OOBE, Dajmony - grzech śmiertelny, ciężki??

Biblijne aspekty ducha, duszy i ciała człowieka. Możemy zamieszczać u teksty mówiące o wszystkim, co dotyczy człowieka w jego podstawowym prawie do życia w zdrowiu zarówno fizycznym jak i duchowym

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Svk14
Posty: 66
Rejestracja: 18 gru 2013, 18:24
Lokalizacja: z Polski ;)

OOBE, Dajmony - grzech śmiertelny, ciężki??

Post autor: Svk14 »

Jak wyżej. Czy korzystanie z takich technik to grzech? Pół biedy z tymi dajmonami, to tylko wymysł i psychologia (zobaczcie w google ;d) a OOBE?

Awatar użytkownika
Dezerter
Posty: 3631
Rejestracja: 16 sie 2009, 22:50
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Post autor: Dezerter »

takie rzeczy są jak ospa...prawie każdy to przechodzi ;-) \
pilnuj się jednak, bo jako człowiek wierzący w świat duchowy zdajesz sobie sprawę, że w tym świecie nie same dobre aniołki przebywają ...
znam bardzo mądre przysłowie:
zanim gdzieś wejdziesz pomyśl o tym czy potrafisz z stamtąd wyjść
Jest coś takiego ja duchowe BHP :-D

nawet uczciwi ezoterycy i okultyści je zalecają i radzą, by robić rzeczy na których się znamy i ...nad którymi panujemy
ja wiem, że ten świat jest fascynujący i pociągający dla ciebie, bo sam to przeżyłem, ale pamiętaj, ze nasza psychika jest bardzo plastycznym i żywym "instrumentem", który łatwo rozstroić
... ale truje - jak twój stary :-P
chyba się starzeje :roll:
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie
http://zchrystusem.pl/

Awatar użytkownika
Fanar
Posty: 26
Rejestracja: 06 cze 2016, 23:46

Post autor: Fanar »

Dezerter pisze:takie rzeczy są jak ospa...prawie każdy to przechodzi ;-) \
pilnuj się jednak, bo jako człowiek wierzący w świat duchowy zdajesz sobie sprawę, że w tym świecie nie same dobre aniołki przebywają ...
znam bardzo mądre przysłowie:
zanim gdzieś wejdziesz pomyśl o tym czy potrafisz z stamtąd wyjść
Jest coś takiego ja duchowe BHP :-D

nawet uczciwi ezoterycy i okultyści je zalecają i radzą, by robić rzeczy na których się znamy i ...nad którymi panujemy
ja wiem, że ten świat jest fascynujący i pociągający dla ciebie, bo sam to przeżyłem, ale pamiętaj, ze nasza psychika jest bardzo plastycznym i żywym "instrumentem", który łatwo rozstroić
... ale truje - jak twój stary :-P
chyba się starzeje :roll:
Ale z skąd możesz wiedzieć że OOBE jest złe jak nigdy tego nie robiłeś? :) Nie ma też tego słowa w całym Piśmie użytego choć raz więc nie wiadomo czy te "techniki" są zakazane :)
Zakazane są kontakty z demonami ale OOBE to nie demony :)
Bóg jest Wielki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Duchowe rozterki”