Masturbacja a wybaczenie

Biblijne aspekty ducha, duszy i ciała człowieka. Możemy zamieszczać u teksty mówiące o wszystkim, co dotyczy człowieka w jego podstawowym prawie do życia w zdrowiu zarówno fizycznym jak i duchowym

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Bob
Posty: 1165
Rejestracja: 28 mar 2013, 11:07

Post autor: Bob »

Zdzichu pisze:Wielu ludzi lacznie z duchownymi stara sie zachecac ludzi aby tego nie czynili a to tak samo jak by zakazac komus sikac a pozniej gdy zalatwi potrzebe fizjologiczna to pietnowaqc go jako czlowieka wartego zatracenia. Byloby to wspaniale gdyby czlowiek mial doskonaly sposob panowania nad soba, ale realnie patrzac na sprawe jest to tylko marzenie, no chyba ze Pan udzieli takiej laski jak to bylo ze swietymi by wspomniec Rozalie Celakowna, SW. Ojca Pio i cala plejade innych swietych.
To tylko Twoje spekulacje odnośnie tego, że ten Pio i ta Rozalia się nie masturbowali; czy dysponujesz jakimiś wiarygodnymi potwierdzeniami w tym względzie?
Przecież jakby się nie masturbowali to tak jakby... nie sikali. Święci nie sikają?

Zdzichu
Posty: 41
Rejestracja: 15 mar 2014, 22:58

Post autor: Zdzichu »

Czytalem ksiazke, ktora napisal pewien kaplan,Nie pamietam nazwiska, ale to jest do sprawdzenia.Kisazka jest pisana jako spowiedz i w niej Rozalia przyznaje, ze wczesniej walczyla z ta slaboscia. Pozniej Pan Jezus udzielil jej laski czystosci.Sw. Maksymilian otrzymal te cnote w darze od Matki Bozej.Kiedys Matka Boza ukazala mu sie zaproponowala mu do wyboru dary; meczenstwa lub czystosci.Powiedzial on, ze pragnie otrzymasc dwa dary, ktore oczywiscie otrztymal.Pan Bog moze wszystko.

Bob
Posty: 1165
Rejestracja: 28 mar 2013, 11:07

Post autor: Bob »

Zdzichu pisze:Czytalem ksiazke, ktora napisal pewien kaplan,Nie pamietam nazwiska, ale to jest do sprawdzenia.Kisazka jest pisana jako spowiedz
Jak to - a tajemnica spowiedzi?
Zdzichu pisze:i w niej Rozalia przyznaje, ze wczesniej walczyla z ta slaboscia. Pozniej Pan Jezus udzielil jej laski czystosci.
Też kiedyś czytałem jedną książke w której było o Rozalii. Był w niej nawet pewien aspekt religijny - wsadzili ją do pieca na dwa pacierze i w tym czasie odmawiali zdrowaśki.

Do tej pory wiedziałem o istnieniu tylko łask uświęcającej i uczynkowej. A tu prosze jest jeszcze łaska czystości od masturbacji.
Nie wiesz moze czy jest łaska pieniężna i ewentualnie jak można by z niej skorzystać?
Zdzichu pisze:Sw. Maksymilian otrzymal te cnote w darze od Matki Bozej.Kiedys Matka Boza ukazala mu sie zaproponowala mu do wyboru dary; meczenstwa lub czystosci.Powiedzial on, ze pragnie otrzymasc dwa dary, ktore oczywiscie otrztymal.Pan Bog moze wszystko.
Hojna ta Matka Boska. Nie dość, ze od masturbacji moze uwolnić to jeszcze nie jest pazerna na dary i smiercią męczeńską obdaruje.
Ostatnio zmieniony 19 mar 2014, 1:24 przez Bob, łącznie zmieniany 1 raz.

tabasz

Post autor: tabasz »

Święty Maksymilianie, patronie tego spotkania, Ty który szczególnie umiłowałeś ... otrzymał imię Rajmund. ... Święty Maksymilianie Ty wybrałeś czystość i męczeństwo dla Chrystusa. Czy ..... Ojciec Kolbe przeżył w bunkrze dwa tygodnie bez kruszyny ... Jego niezwykle szlachetny gest można uznać za symboliczny « dar dla.

mimj.pl/media/adoracje/sw_Maksymilian_Kolbe.pdf‎

http://www.voxdomini.com.pl/sw/sw16.html

III 1925 nadzwyczajna spowiedź w kościele św. Mikołaja;
wizja piekła i nieba;
u końca "nocy ciemności" otrzymuje dar wolności od pokus nieskromnych


http://www.rozalia.krakow.pl/rc/-kalendarium.htm

:roll:

MB jest lepsza od świętego mikołaja :-D
Dlaczego ja żadnego daru nie otrzymałem :roll:
świat jest niesprawiedliwy :-/

Bob
Posty: 1165
Rejestracja: 28 mar 2013, 11:07

Post autor: Bob »

Zaintrygował mnie rok 1907 z kalendarium - "pierwsze wewnętrzne spotkanie" z Panem Jezusem
Jezus przejeżdzał przez Jachówke i nagle znalazł się w Rozalii? :shock:

Zdzichu
Posty: 41
Rejestracja: 15 mar 2014, 22:58

Post autor: Zdzichu »

Bob pisze:
Zaintrygował mnie rok 1907 z kalendarium - "pierwsze wewnętrzne spotkanie" z Panem Jezusem
Jezus przejeżdzał przez Jachówke i nagle znalazł się w Rozalii? :shock:
Nie powinienes sie nasmiewac gdyz to jest niemadre.Dlaczego mialbys kiedys tego zalowac :?:

Czyz Pan Jezus mnie pouczal o wienosci Panu Bogu :?: Wyraznie powiedzial, ze jezeli przykazania wykonywac bedziecie to w ten sposob Mnie uczcicie i Przyjde z Moim Ojcem do serca waszego i uczynie sobie mieszkanie.Kazdy moze tego doswiadczyc.Z pewnoscia nie doswiadcza tego ludzie, ktorzy wszystko pojmuja przez rzeczy materialne i cielesne podejscie do wiary.

Awatar użytkownika
Manna z nieba
Posty: 3453
Rejestracja: 28 mar 2013, 21:43

Post autor: Manna z nieba »

Zdzichu pisze:Nie powinienes sie nasmiewac gdyz to jest niemadre.Dlaczego mialbys kiedys tego zalowac
Zdzichu, Ty naprawdę wierzysz w te wszystkie bzdury, które tutaj wypisujesz? :-D
I po co to straszenie na koniec :-P
Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające.

Awatar użytkownika
BLyy
Posty: 2983
Rejestracja: 27 lip 2009, 1:54
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: BLyy »

Bob pisze: Święci nie sikają?
Niektórzy faceci uważają, że kobiety nie pierdzą ;-)
"Poznajcie, co macie przed oczyma, a odkryjecie wszelkie tajemnice. Albowiem nie ma rzeczy ukrytej, która odkryta by? nie mo?e" Ewangelia Tomasza 5

tabasz

Post autor: tabasz »

O nawet Blyy wrzucił swoje trzy grosze :-D
Ten temat jest niewyczerpany :-)
I przyciąga każdego..
Niektórzy faceci uważają, że kobiety nie pierdzą
hahaha :-D padłem :-D
I głosu nie mają :-D

http://www.pudelek.pl/artykul/53357/co_ ... zcza_baki/

Zdzichu
Posty: 41
Rejestracja: 15 mar 2014, 22:58

Post autor: Zdzichu »

Manna z nieba pisze:
Zdzichu pisze:Nie powinienes sie nasmiewac gdyz to jest niemadre.Dlaczego mialbys kiedys tego zalowac
Zdzichu, Ty naprawdę wierzysz w te wszystkie bzdury, które tutaj wypisujesz? :-D
I po co to straszenie na koniec :-P
O jakich bzduracvh ty mowisz :?: :?: :?:

Awatar użytkownika
Manna z nieba
Posty: 3453
Rejestracja: 28 mar 2013, 21:43

Post autor: Manna z nieba »

Zdzichu pisze:
Manna z nieba pisze:
Zdzichu pisze:Nie powinienes sie nasmiewac gdyz to jest niemadre.Dlaczego mialbys kiedys tego zalowac
Zdzichu, Ty naprawdę wierzysz w te wszystkie bzdury, które tutaj wypisujesz? :-D
I po co to straszenie na koniec :-P
O jakich bzduracvh ty mowisz :?: :?: :?:
O plejadach świętych, którzy się nie masturbowali :mrgreen:
Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające.

Zdzichu
Posty: 41
Rejestracja: 15 mar 2014, 22:58

Post autor: Zdzichu »

Szczerze mowiac, szkoda mi czasu dla ciebie :-P

Zdzichu
Posty: 41
Rejestracja: 15 mar 2014, 22:58

Post autor: Zdzichu »

Jeszcze taka mala uwaga; Masturbacje nazywa sie samogwaltem :?: Co za bzdura.Ktos stara sie w mowic, ze gwalci sie samego siebie.No kon by sie usmial :lol: :lol: :lol:

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Zdzichu pisze:Jeszcze taka mala uwaga; Masturbacje nazywa sie samogwaltem :?: Co za bzdura.Ktos stara sie w mowic, ze gwalci sie samego siebie.No kon by sie usmial :lol: :lol: :lol:
Szczerze mówiąc, Zdzichu, to sformułowanie "koń by się uśmiał" brzmi w kontekscie masturbacji cokolwiek dwuznacznie :xhehe:
Pozdrawiam walczących cytatami :mrgreen:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Zdzichu
Posty: 41
Rejestracja: 15 mar 2014, 22:58

Post autor: Zdzichu »

No dobrze, ale....jaki ty masz poglad na ten temat :?: Moim zdaniem kosciol rzada rzeczy niemozliwych do wypelnienia, stad statystyki sa bardzo wysokie....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Duchowe rozterki”