Owsiak-dać czy nie.

Ciekawe strony internetowe, linki do nagrań na YouTube itd. o różnej tematyce NIE ZWIĄZANEJ z Biblią i religią

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Elius
Posty: 2036
Rejestracja: 08 paź 2009, 7:19
Lokalizacja: Miasto święte.Druga brama od południa.

Owsiak-dać czy nie.

Post autor: Elius »


Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Anna01 »

Fundacja "Orkiestra Świątecznej Pomocy" jest całkowicie transparentna !
Na stronie fundacji, możesz znaleść CAŁKOWITE ROZLICZENIE za każdy rok.
http://www.wosp.org.pl/fundacja/rozliczenia_finansowe

I ja nie daje pieniędzy na Owsiaka, tylko na Fundację.
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
Qalandar
Posty: 173
Rejestracja: 02 maja 2012, 19:34

Post autor: Qalandar »

Ja na sprzęt medyczny i służbę zdrowia wpłacam 254 zł każdego miesiąca ... pod postacią składki zdrowotnej.

To jest 3048 zł rocznie.

Nie czuję obowiązku ani potrzeby by dorzucać do tego grajdołka chociażby złotówki więcej. Niezależnie czy jest to WOŚP czy CARITAS.

Tym bardziej że i tak zmuszony jestem się leczyć prywatnie.

Awatar użytkownika
Dezerter
Posty: 3631
Rejestracja: 16 sie 2009, 22:50
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Post autor: Dezerter »

Qalandar pisze:Ja na sprzęt medyczny i służbę zdrowia wpłacam 254 zł każdego miesiąca ... pod postacią składki zdrowotnej.

To jest 3048 zł rocznie.

Nie czuję obowiązku ani potrzeby by dorzucać do tego grajdołka chociażby złotówki więcej. Niezależnie czy jest to WOŚP czy CARITAS.

Tym bardziej że i tak zmuszony jestem się leczyć prywatnie.
prywatnie też mi się zdarza, zdrowotne płacę jak ty- co miesiąc, na Caritas daję i WOŚP tez dałem, studnie z Ochojską w Sudanie też budowałem, płaciłem za rok nauki dziecka w Sudanie i wiele innych. Popieram każdą mądrą inicjatywę dla wspólnego dobra
dobro powraca :idea:
szalom
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie
http://zchrystusem.pl/

Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 5885
Rejestracja: 21 paź 2009, 14:52
Lokalizacja: Norwegia
Kontakt:

Post autor: Hardi »

Anna01 pisze:Fundacja "Orkiestra Świątecznej Pomocy" jest całkowicie transparentna !
Na stronie fundacji, możesz znaleść CAŁKOWITE ROZLICZENIE za każdy rok.
http://www.wosp.org.pl/fundacja/rozliczenia_finansowe

I ja nie daje pieniędzy na Owsiaka, tylko na Fundację.
otóż to :-)
"Badacie Pisma, ponieważ myślicie, że dzięki nim będziecie mieć życie wieczne, a właśnie one świadczą o mnie. A jednak nie chcecie przyjść do mnie, żeby mieć życie." Jana 5.39-40

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Post autor: nike »

Ja tez nie daje na Owsiaka tylko na fundację Owsiaka. Ja widzę ile dobrego ten człowiek zrobił dla naszych dzieci, powinniśmy mu być wdzięczni za jego charyzmę i chęci. :-D

Elius
Posty: 2036
Rejestracja: 08 paź 2009, 7:19
Lokalizacja: Miasto święte.Druga brama od południa.

Post autor: Elius »

nike pisze:Ja tez nie daje na Owsiaka tylko na fundację Owsiaka. Ja widzę ile dobrego ten człowiek zrobił dla naszych dzieci, powinniśmy mu być wdzięczni za jego charyzmę i chęci. :-D
Jakbym czerpał tyle korzyści to miałbym jeszcze większą charyzmę i chęci.

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

A Owsiakowi to pieniądze spadają z nieba przecież :-) Bóg mu zrzuca,bo on dobry i nic nie bierze dla siebie,a helikopter to Bóg dał mu na gwiazdkę :-/ wierzycie w to ?
Wy może dajecie na fundacje,ale co sie potem dzieje z tymi pieniędzmi ;-) to już nie wiecie.
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

Awatar użytkownika
Dżej
Posty: 2135
Rejestracja: 28 lip 2012, 0:20
Lokalizacja: Warszawa a potem tu i tam.

Post autor: Dżej »

Nie chcę ogłuchnąć. :-D
Jak będę miał z czego to pewnie dam, na fundację ale przelewem co by na mnie nie krzyczał.

:-P
Biblia...czemu słowem a nie wykładem bożym? Wszak zawiera więcej niż jedno słowo i nie jest tak klarowna.

Elius
Posty: 2036
Rejestracja: 08 paź 2009, 7:19
Lokalizacja: Miasto święte.Druga brama od południa.

Post autor: Elius »

A Kaszpirowski to leczy ludzi przez telewizję,trzeba nalac wody do butelki i jak będzie audycja postawic przed telewizorem.
Adin,dwa,tri,czetyrje czujecie ten przypływ mocy.

rol23

Re: Owsiak-dać czy nie.

Post autor: rol23 »

Nie daję ani złotówki na Owsiaka bo rozpija młodzież na Woodstocku, uczy "róbta co chceta". Policzcie ile procent z zebranych pieniędzy idzie rzeczywiście na pomoc, to się zdziwicie. A publiczna służba zdrowia w Polsce utrzymuje się z naszych obowiązkowych składek na NFZ, jeśli gówno płacicie to taki mamy jej stan. Ja płacę olbrzymie kwoty.

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Owsiak-dać czy nie.

Post autor: Anna01 »

rol23 pisze:
31 sty 2021, 8:39
Nie daję ani złotówki na Owsiaka bo rozpija młodzież na Woodstocku, uczy "róbta co chceta". Policzcie ile procent z zebranych pieniędzy idzie rzeczywiście na pomoc, to się zdziwicie. A publiczna służba zdrowia w Polsce utrzymuje się z naszych obowiązkowych składek na NFZ, jeśli gówno płacicie to taki mamy jej stan. Ja płacę olbrzymie kwoty.
Nie spodziewałam się po Tobie innej odpowiedzi.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Owsiak-dać czy nie.

Post autor: BoaDusiciel »

rol23 pisze:
31 sty 2021, 8:39
Policzcie ile procent z zebranych pieniędzy idzie rzeczywiście na pomoc, to się zdziwicie.
Ja jestem słaby w liczeniu, podaj swoje wyliczenia :->
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawe linki”