Religia a duchowosc

Biblijne aspekty ducha, duszy i ciała człowieka. Możemy zamieszczać u teksty mówiące o wszystkim, co dotyczy człowieka w jego podstawowym prawie do życia w zdrowiu zarówno fizycznym jak i duchowym

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

Jachu pisze:To tak,jak wysłanie listu "na Berdyczów" :xhehe:
Jeszcze działa "kansyheniek". :-D
Boa-dusicliela zbanował...
Może zdyscyplinuje osobę nieodpowiedzialną za swe słowa?
- Przynajmniej na tym forum nieodpowiedzialne!

Ateiści, bluźniercy i niestabilni emocjonalnie mają swoje fora.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Henryk pisze:Ateiści, bluźniercy i niestabilni emocjonalnie mają swoje fora.
Możesz podać jakieś namiary? Chętnie się przeniosę, bo to forum udaje forum (forum - jak sama nazwa wskazuje, to miejsce do rozmów i to na każdy temat; wszak macie działy różne.).

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: wybrana »

A co się stało z użytkowniczką - Luba?
Czyżby ktoś tu posłuchał Henryka?
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Post autor: Luba »

Henryk pisze: Zgłosiłem ten post do moderacji.

Na co liczysz ?.....ze moderacja zmieni moje zdanie na temat Pawla z Tarsu i jego fanow...?

Nie wykluczam zmiany pogladow.

Jednak od czasu, gdy odwazylam sie samodzielnie myslec, taka opcja( zmiana pogladow :-D ) mozliwa jest tylko na podstawie mocnych argumentow.

Grozba osta czy bana na waszym forum nie jest dla mnie zadnym argumentem :->

A ty, Henryku, jestes baaaaaaaaaaardzo ubogi jesli idzie o konkrety.
Oprocz wielkiej wiary, opartej na ludzkich slabosciach ,nie masz nic na swoja obrone.


Jedyne, co mi pozostaje, to szanowac cie jako zywa istote , bedac ponad twoja wiara i fikcja, w jakiej egzystujesz.

Pozdrawiam cie w Duchu i Prawdzie :->

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Ponawiam prośbę o wskazanie mi miejsca w sieci do rozmów swobodnych na niewygodne tematy. Wiem, że na forach dla "wierzących" nie ma miejsca na odkrywanie prawdy, co najwyżej na zakrywanie.

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Post autor: Luba »

Henryk pisze: Jeszcze działa "kansyheniek". :-D
Boa-dusicliela zbanował...

Szkoda, bo Boa wnosil nieco dynamiki na to forum :-(

Miales szanse pocwiczyc swoja apologetyke.... :-D

Ale wierzacy ludzie to tacy pesymisci i katastrofisci...nienawidza poczucia humoru i maja zawsze takie wydluzone miny...jak homo-nie-wiadomo postacie z katolickich swietych obrazkow... ;-)

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4099
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Mi wydaje się, że Religia używa ostentacyjnie po prostu dużych słów, co nie jest złe jeśli te słowa niczego nie pomijają i umie się je obronić, ale dana Religia jeśli stawia mur oddzielający ją od innych Religii, siłą rzeczy pomija potrzeby Duchowe przedstawicieli innych Religii, a więc forsując różnice zamiast wspólnego fundamentu Religia utrudnia życie ludziom. Duchowość idealna jest prywatną więzią z Bogiem, a na niej opiera się znajomość potrzebnych życiowych rozwiązań

Rev 14:4 eib "(4) To ci, którzy nie splamili się z kobietami, ich dziewiczość nie uległa naruszeniu. Idą za Barankiem, dokądkolwiek pójdzie. Zostali oni wykupieni spośród ludzi jako pierwszy owoc — dla Boga i dla Baranka."
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Duchowe rozterki”