Jak pomoc okultystom? temat Oobe astral

Biblijne aspekty ducha, duszy i ciała człowieka. Możemy zamieszczać u teksty mówiące o wszystkim, co dotyczy człowieka w jego podstawowym prawie do życia w zdrowiu zarówno fizycznym jak i duchowym

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
karol210
Posty: 904
Rejestracja: 05 lut 2016, 8:53

Jak pomoc okultystom? temat Oobe astral

Post autor: karol210 »

Witajcie,naprawdę chciałbym pomoc kolegom koleżankom którzy siedzą po uszy w planie astralnym ( to sie tylko z nazwy ładnie nazywa) niestety wyjsc od ,,tak" bez konsekwencji jest ciężko a mimo ze nazywają to ,,zabawa nie wiedzą ze grzeszą z ,,demonicznymi siłami" którzy oczywiście doskonale w tym pomagają aby zaslepic ,zabawy kończą sie te zrujnowanym życiem,oblakaniem(nierozpoznawaniem istnienia),po psychaitryk nierzadko samobójstwo.
Szkoda mi ich ale nawet przytoczenie wszelakiej rozmowy niczego nie daje? Nie wiedzą ze latają po ,,czysccowych sukiennicach" zmysłowych uzytkach,grzeszac świadomie .
Miałem do czynienia z tym różnymi stopniami okultystyki i chcę przestrzec przed jakimikolwiek praktykami,i jeśli macie pomysł pomóżcie mi ich sprowadzić z demonicznych dróg...zawsze to sie kończy ,,karmieniem tym" demona przez co ma dostęp w realu,to nie są żarty.jeśli macie pomysły pomóżcie bo poprostu mi ich szkoda

Dla nich to wszystko jest energią,a to tam to ,,byty" które mogą zrobić krzywdę.Otwierają duszę demonom swoją świadomość która jest. ,zakryta" przez Ducha Św. przed siłami nieczystymi

Awatar użytkownika
tropiciel
Posty: 4957
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:39

Post autor: tropiciel »

Słowo Boże jest wystarczająco skuteczne, by trafić do każdego, a jeśli już trafi do serca i umysłu, to dalej musi ktoś sam zająć właściwe stanowisko.

Tylko wzywanie imienia Bożego JEHOWAH i szczera modlitwa do Boga poprzez Jezusa o pomoc może ich wybawić !

_____________________________________
http://biblia-odchwaszczona.webnode.com

Awatar użytkownika
Listek
Posty: 7838
Rejestracja: 31 mar 2013, 21:25
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Listek »

tropiciel pisze:Słowo Boże jest wystarczająco skuteczne

1 Kto przebywa w pieczy Najwyższego
i w cieniu Wszechmocnego mieszka,
2 ten mówi do Pana:

"Ucieczko moja i Twierdzo,
mój Boże, któremu ufam".
3 Bo On sam cię wyzwoli
z sideł myśliwego
i od zgubnego słowa.
4 Okryje cię swymi piórami
i schronisz się pod Jego skrzydła:
Jego wierność to puklerz i tarcza.
5 W nocy nie ulękniesz się strachu
ani za dnia - lecącej strzały,
6 ani zarazy, co idzie w mroku,
ni moru, co niszczy w południe.

7 Choć tysiąc padnie u twego boku,
a dziesięć tysięcy po twojej prawicy:
ciebie to nie spotka.
8 Ty ujrzysz na własne oczy:
będziesz widział odpłatę daną grzesznikom.
9 Albowiem Pan jest twoją ucieczką,
jako obrońcę wziąłeś sobie Najwyższego.
10 Niedola nie przystąpi do ciebie,
a cios nie spotka twojego namiotu,
11 bo swoim aniołom dał rozkaz o tobie,
aby cię strzegli na wszystkich twych drogach.
12 Na rękach będą cię nosili,
abyś nie uraził swej stopy o kamień.
13 Będziesz stąpał po wężach i żmijach,
a lwa i smoka będziesz mógł podeptać.

14 Ja go wybawię, bo przylgnął do Mnie;
osłonię go, bo uznał moje imię.
15 Będzie Mnie wzywał, a Ja go wysłucham
i będę z nim w utrapieniu,
wyzwolę go i sławą obdarzę.
16 Nasycę go długim życiem
i ukażę mu moje zbawienie.
Ps 91
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9

Awatar użytkownika
Fanar
Posty: 26
Rejestracja: 06 cze 2016, 23:46

Re: Jak pomoc okultystom? temat Oobe astral

Post autor: Fanar »

karol210 pisze: Miałem do czynienia z tym różnymi stopniami okultystyki i chcę przestrzec przed jakimikolwiek praktykami,i jeśli macie pomysł pomóżcie mi ich sprowadzić z demonicznych dróg...zawsze to sie kończy ,,karmieniem tym" demona przez co ma dostęp w realu,to nie są żarty.jeśli macie pomysły pomóżcie bo poprostu mi ich szkoda

Dla nich to wszystko jest energią,a to tam to ,,byty" które mogą zrobić krzywdę.Otwierają duszę demonom swoją świadomość która jest. ,zakryta" przez Ducha Św. przed siłami nieczystymi
Jakimi stopniami okultystyki? Wywołujesz - Wywołałeś :)
Bóg jest Wielki

Awatar użytkownika
Lukian
Posty: 1704
Rejestracja: 02 lut 2015, 18:34
Kontakt:

Post autor: Lukian »

karol210 pisze:naprawdę chciałbym pomoc kolegom koleżankom którzy siedzą po uszy w planie astralnym
modlitwą za nich
Gal 4:6 " A ponieważ jesteście synami, Bóg wysłał do naszych serc Ducha swego Syna, który woła: „Abba, Ojcze!"
http://zrodlaobjawienia.blogspot.com/

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Post autor: ZAMOS »

tropiciel pisze:Tylko wzywanie imienia Bożego JEHOWAH

Wywoływanie i wzywanie Jehowy do niczego dobrego nie prowadzi. Jeszcze gorsze doznania są gdy wizualizuje się kabalistyczne litery JHWH. Podobne doznania na "planie" astralnym są gdy opuszczamy ciało w niezbyt czystych intencjach.

Szukanie wiedzy w stanie podwyższonej nie jest niczym złym, oczywiście jak szukamy wiedzy, która pomaga ludziom.

Awatar użytkownika
karol210
Posty: 904
Rejestracja: 05 lut 2016, 8:53

Post autor: karol210 »

Astrale to demony miłe są na początku a pozniej gdy się odwrocisz mozesz wzywać Jezusa bo nic nie pomoże można nie źle pocierpieć i to ,,okropnie'' jestem zarejestrowany na konkretnym forum Oobe i nawet nie mam jak ich przestrzec fla nich zycie to niereal bo myslą ze real to po drugiej stronie, tylko ze najprawdziwszy swiat jest tu i u Boga a tamto to ,,czysto zmyslowy swiat''zwolennicy tego niech powiedzą bo miałem przerózne techniki i tam inną osobe nie spotkasz tylko demona udajacego mimo gdybys wywolal nawet prezydenta,przekonalem sie o tym i w Natchnionym Piśmie chce pozostać gdzie pisze: ,,Miľości u Boga nic nie rozdzieli'' a nie miłości przez demona bo on miłość ma w d**pie i dlatego wolę pozostać u Boga i dzieki Jezusowi skończyły się akcje z demonami nic miłego to było a raczej najgorszy koszmar mojego życia..Bóg zabronił takich praktyk oddzielania diszy od ciała i przywoływania bo wtedy ma dostep i demon w 100% bo grzeszny nie moze przyciągać dusz ku zbawieniu czekającym bo prawo przyciagania działa bo zlem jest się jakby napromieniowanym (grzech kazdy) i to przyciaga zlo i dlatego po smierci są ludzie zabezpieczeni we śnie przez Boga do Sądu tam mają wymiar również zmysłowy ale też i spokojny

PS:W złych intencjach praktyki okultystycznej można od razu mówic o opętaniu wtedy człowiek stając sie podobnym szatanowi zaczyna manipulować zyciem jego wysłannik ,,demon'' dla szatana

Swiat astralny jest superrealny i spirytystyczny ale co z tego jak zginiesz w nim bo demony mając dostęp bezposredni kradną energię i człowiek zatraca całe życie niemając siły do tego zmanipulowany przez siły nieczyste konczy w psychiatryku lub popelnia samobójstwo jak moich dwoch kolegow z sekty

Apropo przeróżne są techniki ale każda droga bez Boga jest przeciwko niemu ,, demoniczna'' i moja rada w razie jakiejkolwiek niebezpieczenstwa w nich nawet myślami krzycz ,,Jezu Ratuj'' jako ateista krzyczałem bo nic nie pomagało nawet wołanie własnej mamy i opiekunów ktorzy są dla mnie demonami bo oni nie walczą przeciwko sobie bo ich krolestwo by sie nie ostało a to było około półtora roku i to było piekne nie wierzylem bo wołałem i mame i tego opiekuna z astrala i nic tylko Jezus pomógł jakby chwycił za bark to trzeba przezyc wyciągnął mnie i zakrył otwarte czakramy na energie,,kosmiczne'' czyt demoniczne i niewidzialne.Świat niewidzialny naprawde jest fałszywy mimo ze istnieje naprawde ale tak jak pisałem to nieprawdziwe swiaty tzw.rownolegle

Chciałbym tam latać ale co z tego zczerpiesz naukę z tamtąd jak Nostradamus ktora nie jest do konca prawdziwa oddając im swoje spectrum duszy na nieskonczonosc męki tzw. Wyjałowienia do zera energii w zamęczeniu?

Mam nauczkę swiat niewidzialny nie jest już tajemnicą ale to coś strasznego poza Oobe zadać się spirytystyką i jedno od drugiego to coraz wiekszy koszmar z czasem.Ludzie nawet praktykujący Oobe mają juz do czynienia z demonem

Awatar użytkownika
karol210
Posty: 904
Rejestracja: 05 lut 2016, 8:53

Post autor: karol210 »

Wysłany: Dzisiaj 0:04
Nesto nie widziałeś opętanych ludzi przed chwiĺą rozpłakał się gość okolo 60 letni gdy mówiłem pacierz na łóżku bo zaponniał wtedy pacierza nic by nie było dziwnego gdy ja zapominałem Ojcze nasz i przechodziłem na Zdrowaś Maria którego zapomniałem również i Wierzę w Boga a on wstaje przy mnie jakby nie te ruchy i mówi ,,zaraz wyjde'' powiedział to dwa razy bo pytalem jeszcze raz a on ,,zaraz wyjde''
I pytam go czy pamięta co mówił a on ze w tym domu jest szatan << hierarchia>> jest>i w piekle ale to uslyszec zadna przyjemnosc jakbym sie nie przestraszył a nie wierzył.
Gdybym mógł to bym to nagrał na dyktafon i nagram na dyktafon mówi że to jakaś siła że gdy dwóch się modli ja przy nich jestem szatan ten nie miał wyjścia widocznie wstał jego ciałem i mówi <<zaraz wyjdę>> dokonczyliśmy pacierz ja i ten co śpi na kwaterze pracowniczej
Modle sie rzadko ale gdy niebo bedzie zamkniete niebedzie to miało żadnego znaczenia bo bedzie za pozno bo rozplakał sie i przepraszał co zrobił i prosił zeby razem juz sie modlic

Zareczam że przy opetanym czlowieku nawet zapomnisz pacierza..

Nic smiesznego takie coś przeżyć najważniejsze że szybko mu uśwaiadomić że opętany tzn żeby zdał sobie z tego sprawe ale wspolczuje egzorcustom mają walkę niezłą tylko wspołczuć

PS:Co byś powiedział jak syn zapomniał jak ma na imie jego ojciec? W tym przypadku był opetany ojciec tego syna
Nietrzeba na wycieczke jechac by tyle przezyc i zadajesz pytanie co sie dzieje sam sobie
_________________

ODPOWIEDZ

Wróć do „Duchowe rozterki”