja bajka. Jak ktoś chc, to niech na yt sobie ogląda.
Kim jest? Sam się w którymś momencie przedstawia...to jakiś Imam :roll:
Usuń to. Z góry dziękuję i sorki.

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Hipokryzja nie zna granic

Post autor: RN »

To jest jakis muzułmanin, może z Turcji, moze z Pakistanu, bo wspomina zarówno o Konstantynopolu jak i o Islamabadzie.
A jako muzułmanin stoi w kontrze do Żydów i dlatego całe zło związane np. z Ukrainą nie widzi w jakiś imperialistycznych dążeniach zachodnich rządów czy tzw. ''deep state'', tylko w ruchu syjonistycznym.
O Rosji nie wypowiada się żle. Niektóre wypowiedzi sa dość oryginalne jak np w sprawie Krymu i dlatego trudne do zweryfikowania dla kogos, kto interesuje sie tymi sprawami wyłacznie amatorsko, jak np ja, :-)
Pod koniec filmiku mówi, ze to co zrobił Putin w sprawie Krymu, było spowodowane reakcją samego ALLAHA :!: :!: :!:
Skoro tak się rzeczy mają, to nie ma co oskarżać Putina o to, czy o tamto, bo to co robi, nie robi sam z siebie :->
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Hipokryzja nie zna granic

Post autor: wuka »

RN pisze:
23 sty 2023, 14:33
To jest jakis muzułmanin, może z Turcji, moze z Pakistanu, bo wspomina zarówno o Konstantynopolu jak i o Islamabadzie.
A jako muzułmanin stoi w kontrze do Żydów i dlatego całe zło związane np. z Ukrainą nie widzi w jakiś imperialistycznych dążeniach zachodnich rządów czy tzw. ''deep state'', tylko w ruchu syjonistycznym.
O Rosji nie wypowiada się żle. Niektóre wypowiedzi sa dość oryginalne jak np w sprawie Krymu i dlatego trudne do zweryfikowania dla kogos, kto interesuje sie tymi sprawami wyłacznie amatorsko, jak np ja, :-)
Pod koniec filmiku mówi, ze to co zrobił Putin w sprawie Krymu, było spowodowane reakcją samego ALLAHA :!: :!: :!:
Skoro tak się rzeczy mają, to nie ma co oskarżać Putina o to, czy o tamto, bo to co robi, nie robi sam z siebie :->
Masz rację, ale trochę mnie ten "najazd" na żydów poraża, ale z jego punku widzenia (i obiektywnie patrząc) ma dużo racji.
Chyba tylko w naszym kraju jest taka głupawka, że nie wolno nic powiedzieć na Ż. W tym linkowanym na początku filmie przecież "jadą" po izraelskim państwie i ich polityce równo (i prawdziwie). Parlamentarzysta z Irlandii (o ile się nie mylę) wygarnął, aż dudniło. Szkoda, że przy prawie pustych ławach. Widać puste ławy sejmowe, to nie tylko domena naszych szkodników sejmowych. (Nieśmiało dodam, że oni mają pracować dla nas, bo żyją z naszych pieniędzy). Taki detal.

Zablokowany

Wróć do „Ciekawe linki”