Zdelegalizować sektę ŚJ?

Biblijne aspekty ducha, duszy i ciała człowieka. Możemy zamieszczać u teksty mówiące o wszystkim, co dotyczy człowieka w jego podstawowym prawie do życia w zdrowiu zarówno fizycznym jak i duchowym

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Czy jesteś za delegalizacją sekty ŚJ

Jestem za delegalizacją
5
26%
Jestem przeciwny delegalizacji ŚJ
9
47%
Sekta ŚJ jest mi obojętna i nie ważne, czy się ją zdelagalizuje, czy nie.
5
26%
 
Liczba głosów: 19

daglezja77
Posty: 2079
Rejestracja: 13 cze 2008, 23:48

Post autor: daglezja77 »

ZAMOS pisze:
daglezja77 pisze:
ZAMOS pisze:
daglezja77 pisze:Głupoty piszesz, biblia popiera stanowisko ŚJ..Mamy się bać bardziej Boga niż ludzi.
Biblia przez wierchuszkę sekty śj jest narzędziem do psychomanipulacji, a dalej zniewalania ludzi. Biblia przecież miała być (jak mówią kościoły) nauką „MIŁOŚCI”. Miłości Boga do ludzi i ludzi do Boga. Strach nie jest przyciągający, a odpychający. Zwykle normalny człowiek, czy zwierzę jak się boi to ucieka, a bez możliwości drogi ucieczki zwyczajnie się broni i walczy. Wy zatem tylko od Prawdziwego Boga ludzi odciągacie w stronę waszej sekty, a właściwie straszycie Bogiem by tylko zniewalać. Sekta ze względu na swą destrukcyjną działalność przeciw ludziom i Bogu zlikwidowana być musi.
Szkoda że biblijnie nie umiesz udowodnić swej racji.
Jak to nie. Przecież udowodniłem właśnie biblijnie. To wy uczycie strachem i próbujecie mniej rozgarniętych zniewolić strachem zamiast zachęcać miłością. Nie szanujecie ludzi ich trosk i nie pomagacie potrzebującym. Nie robicie nic by jakość życia wzrosła. Dbacie tylko o swój wypaczony i pokręcony wizerunek. Niszczycie ludzi ich rodziny i dobytek. Nie chcecie bronić wolności. Nie zależy wam na życiu i spokojnie patrzycie jak umierają wasze dzieci gdy potrzebują krwi, a ta jest jedynym dla nich ratunkiem. Nie rozumiem jak nasze władze pozwoliły na takie przestępstwa.
Bredzisz, znowu..

Awatar użytkownika
Wnikliwy
Posty: 3204
Rejestracja: 23 cze 2013, 19:51

Post autor: Wnikliwy »

Szkoda czytać takie teksty a pan Zamos jak widać jest w żywiole albo w amoku. Tylko czy to jest przejaw miłości czy może nienawiści. Panie Zamos Jezus kazał miłować swoich nieprzyjaciół.
Prawda?

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Post autor: ZAMOS »

daglezja77 pisze:Bredzisz, znowu..
No to znów wykazałeś się elokwencją i rozumem na miarę swej sekty.
Wnikliwy pisze:Zamos jak widać jest w żywiole albo w amoku.
Dlaczego obrzucasz mnie epitetami? Czy ja diagnozowałem kiedyś twój rozum, czy postępowanie?
Wnikliwy pisze:Tylko czy to jest przejaw miłości
Tak to przejaw miłości i troski o tych, którym sekta śj zagraża. Zagraża szczególnie tym potrzebującym pomocy, czyli chorym i dzieciom, które mogą nie dożyć chwili w której sami będą o sobie decydować.
Wnikliwy pisze:czy może nienawiści.
Gdzie ty Wnikliwy widzisz u mnie nienawiść. Bezrozumnie nadużywasz tego słowa. Co powiesz jak koś naprawdę pałał nienawiścią będzie? Słów już miał w polskim nie będziesz.
Wnikliwy pisze:Panie Zamos Jezus kazał miłować swoich nieprzyjaciół.
Prawda?
Ja nie mam nieprzyjaciół. Mam też kogo miłować. Tak w ogóle to jaką masz pewność, że to Jezus z tą miłością do nieprzyjaciół kazał nauczać. To jakby raz, a dwa czy jest napisane, że mam miłować nieprzyjaciół więcej niż siebie i swych bliskich? To bardzo zmienia sytuację w przyjmowaniu tej nauki.
Ponadto w biblii jest też coś o nadstawianiu drugiego policzka, ale widzę, że ty nie z tych co to po policzkach bezkarnie dają się okładać. Zatem jak to u ciebie z tym przestrzeganiem nakazów biblijnych? Słuchasz tylko tego co ci w danej chwili pasuje?

Awatar użytkownika
Wnikliwy
Posty: 3204
Rejestracja: 23 cze 2013, 19:51

Post autor: Wnikliwy »

Ty to w niczym nie masz pewności. Już nie raz wykazałeś, że z Biblią ci nie po drodze..
Panie Zamos - ogólnie się przyjęło, że śJ to ludzie łatwi do bicia.
Jak pogląd się wymyka spod kontroli następuje szok. :-D

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Post autor: ZAMOS »

Wnikliwy pisze:Ty to w niczym nie masz pewności. Już nie raz wykazałeś, że z Biblią ci nie po drodze..
Panie Zamos - ogólnie się przyjęło, że śJ to ludzie łatwi do bicia.
Jak pogląd się wymyka spod kontroli następuje szok. :-D
Ty też nie jesteś jakimś szczególnym miłośnikiem biblii. Wybierasz jak każdy jej czytelnik to co w danej chwili ci pasuje, a już to co wasze władze z biblią zrobili masakrując tą księgę okropnie jak żadne około chrześcijańskie wyznanie, pozostawiam bez komentarza. Ponadto jeszcze ta interpretacja powala każdego, kto was słucha. Nie wiem jak udało się wam w Polsce zwieść ponad 100 tysięcy ludzi. Pocieszające jest to, że ludziska mądrzeją i odchodzą z sekty już prawie hurtowo. Jeszcze parę lat i będziecie jak "badacze" społecznością marginalną tak bardzo, że będzie was ciężko zauważyć. Po drugie to ja w śj nie uderzam. Mi nie podoba się to czym śj "karmicie". Nauki wasze są niebezpieczne i powodują wiele śmierci niczego winnych ludzi z powodu zakazu transfuzji krwi. Zarządy zborów nie płacą za pracę na rzecz korporacyjnej sekty, a o jest w Polsce przestępstwem ściganym z urzędu. Teraz w Polsce są zmiany i nieuchronnie przyjdzie i na rządy śj pora. W Rosji już się za sektę śj biorą. Jeszcze rok, może dwa i zdelegalizują śj w Rosji, a majątek przepadnie na skarb państwa. W kuluarach mówi się już o tym w Polsce, zatem jeszcze chwila i skończy się wsze łamanie prawa, a sale "królestwa" można będzie przerobić na noclegownie dla bezdomnych, albo schroniska dla bezdomnych zwierząt. W dużych miastach można by te budynki przerobić np. na hospicja. Pomysłów jest wiele i każdy lepszy od tego do czego służą dzisiaj.

Awatar użytkownika
Wnikliwy
Posty: 3204
Rejestracja: 23 cze 2013, 19:51

Post autor: Wnikliwy »

ZAMOS pisze:
Wnikliwy pisze:Ty to w niczym nie masz pewności. Już nie raz wykazałeś, że z Biblią ci nie po drodze..
Panie Zamos - ogólnie się przyjęło, że śJ to ludzie łatwi do bicia.
Jak pogląd się wymyka spod kontroli następuje szok. :-D
Ty też nie jesteś jakimś szczególnym miłośnikiem biblii. Wybierasz jak każdy jej czytelnik to co w danej chwili ci pasuje, a już to co wasze władze z biblią zrobili masakrując tą księgę okropnie jak żadne około chrześcijańskie wyznanie, pozostawiam bez komentarza. Ponadto jeszcze ta interpretacja powala każdego, kto was słucha. Nie wiem jak udało się wam w Polsce zwieść ponad 100 tysięcy ludzi. Pocieszające jest to, że ludziska mądrzeją i odchodzą z sekty już prawie hurtowo. Jeszcze parę lat i będziecie jak "badacze" społecznością marginalną tak bardzo, że będzie was ciężko zauważyć. Po drugie to ja w śj nie uderzam. Mi nie podoba się to czym śj "karmicie". Nauki wasze są niebezpieczne i powodują wiele śmierci niczego winnych ludzi z powodu zakazu transfuzji krwi. Zarządy zborów nie płacą za pracę na rzecz korporacyjnej sekty, a o jest w Polsce przestępstwem ściganym z urzędu. Teraz w Polsce są zmiany i nieuchronnie przyjdzie i na rządy śj pora. W Rosji już się za sektę śj biorą. Jeszcze rok, może dwa i zdelegalizują śj w Rosji, a majątek przepadnie na skarb państwa. W kuluarach mówi się już o tym w Polsce, zatem jeszcze chwila i skończy się wsze łamanie prawa, a sale "królestwa" można będzie przerobić na noclegownie dla bezdomnych, albo schroniska dla bezdomnych zwierząt. W dużych miastach można by te budynki przerobić np. na hospicja. Pomysłów jest wiele i każdy lepszy od tego do czego służą dzisiaj.
Dobrze, dobrze człowieku - nie nakręcaj się tak bo będziesz mógł zarabiać jako karuzela w wesołym miasteczku ( chociażby w Chorzowie ).

Pobożne twe życzenia - skwituję :prosze: nie pisz już więcej w nerwach.

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Post autor: ZAMOS »

Liberalno lewacka polityka w USA i Unii Europejskiej zmienia się w bardzo szybkim tempie na rzecz modelu narodowego państw członkowskich. Wraz z ruchem narodowym kończą się rozpasania grup mniejszościowych w tym i około religijnych. Tak więc religie takie jak islam, sekty zniewalające ludzi kłamstwem przy pomocy tendencyjnie wybranych fragmentów biblii tak jak robią to władze śj, które izolują swych członków od społeczeństwa wśród, którego żyją i nim gardzą muszą pójść do likwidacji. Wszyscy to wiedzą, ale lewacki model rządzenia i tak zwana poprawność polityczna dała wam zbyt wiele swobód, które opacznie przez was zostały wykorzystane przeciw ludziom w ogóle, a przede wszystkim przeciw już omotanym członkom sekty. Podobnie dzieje się i w islamie. Tam też wciska się ludziom kit, że islam to religia „miłości i pokoju”, ale po wstąpieniu człowiek dowiaduje się co to za pokój i jak chora ta „miłość”. Rosja, że rządzona jest autokratycznie to decyzje są tam podejmowane szybciej niż w Europie świata zachodu. Zatem to tylko kwestia czasu. Sekta śj zlikwidowana będzie na całym świecie i nie ma odwrotu od tej drogi. Ludzie chcą wolni być i wcześniej czy później tą wolność zdobywają. Czasem wystarczy polityka, czasem dobre słowa, a czasem trzeba użyć siły by zło pokonać i tak dzieje się od zarania dziejów ludzkości. Daję ci linka do waszej śj strony, którą mi właśnie podesłano. Poczytaj jak się to robi w Rosji. Niby władze ck kombinują by się wybielić, ale to im nie pomorze.
https://www.jw.org/pl/wiadomo%C5%9Bci/s ... zagrozona/

Awatar użytkownika
bbc-poland
Posty: 316
Rejestracja: 18 lis 2012, 19:22
Lokalizacja: Polska

Post autor: bbc-poland »

Proszę bardzo ... w Rosji mamy już kryminalną działalność ŚJ. Co tam musi się dziać skoro Rosjanie taki twardy naród już tego nie wytrzymują ...

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

bbc-poland pisze:Proszę bardzo ... w Rosji mamy już kryminalną działalność ŚJ.
Nie sieją takich jak "bbc-poland", nie orzą, a plenią się jak każdy chwast. :-(
Kryminalną działalność prowadzi wierchuszka prawosławia i katolicyzmu, i to to od wielu, wielu, wieków...

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Post autor: ZAMOS »

Henryk pisze: Nie sieją takich jak "bbc-poland", nie orzą, a plenią się jak każdy chwast. :-(
Ja się nie dziwię temu, że ck zabrania śj pisania po forach internetowych. Nikt tak jak oni sami nie pokarze nam co to znaczy być członkiem tej sekty. Jak gardzą ludźmi i jaką mają kulturę słowa. Mnie teksty zniewolonych przez sektę śj raz bardzo śmieszą , a innym razem zasmucają. Jak można będąc pokojowym i dobrym człowiekiem napisać (pomijam tutaj poprawność ułożenia zdania) tak paskudny w swej wymowie tekst jak ty Henryku. Może raczysz uzasadnić to co w tym temacie ci się podoba, a co nie. Oświeć mnie i napisz co dobrego robicie. Kto dzięki wstąpieniu do waszej organizacji odnalazł dobro w sobie. Jak na razie to słyszę tylko same strachy. Co to niby Jehowa nie zrobi złego ludziom z poza sekty. Co to za Bóg, który nic nie daje tylko straszy, a dawniej jak jeszcze żył to i nawet osobiście zabijał. Jak można dążyć do powrotu tamtych czasów i mieć za sąsiada rozbójnika takiego jak np Jozue, Mojżesz, czy Jakub z synalkami, a za króla mieć Dawida, czy Salomona? To przecież byłby wieczny horror. Po przeczytaniu o tych "świętych bohaterach" Izraela widać jak wielkim błogosławieństwem od Boga jest nasze krótkie życie z którego końcem kończy się też niedola poddanych takiej tyranii.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Łoj... ZAMOS, Henryk nie jest Świadkiem Jehowy, i nie trzeba nim być, by dostrzec głupoty jakie wypisujesz...
Aleś dał teraz... :-P
Oszołomstwu mówię NIE!

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Post autor: ZAMOS »

Bobo pisze:Łoj... ZAMOS, Henryk nie jest Świadkiem Jehowy, i nie trzeba nim być, by dostrzec głupoty jakie wypisujesz...
Aleś dał teraz... :-P
Nie rozróżniam sekt wielbiących okrutnego Jehowę i nie bardzo mam ochotę na zgłębianie waszych sekciarskich niuansów wiary i przynależności. Ważne dla mnie jest tylko to byście nie krzywdzili ludzi, a przynajmniej byście nie mogli naciągać i wabić nowych zagubionych i wrażliwych Polaków. Ważnym również jest to by uniemożliwić wan transfer wyłudzonych pieniędzy do centrali sekty w USA. Delegalizacja sekty śj by tą sprawę załatwiła raz na zawsze. Musielibyście przestać nachodzić porządnych Polaków w niedzielne poranki, a konfiskata majątku znacząco utrudniłaby wam utrzymywanie ludzi w kłamstwie strażnicy.

Nie zagalopowałeś się za daleko?
Ostatnio zmieniony 10 cze 2016, 14:56 przez ZAMOS, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Jeśli pieniądze były wyłudzone, jak piszesz, to zapewne poszkodowany sam wniesie sprawę o oddanie :-D
Czy nie? Czy ktoś ze ŚJ uważa, że wyłudzono od niego jakieś pieniądze?
Myślę, że teraz to Ty chcesz naszymi pieniędzmi porządzić co z nimi mamy robić. Nieładnie, panie ZAMOS, ba! brzydko! żeby nie rzec: ohydnie... :-P
Oszołomstwu mówię NIE!

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Post autor: ZAMOS »

Jeśli pieniądze były wyłudzone, jak piszesz, to zapewne poszkodowany sam wniesie sprawę o oddanie :-D
Słyszałem o przypadkach gdy to robili i co? Nikt z waszej wierchuszki im nie oddał.
Bobo pisze:Czy ktoś ze ŚJ uważa, że wyłudzono od niego jakieś pieniądze?
Tu na forum jest wklejony link do filmu o tak skrzywdzonych staruszkach, ale śj ich zwyczajnie ignorują i nie oddają.
Bobo pisze:Myślę, że teraz to Ty chcesz naszymi pieniędzmi porządzić co z nimi mamy robić.
Ja mam swoje pieniądze w nadmiarze, więc nie chcę nic od was. Wasze pieniądze dla mnie nie są czyste.
Bobo pisze:żeby nie rzec: ohydnie...
Jak w takim razie nazwiesz kłamstwa jakimi próbujesz mnie tu karmić?

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

ZAMOS pisze:Słyszałem o przypadkach gdy to robili i co? Nikt z waszej wierchuszki im nie oddał.
Bobo napisał/a:
A ja słyszałem, że ZAMOS to tak naprawdę czarnoskóry, ktory nabija się z Polaków. I co?
Tu na forum jest wklejony link do filmu o tak skrzywdzonych staruszkach, ale śj ich zwyczajnie ignorują i nie oddają.
Niech oddadzą sprawę do sądu. Czemu tego nie robią?
ZAMOS pisze:Ja mam swoje pieniądze w nadmiarze, więc nie chcę nic od was. Wasze pieniądze dla mnie nie są czyste.
No to, jak przystało na patriotę, nie powinniśmy ich w Polsce trzymać, więc to chyba dobrze, że 'nieczyste' pieniądze będą w Ameryce, nie?
Jak w takim razie nazwiesz kłamstwa jakimi próbujesz mnie tu karmić?
Niczym cię nie karmię. Po prostu wypluwam z ust, to, co chcesz, abym jadł z twoich postów.
Oszołomstwu mówię NIE!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Duchowe rozterki”