Hipokryzja nie zna granic

Ciekawe strony internetowe, linki do nagrań na YouTube itd. o różnej tematyce NIE ZWIĄZANEJ z Biblią i religią

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Hipokryzja nie zna granic

Post autor: booris »

wuka pisze:Usuń to. Z góry dziękuję i sorki.
Nie usune.Zostanie jako przestroga,by weryfikowac zrodla. :-P :-D
A tak powazniej,to to tez jest jakis glos w dyskusji,pozwalajacy zorientowac sie jak sprawy rosyjsko-ukrainskie sa odbierane na Bliskim Wschodzie.W odniesieniu do filmu o Ukrainskiej hucpie,to mysle ze byloby fair pokazac druga strone medalu,czyli dzialana Moskwy w tym samym okresie czasu,co w filmie.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Hipokryzja nie zna granic

Post autor: wuka »

byloby fair pokazac druga strone medalu,czyli dzialana Moskwy w tym samym okresie czasu,co w filmie.
Jeśli masz taki materiał to ja chętnie posłucham/obejrzę.

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Hipokryzja nie zna granic

Post autor: booris »

wuka pisze:Jeśli masz taki materiał to ja chętnie posłucham/obejrzę.
To nie tak,wuka.To ja chcialbym zobaczyc.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Hipokryzja nie zna granic

Post autor: wuka »

booris pisze:
23 sty 2023, 16:21
wuka pisze:Jeśli masz taki materiał to ja chętnie posłucham/obejrzę.
To nie tak,wuka.To ja chcialbym zobaczyc.
No tak. Ja też. Zwróć jednak uwagę, że właściwie mamy ten "materiał" pod samym nosem. Są to opinie poszczególnych osób, które nic nie przeczytały (w danym temacie), nic nie obejrzały, ale po prostu wiedzą, że np. Syrię zbombardowali "ruskie" (kol.wybrana). Inny przykład: Putin to zbrodniarz, chociaż w chociażby tym filmie udowodniono, że zbrodni znacznie gorszych od dziesięcioleci dopuszczają się amerykańscy przywódcy plus klika. I tak dalej.
Może po prostu takiego materiału na video nikt nie nagrał, bo nie ma czego nagrywać. Sami Rosjanie mnóstwo materiału napisali w powieściach i dokumentach, jak źle było (i jest niektórym), nie ukrywając ani mordów na własnym ludzie, nie wypierając się swojej historii.
Tu jednak idzie się w zaparte. Putin winien całemu złu świata od początku (od Adama) i koniec.
Dlaczego? Bo tak. :-|

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Hipokryzja nie zna granic

Post autor: booris »

Wuka,czy Ty nie widzisz narracji tego filmu o hucpie? I to juz w pierwszych minutach.Najpierw cala lista zbrodni popelnionych przez USA od II Wojny Swiatowej,a potem stwierdzenie-"a wy uwazacie,ze to Putin jest zadnym krwi dyktatorem".Nie widzisz w tym hipokryzji? Bo ja tak.Jesli od II Wojny,to gdzie jest opis tego,co robila Rosja od 1945 roku?

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Hipokryzja nie zna granic

Post autor: wuka »

booris pisze:
23 sty 2023, 21:29
Wuka,czy Ty nie widzisz narracji tego filmu o hucpie? I to juz w pierwszych minutach.Najpierw cala lista zbrodni popelnionych przez USA od II Wojny Swiatowej,a potem stwierdzenie-"a wy uwazacie,ze to Putin jest zadnym krwi dyktatorem".Nie widzisz w tym hipokryzji? Bo ja tak.Jesli od II Wojny,to gdzie jest opis tego,co robila Rosja od 1945 roku?
Putin urodzil sie w latach 50-tych lub koniec 40-tych. Oczywiscie, ze Holokaust to "wina Putina" i Tuska. :xhehe:
Chyba nie dostrzegasz celu tego filmu. Chodzi hipokryzje i podwojne standardy, jakimi gra Zachod, a nie o kwestie II swiatowej. W sposob jaki rozumujesz do niczego nie dojdziemy. Poki co prawda jest, ze panstwwo zwane Ukraina w ONZ nawet nie zostalo nigdy zarejestrowane. Oficjalnie to sa nadal tereny Rosji. Czyli jest to wewnetrzna sprawa tego panstwa.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Hipokryzja nie zna granic

Post autor: wuka »

Po 2 swiatowej to nie Rosja zaatakowala Koree, Wietnam, ...., Irak i Jugoslawie. To nie Rosja zrobila totalny bajzel
na Bliskim Wschodzie.
Natomiast to Rosja POKOJOWO i bez jednego wystrzalu, zgodnie z umowami, opuscila kraje, ktore byly pod
jej wplywem po 1945 r. To nie Rosja otoczyla swiat bazami wojskowymi i to nie Rosja narzuca swiatu to, jak ludzie maja myslec, mowic, co ogladac, i kiedy z maskami na pyskach jak w kagancu lazic.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Hipokryzja nie zna granic

Post autor: wybrana »

wuka pisze:
24 sty 2023, 8:08
To nie Rosja otoczyla swiat bazami wojskowymi i to nie Rosja narzuca swiatu to, jak ludzie maja myslec, mowic, co ogladac, i kiedy z maskami na pyskach jak w kagancu lazic.
O rany, co ta kobieta tu wypisuje?
Naród polski był tyle lat ciemiężony ruskim reżimem i chodził w sowieckim kagańcu.
Ty kobieto bluźnisz przeciwko prawdzie.
Obrzydliwość przez ciebie przemawia.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Hipokryzja nie zna granic

Post autor: wuka »

wybrana pisze:
24 sty 2023, 8:15
wuka pisze:
24 sty 2023, 8:08
To nie Rosja otoczyla swiat bazami wojskowymi i to nie Rosja narzuca swiatu to, jak ludzie maja myslec, mowic, co ogladac, i kiedy z maskami na pyskach jak w kagancu lazic.
O rany, co ta kobieta tu wypisuje?
Naród polski był tyle lat ciemiężony ruskim reżimem i chodził w sowieckim kagańcu.
Ty kobieto bluźnisz przeciwko prawdzie.
Obrzydliwość przez ciebie przemawia.
A przez ciebie glupota , bezmyslnosc i nienawisc przemawiaja. Jak nie ogladalas filmu to sie zamknij. O filmie rozmawiamy, a nie o wykopaliskach na Saharze.

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Re: Hipokryzja nie zna granic

Post autor: Henryk »

wybrana pisze:
24 sty 2023, 8:15
Obrzydliwość przez ciebie przemawia.
E tam...
Tylko dorabia do emerytury jako Kremlowski troll.
"I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie."
Flp 2:3 BW

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Hipokryzja nie zna granic

Post autor: wybrana »

wuka pisze: A przez ciebie glupota , bezmyslnosc i nienawisc przemawiaja. Jak nie ogladalas filmu to sie zamknij. O filmie rozmawiamy, a nie o wykopaliskach na Saharze.
wybrana pisze: Ty sama siebie nie rozumiesz, co piszesz - wytrzeźwiej najpierw.
Miałam na myśli trzeźwość myśli.
Jednak temat trzeźwości jak widzę, jest dla ciebie szczególnie drażliwy.
Ostatnio zmieniony 24 sty 2023, 12:19 przez wybrana, łącznie zmieniany 1 raz.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Hipokryzja nie zna granic

Post autor: wuka »

wybrana pisze:
24 sty 2023, 8:46
wuka pisze:
24 sty 2023, 8:18
wybrana pisze:
24 sty 2023, 8:15

O rany, co ta kobieta tu wypisuje?
Naród polski był tyle lat ciemiężony ruskim reżimem i chodził w sowieckim kagańcu.
Ty kobieto bluźnisz przeciwko prawdzie.
Obrzydliwość przez ciebie przemawia.
A przez ciebie glupota , bezmyslnosc i nienawisc przemawiaja. Jak nie ogladalas filmu to sie zamknij. O filmie rozmawiamy, a nie o wykopaliskach na Saharze.
Ty sama siebie nie rozumiesz, co piszesz - wytrzeźwiej najpierw.
Bezczelność. Jak śmiesz. Udowodnij pijaństwo zanim coś takiego napiszesz.
Ty w ogóle nie potrafisz rozmawiać na żaden temat. Jak coś biblijnego to same mantry wklejasz, innych tematów w ogóle nie ogarniasz. Same wpisy personalne. Nic poza tym.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Hipokryzja nie zna granic

Post autor: wuka »

Henryk pisze:
24 sty 2023, 8:45
wybrana pisze:
24 sty 2023, 8:15
Obrzydliwość przez ciebie przemawia.
E tam...
Tylko dorabia do emerytury jako Kremlowski troll.
A ty komu obciągasz?
[Regulamin pkt. 9. Zabrania się używania wulgaryzmów...
Warn]

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Re: Hipokryzja nie zna granic

Post autor: Henryk »

wuka pisze:
24 sty 2023, 8:53
A ty komu obciągasz?
Prostactwo wyłazi z onuc... :hehe:
Nie przystoją kobieto w Twoim wieku takie odzywki.
"I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie."
Flp 2:3 BW

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Hipokryzja nie zna granic

Post autor: wuka »

Henryk pisze:
24 sty 2023, 9:00
wuka pisze:
24 sty 2023, 8:53
A ty komu obciągasz?
Prostactwo wyłazi z onuc... :hehe:
Nie przystoją kobieto w Twoim wieku takie odzywki.
A tobie przystoją? Podwójne standardy się kłaniają. Wyjmij belkę sobie (wiesz skąd), a potem szukaj w moim oku. Jednego mnie nauczono w pierwszej pracy i teraz tą radę zastosowałam w stosunku do ciebie: "Z chamami po chamsku". Zrozumiał? Poniał? Kapewu?

Zablokowany

Wróć do „Ciekawe linki”