George i Trójca

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6155
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

Nie trzeba być gadem, żeby okradać kogoś z energii, wystarczy być złym człowiekiem. :bardzo_smutny:
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

Queza pisze:Nie trzeba być gadem, żeby okradać kogoś z energii, wystarczy być złym człowiekiem. :bardzo_smutny:
Obejrzyj nagranie:

https://www.youtube.com/watch?v=_Nf_LNF0Of0

- Moja regresja pod Hipnoza "Renata" 1.0 - Jak ciemna strona ustawia Pułapki dla Duszy
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
tola
Posty: 664
Rejestracja: 31 maja 2017, 12:57

Post autor: tola »

ratao pisze:Istota z rodu gadziego, która podawała się za Boga יהוה, w rzeczywistości nim nie była.
To ze jakis gad podawał sie za YHVH nie znaczy ze YHVH jest z rodu gadów

to jakby pies nazwany był jezus i jakis wpadł na pomysł ze Jeszuah pochodził z rodu psowatych
warto myslec.
Jeszua=YHVH

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

tola pisze:
ratao pisze:Istota z rodu gadziego, która podawała się za Boga יהוה, w rzeczywistości nim nie była.
To ze jakis gad podawał sie za YHVH nie znaczy ze YHVH jest z rodu gadów

to jakby pies nazwany był jezus i jakis wpadł na pomysł ze Jeszuah pochodził z rodu psowatych
warto myslec.
Chrześcijaństwo nie uznaje za Boga יהוה, który jest Duchem - Energią.. W Trójcy On nie występuje.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

ratao pisze:Chrześcijaństwo nie uznaje za Boga יהוה, który jest Duchem - Energią.. W Trójcy On nie występuje.
Pewnie czegoś nie rozumiem, jeśli źle zapamiętałam to mnie skoryguj, proszę.
Pisałeś (nawet nie pamiętam, czy w tym temacie lub w innym), że mówisz o Bogu-Duchu_Energii-Ojcu i Matce.
Jak to rozumieć?
Ja też myślę, że Bóg to Duch i Ojciec. Skoro mówi się, uczy się, że Bóg jest wszystkim we wszystkich, więc i zasadne jest mówienie o Bogu-Matce (także). Do czego zmierzam: mówisz, że Trójcy nie ma (jako rozumianej dogmatycznie), a jednocześnie przypisujesz Mu ojcostwo, macierzyństwo... Jakoś nie rozumiem tego toku rozumowania. No i ta "Energia"...to jak prąd?, stały czy zmienny ;-)

Awatar użytkownika
tola
Posty: 664
Rejestracja: 31 maja 2017, 12:57

Post autor: tola »

ratao pisze:
Queza pisze:Nie trzeba być gadem, żeby okradać kogoś z energii, wystarczy być złym człowiekiem. :bardzo_smutny:
Obejrzyj nagranie:

https://www.youtube.com/watch?v=_Nf_LNF0Of0

- Moja regresja pod Hipnoza "Renata" 1.0 - Jak ciemna strona ustawia Pułapki dla Duszy
Czego ma dowodzic to nagranie sesja ?
Przeciez tu jest kłamstwo jakiegos bytu podaje sie z imienia ze jest jezusem , ale jego DNA jest gadzie jakis jaszczur potem jakis jeszua i znowu to samo - a to ze mówi o obrazah tzw religijnych to własnie o to chodzi ze to te jaszczury odbieraja dla siebie Energie modlacych sie do obrazów przed obrazami .
Pozatym tam jest jakis przewodnik tej dziewczyny A kim on jest moze tez z jakiś gadoidów i bałamuci dziewczyne i zeruje na niej .
To sa własnie istoty które sie podczepiaja do ciała jak tu mówi Astralnego i to ich słysza ci co maja problemy psychizne ,depresje , zreszta tamta strona jest pełna takich robaków astralnych . Cos w tym jest ale trzeba ostroznie.
.
Jeszua=YHVH

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

wuka
wuka pisze:
ratao pisze:Chrześcijaństwo nie uznaje za Boga יהוה, który jest Duchem - Energią.. W Trójcy On nie występuje.
Pewnie czegoś nie rozumiem, jeśli źle zapamiętałam to mnie skoryguj, proszę.
Pisałeś (nawet nie pamiętam, czy w tym temacie lub w innym), że mówisz o Bogu-Duchu_Energii-Ojcu i Matce.
Jak to rozumieć?
Ja też myślę, że Bóg to Duch i Ojciec. Skoro mówi się, uczy się, że Bóg jest wszystkim we wszystkich, więc i zasadne jest mówienie o Bogu-Matce (także). Do czego zmierzam: mówisz, że Trójcy nie ma (jako rozumianej dogmatycznie), a jednocześnie przypisujesz Mu ojcostwo, macierzyństwo... Jakoś nie rozumiem tego toku rozumowania. No i ta "Energia"...to jak prąd?, stały czy zmienny ;-)
Jest tak , jak napisałem wcześniej:
ratao pisze:Bóg יהוה,Ojciec-Matka,Miłość-Mądrość jest Duchem - Energią: męską - Miłością i żeńską - Mądrością,z których wszystko powstało i powstaje.
Z faktu, że "Bóg, który jest Jeden, jest wszystkim i we wszystkich" wynika, że jest ON Energią.
Chrześcijaństwo nie uznaje takiego Boga, bo wierzy w Trójcę.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

Tola

Sesja dowodzi,że ludzie są zniewoleni przez istoty gadzie. Potwierdzają to inne sesje jak np. P.Mileny Karpińskiej i innych osób.

https://www.youtube.com/watch?v=rSDNt_DeavM - Hipnoza sesja nr 55 - Do czego służy nasza energia

https://www.youtube.com/watch?v=pVItw-H-_UY - Hipnoza sesja nr 57 - Demiurg
Ostatnio zmieniony 16 lip 2019, 19:01 przez amiko, łącznie zmieniany 1 raz.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
tola
Posty: 664
Rejestracja: 31 maja 2017, 12:57

Post autor: tola »

Tez tak mysle ,ze ludzie sa baardzo zwiazani maja podpiecia implanty kable i rózne takie czego bym nie przypuszczała ale niestety w bibli tez sie czyta o zwiazaniu o łancuchach o sznurach
sesje Mileny Karpinskiej daja wieeele do myslenia ale ja uwazam ze ci co sie podaja za
jezusów za yhwh a sa jaszczurami to sa nimi uwazam tez ze podpinaja sie pod obrazy figurki .
i jesli ogladałes to wiesz,ze tu sie nie uznaje zadnych przewodników bo to sa manipulanci .

tak na szybko trafiłam na cos takiego
.

32-PL Bronisław, Widzenie w dwóch wymiarach - Hipnoza Regresyjna Milena Karpińska
https://www.youtube.com/watch?v=br4t7a8wvGE&t=2077s
Ostatnio zmieniony 16 lip 2019, 18:56 przez tola, łącznie zmieniany 2 razy.
Jeszua=YHVH

Awatar użytkownika
George
Posty: 1727
Rejestracja: 02 paź 2014, 22:16

Post autor: George »

ratao pisze:wuka
wuka pisze:
ratao pisze:Chrześcijaństwo nie uznaje za Boga יהוה, który jest Duchem - Energią.. W Trójcy On nie występuje.
Pewnie czegoś nie rozumiem, jeśli źle zapamiętałam to mnie skoryguj, proszę.
Pisałeś (nawet nie pamiętam, czy w tym temacie lub w innym), że mówisz o Bogu-Duchu_Energii-Ojcu i Matce.
Jak to rozumieć?
Ja też myślę, że Bóg to Duch i Ojciec. Skoro mówi się, uczy się, że Bóg jest wszystkim we wszystkich, więc i zasadne jest mówienie o Bogu-Matce (także). Do czego zmierzam: mówisz, że Trójcy nie ma (jako rozumianej dogmatycznie), a jednocześnie przypisujesz Mu ojcostwo, macierzyństwo... Jakoś nie rozumiem tego toku rozumowania. No i ta "Energia"...to jak prąd?, stały czy zmienny ;-)
Jest tak , jak napisałem wcześniej:
ratao pisze:Bóg יהוה,Ojciec-Matka,Miłość-Mądrość jest Duchem - Energią: męską - Miłością i żeńską - Mądrością,z których wszystko powstało i powstaje.
Z faktu, że "Bóg, który jest Jeden, jest wszystkim i we wszystkich" wynika, że jest ON Energią.
Chrześcijaństwo nie uznaje takiego Boga, bo wierzy w Trójcę.
Obecne Chrzrścijaństwo a raczej Żydo-Chrześcijaństwo wierzy w taką Trójcę, ale wtedy kiedy powstał Kościół Powszechny / Katolicki, w Nicei w roku 325, zdania na temat Trójcy były podzielone.

Ariusz, który reprezentował faktycznie Kościł Boga / Nazarejczyków, wyznawał inną Trójcę, i choć ich wyznanie w Nicei w roku 325 zostało odrzucone, to kilka lat później została religia Nazarejczyków przywrócona do łask, i wyznanie Trójcy Nazarejczyków stało się oficjalnym wyznaniem Kościoła Katolickiego / Powszechnego przez następne pół wieku.

Kościół Katolicki wyznający inną Trójcę panował w Imperium Rzymskim aż do czasów kiedy zbrodniarze i kłamcy dobrali się do władzy w Imperium Rzymskim, do czasów kiedy antypapież - biskup Rzymu Damazy I razem z jego kumplami Cesarzami Gratiamem i Teodozjuszem dobrali się do władzy Imperium, i sfałszowali Biblię jak i religię oparta na oryginalnej Biblii.
Błąd w Historii prowadzi do błędu w Doktrynie.

Kłamstwo może zmienić historię, ale tylko Prawda może zmienić Świat.

Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go że został oszukany".
Mark Twain

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

tola

Wysłucham wg linka, który podałaś..

Z sesji https://www.youtube.com/watch?v=pVItw-H-_UY - Hipnoza sesja nr 57 - Demiurg

wynika,że jesteśmy niewolnikami Demiurga i nie wiadomo, jak się z tego wyzwolić.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6155
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

wuka pisze:No i ta "Energia"...to jak prąd?, stały czy zmienny ;-)
Bóg jest energią koloru złotego, jest światłem, może przechodzić z oczu do oczu, pojawić się nad głową, może nawet uderzyć bez uszczerbku na zdrowiu...
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6155
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

ratao pisze:
Queza pisze:Nie trzeba być gadem, żeby okradać kogoś z energii, wystarczy być złym człowiekiem. :bardzo_smutny:
Obejrzyj nagranie:

https://www.youtube.com/watch?v=_Nf_LNF0Of0

- Moja regresja pod Hipnoza "Renata" 1.0 - Jak ciemna strona ustawia Pułapki dla Duszy
Mi tego linku nie otwiera, ale słyszałam już o tych istotach.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
tola
Posty: 664
Rejestracja: 31 maja 2017, 12:57

Post autor: tola »

ratao jestem brardzo ostrozna z sesjami bo te byty moga przechodzic lub byc obecne podczas sesji ;
Dowiedziałam sie z sesji Calo no i nie widac twarzy wiec nie patrze a mimika wiele wyraza .

Widziałam jak Aurore podczas sesji biła Calo potem okazało sie ze przy jej głowie stała
Modliszka i szeptała do ucha Aurore ze Calo ja wykorzystuje i ma go nie słychac,
Jeszua=YHVH

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

Queza
Queza pisze:
ratao pisze:
Queza pisze:Nie trzeba być gadem, żeby okradać kogoś z energii, wystarczy być złym człowiekiem. :bardzo_smutny:
Obejrzyj nagranie:

https://www.youtube.com/watch?v=_Nf_LNF0Of0

- Moja regresja pod Hipnoza "Renata" 1.0 - Jak ciemna strona ustawia Pułapki dla Duszy
Mi tego linku nie otwiera, ale słyszałam już o tych istotach.
Wygląda na to, że wszyscy jesteśmy przez nich zniewoleni i okradani z energii. Mamy pozakładane implanty, podczepienia,itd.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Trójca Święta”