JEDEN BÓG A WY, SYNAMI NAJWYŻSZEGO...

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Bartlomiej23
Posty: 56
Rejestracja: 02 maja 2013, 14:39

JEDEN BÓG A WY, SYNAMI NAJWYŻSZEGO...

Post autor: Bartlomiej23 »

Według ludzi TRÓJCA. "TrójJedynyBóg" to jest skrajność. "Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty"
To, czego nauczyłem się i usłyszałem nie od ludzi i nie mówię od siebie ale przedstawię to w argumentach Boskich. Bo spełniają się słowa proroków. Ześlę ducha prawdy a on nie będzie mówił od siebie ale powie wszystko, cokolwiek usłyszy od Jedynego. Bo jak powiedziaŁ Pan. Poznać Ciebie - JEDYNEGO prawdziwego Boga!

Bóg jest duchem - święty, wieczny i nieśmiertelny. - Duch święty
Jezus przyszedł w ciele - zmartwychwstał i wstąpił do NIEBA. Tam miejsca dla grzeszników nie ma, ale dla synów Bożych - Świętych - Przyjdzie na obłokach niebieskich, jako DUCH ŚWIĘTY. Więc jest tylko jeden Bóg. I wszyscy są Bogami, mając jednego ducha, lecz Ci, którzy wypełniają jego wolę - Bogami jesteście. Wszyscy jednomyślni, jednym duchem.

Ciało z krwi i żądz cielesnych na obłoku i dymie, który jest duchem nie zasiądzie.
Duch z duchem - JEDNO jesteście.

A JAK OD POCZĄTKU NIE BYŁO ZGODY MIĘDZY CIAŁEM A DUCHEM, TAK JEST DO DZIŚ.

BESTIA, FAŁSZYWY PROROK I TEN, KTÓRY DAJE IM MOC, ZWANY DIABŁEM I SZATANEM - TRÓJCA. NIE DAJCIE SIĘ ZWODZIĆ.

MNIE JUŻ NIE BĘDZIE DŁUGO Z WAMI I WSZYSTKIMI, BO MNIE PRZEŚLADUJĄ. ALE DZIĘKI PANU WIEM, ŻE NAGI TU PRZYSZEDŁEM I NAGI TAM WRÓCĘ.

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Re: JEDEN BÓG A WY, SYNAMI NAJWYŻSZEGO...

Post autor: Henryk »

Bartlomiej23 pisze:Ciało z krwi i żądz cielesnych na obłoku i dymie, który jest duchem nie zasiądzie.
Duch z duchem - JEDNO jesteście.
A Muminek latał na chmurkach. :-P

Tak- na poważnie: Duch może "usiąść" na obłoku lub dymie? :roll:


Przepraszam. :!:
Zapomniałem, że Bartłomiej dla mnie nie istnieje- ma ignora. :animrumru:

HIOB.
Posty: 31
Rejestracja: 17 paź 2013, 20:16
Lokalizacja: UK

Re: JEDEN BÓG A WY, SYNAMI NAJWYŻSZEGO...

Post autor: HIOB. »

Bartlomiej23 pisze:Według ludzi TRÓJCA. "TrójJedynyBóg" to jest skrajność. "Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty".
Według jakich ludzi? Z imienia i nazwiska możesz wymienić?
Jezus jest moim królem.

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

Bartlomiej23, trochę albo nawet całkiem sporo prawdy..
Trójca - to zwodzenie.
Bóg jest duchem.
Ci, co mają tego Ducha w sobie nazuwani są Bogami i Synami Najwyższego.
Ale czy to wszyscy rozumieją - wątpię.

Awatar użytkownika
Wnikliwy
Posty: 3204
Rejestracja: 23 cze 2013, 19:51

Post autor: Wnikliwy »

Kolejny filozoficzny wątek. Kolejny raz doszukiwanie się czegoś czego nie ma.
Tylko nie pisać mi proszę, bym milion który raz brał się za tłumaczenie, dlaczego filozofia choćby Bartłomieja jest tworem jego umysłu, a nie Biblijna.

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

Wnikliwy pisze:Kolejny filozoficzny wątek. Kolejny raz doszukiwanie się czegoś czego nie ma.
Tylko nie pisać mi proszę, bym milion który raz brał się za tłumaczenie, dlaczego filozofia choćby Bartłomieja jest tworem jego umysłu, a nie Biblijna.
Biblia - to księga napisana przez Boga. :-D zero filozofii, tylko czyste, nieomylne Słowo Boga zapisane litera po literze :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Trójca Święta”