Bardzo ciekawy temat i duskusja - o uzdrowieniach.

Biblijne aspekty ducha, duszy i ciała człowieka. Możemy zamieszczać u teksty mówiące o wszystkim, co dotyczy człowieka w jego podstawowym prawie do życia w zdrowiu zarówno fizycznym jak i duchowym

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

RN pisze:EWANGELIA MATEUSZA 19. 19. BIBLIA WARSZAWSKA

"Czcij ojca i matkę, i miłuj bliźniego swego, jak siebie samego."

EWANGELIA ŁUKASZA 14.26. BIBLIA WARSZAWSKA

"Jeśli kto przychodzi do mnie, a nie ma w nienawiści ojca swego i matki, i żony, i dzieci, i braci, i sióstr, a nawet i życia swego, nie może być uczniem moim."
To idzie wytłumaczyć.
Jednak mam problem, jak wytłumaczyć, to ziarnko gorczycy
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

wybrana pisze:To fakt, Bóg zawsze pouczał i był z człowiekiem, tylko nie zawsze człowiek chciał słuchać Boga i ustanawiał swoje ludzkie prawa.
to fakt wybrana, ale odpowiedz na te pytania RN, bo ja odpowiedzi nie znam
RN pisze:1. Czy nasiona gorczycy są najmniejsze ze wszystkich nasion na ziemi
2. Czy gorczyca jest jarzyną/warzywem
3. Czy gorczyca jest drzewem
Przecież Pan Jezus powinien wiedziec, że ziarno gorczycy nie jest najmniejsze
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Post autor: RN »

Krystian pisze:
wybrana pisze:To fakt, Bóg zawsze pouczał i był z człowiekiem, tylko nie zawsze człowiek chciał słuchać Boga i ustanawiał swoje ludzkie prawa.
to fakt wybrana, ale odpowiedz na te pytania RN, bo ja odpowiedzi nie znam
RN pisze:1. Czy nasiona gorczycy są najmniejsze ze wszystkich nasion na ziemi
2. Czy gorczyca jest jarzyną/warzywem
3. Czy gorczyca jest drzewem
Przecież Pan Jezus powinien wiedziec, że ziarno gorczycy nie jest najmniejsze
1. Oczywiście, że nasiona gorczycy nie są najmniejsze ze wszystkich nasion na ziemi.
Niech ktoś dla przykładu kupi sobie w sklepie kawałek ciasta makowca, który składa się z mnóstwa nasion maku i torebkę nasion gorczycy ( przyda się do kiszenia ogórków ) i porówna wielkość

2. Gorczyca nie jest również warzywem. Jest ona co prawda z rodziny kapustowatych, ale nie zaszeregowuje jej się do warzyw. Używana jest jako przyprawa do kiszenia ogórków, do produkcji musztardy.

3. Mamy różne gorczyce np. biała, czarna, sarepska, ale żadna z nich nie jest drzewem :-)
Nie ma też gałęzi.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

ODPOWIEDZ

Wróć do „Duchowe rozterki”