Co robić?

Biblijne aspekty ducha, duszy i ciała człowieka. Możemy zamieszczać u teksty mówiące o wszystkim, co dotyczy człowieka w jego podstawowym prawie do życia w zdrowiu zarówno fizycznym jak i duchowym

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Shamandalie
Posty: 50
Rejestracja: 07 maja 2010, 10:04

Post autor: Shamandalie »

Gabriel, krk choć wielka religia - nie jest bezbłędna, jak i nie są bezbłędni księża, biskupi oraz sam papież. Mnie wychowywano w tej religii, w tej tradycji, ale przyszedł czas, kiedy umiejętność samodzielnego myślenia i niezależności umysłu wziął górę. Przyszedł czas na przemyślenia. Dzisiaj za przeproszeniem w nosie mam to, co każe robić krk, czego zakazuje, o czym naucza. Różnimy się tylko tym,ze Ty masz wiarę, a mnie jej brak. Tak czy siak, nie musisz tkwić w Kościele Katolickim, nie ma on monopolu na Boga, ze się tak wyrażę. I oby nie okazał się ową Wielką Nierządnicą...

Awatar użytkownika
Anowi
Posty: 10038
Rejestracja: 02 wrz 2007, 14:28
Lokalizacja: Bóg wie

Post autor: Anowi »

Shamandalie pisze: Tak czy siak, nie musisz tkwić w Kościele Katolickim, nie ma on monopolu na Boga, ze się tak wyrażę. I oby nie okazał się ową Wielką Nierządnicą...
autostrada wydeptana

Mt 7:14 Br „Lecz brama, przez którą wchodzi się do życia, jest ciasna, a droga, która tam wiedzie, jest wąska. I tak niewielu ją znajduje !”
nie jest bogaty ten, kto posiada wiele,
tylko ten, kto niewiele potrzebuje.

Awatar użytkownika
Shamandalie
Posty: 50
Rejestracja: 07 maja 2010, 10:04

Post autor: Shamandalie »

Anowi, kolejny raz sprawiasz wrażenie, jakbyś znała myśli swego Boga. Skąd pewność, że krk jest tą właściwą drogą?

Awatar użytkownika
Anowi
Posty: 10038
Rejestracja: 02 wrz 2007, 14:28
Lokalizacja: Bóg wie

Post autor: Anowi »

nie napisałam, że jest
nie jest bogaty ten, kto posiada wiele,
tylko ten, kto niewiele potrzebuje.

Awatar użytkownika
Shamandalie
Posty: 50
Rejestracja: 07 maja 2010, 10:04

Post autor: Shamandalie »

Tak to odebrałam, ponieważ odnosnie mojego zdania nt. krk napisałaś
autostrada wydeptana

Mt 7:14 Br „Lecz brama, przez którą wchodzi się do życia, jest ciasna, a droga, która tam wiedzie, jest wąska. I tak niewielu ją znajduje !
Mam nadzieję, że niewiele czasu zajmie mi poznanie poglądów forumowiczów - wtedy nie będzie niedomówień.

Nasher

Post autor: Nasher »

Krk to raczej ma wielu wiernych póki co :-D

nike
Posty: 11551
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Post autor: nike »

Shamandalie, Pytasz co robić? Według mnie już dużo zrobiłaś odchodząc od KrK
Teraz to już wszystko zależy od ciebie. Czytaj Biblię i to nie tylko nowy Testament, czytaj całą Biblię. To jest najlepsze źródło wiedzy.

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

Więc wreszcie po nią sięgnij, nike, i przekonaj się chociażby o tym, że Zbawicielem jest Chrystus. :-)
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

nike
Posty: 11551
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Post autor: nike »

Yarpen Zirgin pisze:Więc wreszcie po nią sięgnij, nike, i przekonaj się chociażby o tym, że Zbawicielem jest Chrystus.
Chrystus---pomazaniec

Awatar użytkownika
Shamandalie
Posty: 50
Rejestracja: 07 maja 2010, 10:04

Post autor: Shamandalie »

nike pisze:Shamandalie, Pytasz co robić? Według mnie już dużo zrobiłaś odchodząc od KrK
Teraz to już wszystko zależy od ciebie. Czytaj Biblię i to nie tylko nowy Testament, czytaj całą Biblię. To jest najlepsze źródło wiedzy.
Nie rozśmieszaj mnie, nike. Za kogo Ty mnie masz?Gdybym samodzielnie nie wertowała Biblii od lat z takim zapałem, dziś nadal tkwiłabym w bagnie krk!
I to nie ja pytam, co robić, tylko autor tego tematu - Gabriel.

nike
Posty: 11551
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Post autor: nike »

Shamandalie, Przepraszam za to pytanie. I dziękuję za dyskusję.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Duchowe rozterki”