Uchodźcy czyli Islam kontra chrześcijaństwo w UE ...

Biblijne aspekty ducha, duszy i ciała człowieka. Możemy zamieszczać u teksty mówiące o wszystkim, co dotyczy człowieka w jego podstawowym prawie do życia w zdrowiu zarówno fizycznym jak i duchowym

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Uchodźcy czyli Islam kontra chrześcijaństwo w UE ...

Post autor: BoaDusiciel »

A u nas w Tworkach mieliśmy wieczorek poetycki, i ja napisałem wierszyk, i powiedzcie czy wam się podoba, jak wam się spodoba, to ordynator obiecał, że dostanę musztardę do parówek, jutro na śniadanie :-)
Wierszyk ma tytuł "Uwaga na organy", z dedykacją dla funkcyjnych KK:

Historyjka to dość znana
O tym, jak pewnego pana
Szkolonego na plebana
Chuć takowa ogarnęła
Że cząstka jego stanęła

Ujrzał bowiem zza ołtarza
Piękne dziewczę, co się zdarza
Więc pomyślał - ot, bestyjka !
Lecz od czegóż zakrystyjka !
Szybko zatem zadarł kiecę
I powiedział: Zaraz lecę !

I byłoby całkiem gitus
Ukończyliby coitus
Lecz zazdrosny organista
Ani chybi satanista
Dał nadmierne w basy dęcie
I - nastąpiło zaciśnięcie !

Jaki z tego morał, pany ?
- Uważajcie na organy !
:->

A poza tym chciałbym przypomnieć, że niektóre osoby informowały na forum o stanie swego zdrowia psychicznego, więc nie widzę nic złego w tym, że są traktowane zgodnie z przekazanymi informacjami.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Uchodźcy czyli Islam kontra chrześcijaństwo w UE ...

Post autor: wybrana »

BoaDusiciel pisze:
18 paź 2021, 13:17
A u nas w Tworkach mieliśmy wieczorek poetycki, i ja napisałem wierszyk, i powiedzcie czy wam się podoba, jak wam się spodoba, to ordynator obiecał, że dostanę musztardę do parówek, jutro na śniadanie
A poza tym chciałbym przypomnieć, że niektóre osoby informowały na forum o stanie swego zdrowia psychicznego, więc nie widzę nic złego w tym, że są traktowane zgodnie z przekazanymi informacjami.
Faktycznie nie ukrywałeś, że mieszkasz w Tworkach.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Uchodźcy czyli Islam kontra chrześcijaństwo w UE ...

Post autor: BoaDusiciel »

Tak właśnie jest.
Ostatnio przywożą tu sporo ludzi, którzy chcieliby pomagać uchodźcom, ale są chrześcijanami, a chrześcijanom tego nie wolno, bo uchodźcy chcą zniszczyć chrześcijaństwo, zwłaszcza dzieci 3-4 letnie.
Jedna pacjentka mówiła wczoraj, że woli wylać rosół między wieprze niż dać dzieciom uchodźców.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Uchodźcy czyli Islam kontra chrześcijaństwo w UE ...

Post autor: wuka »

Boa, nadal jest ci tak do smiechu i kpin z ostroznych uzytkownikow? Czy mozesz mi wytlumaczyc jaki czlowiek, udajac sie po lepsze zycie , oddalone o tysiace kilometrow, zabiera z soba narzedzia do ciecia drutow i palki zamiast chleba, wody i odziezy? Z historii mi dostepnej taki przypadek wlasnie poznalam. Mlodzi, pelni dobrej woli i zapalu do pracy migranci pod nasza granica tak . Coz. Mam nadzieje, ze chlebem i sola ich tam witasz.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Uchodźcy czyli Islam kontra chrześcijaństwo w UE ...

Post autor: wybrana »

wuka pisze:
09 lis 2021, 9:08
Boa, nadal jest ci tak do smiechu i kpin z ostroznych uzytkownikow? Czy mozesz mi wytlumaczyc jaki czlowiek, udajac sie po lepsze zycie , oddalone o tysiace kilometrow, zabiera z soba narzedzia do ciecia drutow i palki zamiast chleba, wody i odziezy? Z historii mi dostepnej taki przypadek wlasnie poznalam. Mlodzi, pelni dobrej woli i zapalu do pracy migranci pod nasza granica tak . Coz. Mam nadzieje, ze chlebem i sola ich tam witasz.
Może Boa osiąga swój cel?
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Uchodźcy czyli Islam kontra chrześcijaństwo w UE ...

Post autor: BoaDusiciel »

Nie sądzę, żeby zabierali narzędzia.
Sądzę, że dostali je od Białorusinów, albo od Rosjan.
Widzicie jakieś realne metody powstrzymania tych ludzi, jeśli tłumnie ruszą ?
Przecież to tylko kwestia czasu, kiedy to się stanie.
Proponujecie do nich strzelać, jeśli ruszą np. pod wpływem strzelania ze strony białoruskiej ?
Taka zabawa w 2 ognie ?
P-o-m-y-s-ły ... jak mówił gen. Błasik na moment przed przyziemieniem, niezbyt udanym :->
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Uchodźcy czyli Islam kontra chrześcijaństwo w UE ...

Post autor: BoaDusiciel »

wybrana pisze:
09 lis 2021, 11:55

Może Boa osiąga swój cel?
To możliwe, ale napisz jaki to cel, to ci powiem :mrgreen:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Uchodźcy czyli Islam kontra chrześcijaństwo w UE ...

Post autor: wuka »

Tak, Boa, oczywiscie, ze proponujemy strzelac, najpierw do kobiet i dzieci. Mysle, ze "wybrana"jest tego samego zdania.

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Uchodźcy czyli Islam kontra chrześcijaństwo w UE ...

Post autor: BoaDusiciel »

Jeśli kilkaset osób ruszy jednocześnie w stronę Polski, to strzelanie jest jedynym skutecznym sposobem ich zatrzymania.
Wpuścić ich nie chcecie, strzelać nie chcecie, to czego chcecie ?
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Uchodźcy czyli Islam kontra chrześcijaństwo w UE ...

Post autor: wybrana »

wuka pisze:
09 lis 2021, 17:58
Tak, Boa, oczywiscie, ze proponujemy strzelac, najpierw do kobiet i dzieci. Mysle, ze "wybrana"jest tego samego zdania.
Ty wuka zawsze masz rację 😉
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Uchodźcy czyli Islam kontra chrześcijaństwo w UE ...

Post autor: RN »

Polska powinna poprosić UE o pomoc w rozwiązaniu problemu, jaki mamy na wschodniej granicy.
Jeżeli UE będzie się zachowywała, jak Francja i Anglia w 1939 roku, to należy jeszcze pomóc migrantom w przewózce ich na zachód, pobierając za tą usługę odpowiednią opłatę, która będzie chociaż trochę rekompensować karę za Turów :-)

A mówiąc poważnie, trudno oczekiwać rozwiązania bez pomocy państw z których migranci chcą się dostać do Polski.
Jednak jak oczekiwać, aby rządzący Polską, a właściwie cała nasza scena polityczna mogła szukać rozwiązania z takimi państwami jak Białoruś czy Rosja, skoro oni są organicznie do tego niezdolni.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

ODPOWIEDZ

Wróć do „Duchowe rozterki”