Antykoncepcja w małżeństwie

Biblijne aspekty ducha, duszy i ciała człowieka. Możemy zamieszczać u teksty mówiące o wszystkim, co dotyczy człowieka w jego podstawowym prawie do życia w zdrowiu zarówno fizycznym jak i duchowym

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Antykoncepcja w małżeństwie

Post autor: Krystian »

radek pisze:
24 paź 2020, 10:28
Krystian pisze:
24 paź 2020, 0:28
Czytaj Radku ze zrozumieniem
Czytam i jestem pełen uznania Krystianie, bo sprawiasz wrażenie, że robisz więcej niż to, czego wymaga "żołd". Ponadto napotykasz na opór na naszym forum i dzielnie sobie z tym radzisz. Tak to już jest, że Bóg dozwolił abyśmy jedni przez drugich byli doświadczani. Życzę Tobie rozwiązania wszystkich problemów. Czytając Twoje wpisy przychodzi mi na myśl wers

Ps 69:10 EIB "Bo żarliwość o Twój dom mnie pochłania I spadły na mnie zniewagi urągających Tobie."

Co do antykoncepcji, nie widzę potencjału jaki ona buduje
Nie wiem Radku, czy Bóg, Cię natchniął, ale Psalm, który przytoczyłeś jest bezpośrednio do mnie :-)
Tak samo jestem żarliwy jak Pan Jezus.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Antykoncepcja w małżeństwie

Post autor: Krystian »

Ten utwór dla Ciebie dedykuję Radku.
https://youtu.be/HH6EwKDPWfA?list=RD3WWwuA6twKI
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4094
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Antykoncepcja w małżeństwie

Post autor: radek »

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Duchowe rozterki”