Śmierć za jeden mały grzech?

Biblijne aspekty ducha, duszy i ciała człowieka. Możemy zamieszczać u teksty mówiące o wszystkim, co dotyczy człowieka w jego podstawowym prawie do życia w zdrowiu zarówno fizycznym jak i duchowym

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tola
Posty: 664
Rejestracja: 31 maja 2017, 12:57

Post autor: tola »

Jedli z roznych DRZEW ale co to dla nas znaczy ,nie wiemy .
Wiemy jak sie zakonczyło konsumowanie z Drzewa dobra-zła a jesli ktos sobie wyobraza
ze to była owocowa wyzerka bananów fig ,winogron i co tam jescze, az sobaczyli ze cos jest nie tak w czesciach intymnych .
Ze to 'objadanie zmusiło ich do zrobienia przepasek na ponizej ciała to cos jest nie tak
a co nie bede pisac.

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4099
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Tym nie mniej Jezus jest rozwiązaniem

Mat 6:25 eib "(25) Dlatego mówię wam: Przestańcie martwić się o życie, o to, co zjeść lub wypić; a także o ciało, o to, w co się ubrać. Bo czy życie nie jest czymś więcej niż pokarm, a ciało niż okrycie?"
Obrazek

Awatar użytkownika
tola
Posty: 664
Rejestracja: 31 maja 2017, 12:57

Post autor: tola »

:-D :-D poszedłes na skróty dobrze wiesz ze nie o takie troski z jedzeniem tu chodzi
Jezus jest rozwiazaniem na wszystko to raczej nieładnie powiedziane bo wyglada
rób co chcesz mamy dzanego starego on wszystko załatwi.
cos jak czerwony książe :-D

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4099
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Droga moja wiedzie jasno, czytam to co napisane. Jezus nie da światłu zgasnąć, a Duch liter ma swój talent. Pismo myślom wielu służy, by obronić swą urodę. Droga przy nim się nie dłuży, ba, gwarantuje przygodę :-D

Rev 19:10 eib "(10) Wtedy upadłem do jego stóp, by mu się pokłonić. Lecz on mnie powstrzymał: Nie rób tego! — powiedział. — Jestem współsługą twoim oraz twoich braci, którzy mają świadectwo Jezusa. Pokłon oddaj Bogu! A tym świadectwem Jezusa jest duch proroctwa."
Obrazek

Awatar użytkownika
tola
Posty: 664
Rejestracja: 31 maja 2017, 12:57

Post autor: tola »

Czytasz co napisano
a czytasz co w napisanym UKRYTO ?
Duch liter ma swoj talent ukrywania Swiatła dla oczu niepowołanych
litera jak szata ale medrzec zaglada pod nia co kryje .
Wtedy SWIATŁO nam Objawia Siebie.

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4099
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Spójrz na niebo i policz gwiazdy jeśli zdołasz to uczynić, jestem pewien, że nie ubędzie jego bogactwa

Mat 13:52 eib "(52) Wówczas Jezus powiedział: Dlatego każdy znawca Prawa, który stał się uczniem Królestwa Niebios, przypomina gospodarza, który wyciąga ze swojego skarbca to, co nowe i stare."
Obrazek

Awatar użytkownika
tola
Posty: 664
Rejestracja: 31 maja 2017, 12:57

Post autor: tola »

Powiedz w co sie bawisz jaka to gra na wersety ?

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4099
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Jeśli moją myśl popiera Prawo to dodaje to myśli urody, a przecież to forum Biblijne

Rev 22:10 eib "(10) I dodał: Nie trzymaj w tajemnicy słów proroctwa tego zwoju. Czas bowiem jest bliski."
Obrazek

Awatar użytkownika
tola
Posty: 664
Rejestracja: 31 maja 2017, 12:57

Post autor: tola »

no zapewne jestes przeuroczy.

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4099
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Ap 19:11 eib "Zobaczyłem otwarte niebo. Stał tam biały koń. Siedział na nim Ten, którego imię brzmi Wierny i Prawdziwy — bo sprawiedliwie sądzi i sprawiedliwie walczy."

Szach .. ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Duchowe rozterki”