Świadectwo okultysty kwestia czasu poczekac a Jezu poprowadz

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
karol210
Posty: 904
Rejestracja: 05 lut 2016, 8:53

Post autor: karol210 »

Bobo pisze:
karol210 pisze:PROSTE JAK DRUT MYŚĹ PROSTĄ PRAWDĄ a nie zawiłym torem
Jak czytam twoje wpisy to rzeczywiście, to jest proste jak drut ale w sprężynie :-D
Wywijasy i wywijasy :-)
Proste to jest wszystko .

Witajcie byłem wróciłem zwyciężyłem :->

Wąwolnica jest miejscem cudu głowa faktycznie moze zabolec gdy ktos ma otwarte czakramy demoniczne.
Dla mnie to cud gdzie nie musisz sie modlic aby pomnozyc swiadomosc ..czakram trzeciego oka wplywa ale rozprasza energie ciala i musi byc zamkniety na rozproszenie swiadomosci tj sil kosmicznych.A to miejsce zablizni pozostalosci otwartego czakramu a kazdy grzesznik ma otwarty czakram na sily zla
Zapewniam miejsce cudu ale juz cud był i jest wpływ gdzie cud zdarzy sie jeszcze nie raz..duzo wiary tam jest ..
Polecam ...
Cudu nie zobaczylem ale czuc ze zdarzy sie jeszcze nie raz..w domy pielgrzyma przespalem za darmo :) hihi

Awatar użytkownika
Andżelika_FS
Posty: 549
Rejestracja: 02 lip 2016, 23:20
Lokalizacja: Dornach/Kruszewnia

Post autor: Andżelika_FS »

karol210 pisze:czakram trzeciego oka wplywa ale rozprasza energie ciala i musi byc zamkniety na rozproszenie swiadomosci tj sil kosmicznych.A to miejsce zablizni pozostalosci otwartego czakramu a kazdy grzesznik ma otwarty czakram na sily zla
Taaak, oto słowa prawdziwego chrześcijanina.
Ćakry, kanały energetyczne, prana. Opisujesz własne doznania językiem religii dharmicznych albo ezoteryzmu i spodziewasz się, że napotkasz zrozumienie? Przecież to albo wyznawanie fałszywych religii albo okultyzm. Mnie to nie przeszkadza (nie jestem chrześcijanką), ale nie bardzo wiem jak chcesz trafić do czytelników mających się za lud Biblii. Jak to się ma do "nie pozwolisz żyć czarownicy" z Księgi Wyjścia?

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

Andżelika_FS pisze: Jak to się ma do "nie pozwolisz żyć czarownicy" z Księgi Wyjścia?
Ma szczęście, że jedynie ignorujemy zagubioną owieczkę...ups... kozła.
Okultyzm do piątej potęgi...

Awatar użytkownika
Eutychus
Posty: 1924
Rejestracja: 21 maja 2009, 17:54
Lokalizacja: Górny Śląsk

Post autor: Eutychus »

Henryk pisze:Okultyzm do piątej potęgi...
Zważywszy totalną nieumiejętność pisania ze zrozumieniem i całkowity brak poszanowania dla podstawowych reguł języka polskiego, raczej przedszkolactwo do n-tej potęgi...
[you] Kim byś się okazał, Gdyby ON, Który Jest Najwyższym Sędzią, Sądził tak ciebie, jak ty sądzisz? (W.Sz.)
[you] Czy śmiertelnik może być sprawiedliwszy niż Bóg, a człowiek czystszy niż jego Stwórca? (Hi 4:17)

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

Eutychus pisze:Zważywszy totalną nieumiejętność pisania ze zrozumieniem i ...]
Momentami nachodzi mnie myśl, że na forum pisze nie karo210, lecz jego ręką demony, które go opętały…

Oskarżać kogoś, że jest opętany, to jest mocna przesada. :-/
Ostatnio zmieniony 29 mar 2017, 16:12 przez Henryk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

Z Waszych wypowiedzi wynika,że najbardziej przeszkadza Wam wypowiadana przez Karola prawda o Jezusie:
[center]
"Pan Jezus jest moim Panem"[/center]

Biblia i Wasze wyznania,nie doprowadziły Was do poznania tej wielkiej prawdy.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

ratao pisze:"Pan Jezus jest moim Panem"[/center][/color][/size]
Biblia i Wasze wyznania,nie doprowadziły Was do poznania tej wielkiej prawdy.
O! Nawet porozumiewają się między sobą. :lol:

Awatar użytkownika
karol210
Posty: 904
Rejestracja: 05 lut 2016, 8:53

Post autor: karol210 »

Henryku ŚMIESZNY czlowieku jedz tam to sie przekonasz co masz zniewolone przez diabla.
Kazdy czlowiek jest zniewolony prócz uswieconych ludzi ale podlegaja atakom.

JEDZ PRZEKONAJ sie zobaczysz albo trolluj dalej, ból czoła dawnego trzeciego oka był w miarę mocny...jakby zanikalo to co bylo

PS:Moze jeszcze powiesz ze tam wychwalaja diably Jezusa i pojechalem na czarna msze.
Apropo egzorcysci ktorzy odprawiali msze rozmawiali jakby znali spirytyzm co jest bo wiedza z kim walczą.I ZALOZE SIE Henryku ZE TWOJA WIEDZA DO EGZORCYSTY JEST ZNIKOMA.
Egzorcusci wiedza co to jest wplyw demoniczny widzialny i niewidzialny

Na niedziele ksiadz opowiedzial znany zart Ksiadz i kierowca autobusu w niebie a jak kierowca jechal wszyscy sie modlili.
Czekalem niecierpliwie na moral ktory utwierdzil tylko co znane osobom KTORZY maja poznanie.
Musimy byc dobrymi dziecmi i to wystarczy nie bez powodu jest nazywany Ojcem Nasz Bóg.

Angelika_Fs
Malo wiesz to ze zna sie sztuczki szatana nie znaczy ze jestes z nim.

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

Lady pisze:Oskarżać kogoś, że jest opętany, to jest mocna przesada. :-/
Nie przesadzaj. Umiesz czytać ze zrozumieniem. Oskarżeń tam nie było. :-P
Na razie mocno podejrzewam. :-D

Awatar użytkownika
Manna z nieba
Posty: 3453
Rejestracja: 28 mar 2013, 21:43

Post autor: Manna z nieba »

karol210 pisze:Henryku ŚMIESZNY czlowieku jedz tam to sie przekonasz co masz zniewolone przez diabla.
Gdzie konkretnie trzeba jechać, żeby się dowiedzieć o takich rzeczach? :-D
Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające.

Awatar użytkownika
karol210
Posty: 904
Rejestracja: 05 lut 2016, 8:53

Post autor: karol210 »

Martwi mnie jedna sprawa ze kult Maryjny jest inicjowany a czemu stracilem pogode ducha nie wiem...mimo ze pogode zycia odzyskalem od szczerej spowiedzi z grzechu smiertelnego i zawrocilem od sekty..i prawie nigdy nie trace wylaczajac nieszczescia ktore widze...
Maria jako Zdrowaś módl sie za nami....
Jan Paweł II by sie nie pomylil i nie wiem o co chodzi...
Bóg mi świadkiem że Bóg szuka przyjaciół w niebie a nie naukowcow i filozofów i nie zapominajmy znamy tu pismo i od nas bedzie wiele wymagano w drzwiach do nieba
Tchnie w was Duch Św takie życie że sami zobaczycie że nogi i glowe prowadzi Duch a nigdy nie zyczcie złu złem od tego jest Pasterz a na tych złych ludzi Bóg ześle owy lęk ze sami nie beda wiedzieli czego sie boją i Broń Boże udoskanalać świadomość to demony maja juz dawno rozwiniete i dlatego nie mamy zadnej siły z nimi...ale oni tkwią w bezczasie i nie dawajmy im czasu w grzechach NASZYCH bo naprawde oni w Zwierzchnosciach swiata niewidzialnego tym zyją...jedna recepta ZAWSZE wybierajmy dobro
JEZUS KONIECZNIE i jego nasladowac !
Ktokolwiek nawet ma lęki to demoniczny wplyw..Św Szczepan nie mial zadnego lęku..
hitler tez mial pogode ducha czasami nie wolno o tym zapominac ale tylko czasem gdy demony byly ULASKAWIONE.

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

Manna z nieba pisze:
karol210 pisze:Henryku ŚMIESZNY czlowieku jedz tam to sie przekonasz co masz zniewolone przez diabla.
Gdzie konkretnie trzeba jechać, żeby się dowiedzieć o takich rzeczach? :-D
Masz na myśli Henryka Śmiesznego? :xhehe:

Awatar użytkownika
karol210
Posty: 904
Rejestracja: 05 lut 2016, 8:53

Post autor: karol210 »

Zaliczam to do Cudu na wlasnym Ciele jak sam pisalem czerwone plamy luszczycy na twarzy zniknely od tamtego czasu.
CUD. Chcecie nie wierzcie polecam niedowiarkom potwierdza zdjecia i znajomi i rodzina


Tak pisalem wczesniej
#Cudu nie zobaczylem ale czuc ze zdarzy sie jeszcze nie raz..łuszczyca zniknela mi ale bylem szoku ze tak odrazu zniknela w kilka godzin biale z czerwonego po blogoslawienstwie egzorcysty mam swiadkow ale...cud jak zniknie do konca.."#

Nie zadna reklama bez pieniedzy jedzcie a przekonacie sie Cuda jeszcze jakies Sa :)
Moje swiadectwo to Moja Twarz gdzie luszczyca zniknela naprawde od blogoslawientwa jakiegos egzorcysty Jan Peziol chyba.
POLECAM OD SERCA

Mialem kilka dni temu wypadek motocyklem sportowym 1000 moto rozwalone na znaku a mi nic :) Dzieki Bogu jade do pracy koniec rozrywki
Moto do sprzedania za grosze z nowym silnikiem pisac na priv :) owiewki do klejenia lub nowe wszystkie trzeba kupic

Awatar użytkownika
tropiciel
Posty: 4957
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:39

Post autor: tropiciel »

Karol210 napisał :
Martwi mnie jedna sprawa ze kult Maryjny jest inicjowany a czemu stracilem pogode ducha nie wiem...mimo ze pogode zycia odzyskalem od szczerej spowiedzi z grzechu smiertelnego i zawrocilem od sekty..i prawie nigdy nie trace wylaczajac nieszczescia ktore widze...
Maria jako Zdrowaś módl sie za nami....
Jan Paweł II by sie nie pomylil i nie wiem o co chodzi...
pośrednictwo Marii zaprzecza JEDYNEMU pośrednictwu Chrystusa ( 1 Tym. 2 : 5 ). Jan Paweł II niestety się mylił w bardzo wielu kwestiach podobnie jak inni papieże i kler. Niektórzy wprawdzie zdawali sobie sprawę, że ich kościół odjechał od nauk Chrystusa i nie naśladuje kościoła apostolskiego, ale takie jednostki były szybko eliminowane, a dzisiaj jeśli takie się znajdą - to szybko zamyka się im usta.
Bóg mi świadkiem że Bóg szuka przyjaciół w niebie a nie naukowcow i filozofów i nie zapominajmy znamy tu pismo i od nas bedzie wiele wymagano w drzwiach do nieba
Drzwi do Raju na ziemi ( a nie w niebie ) wymagają wyzbycia się egoizmu i poważnego traktowania nauki Jezusa - Syna Bożego ! Ponieważ Bóg szuka ludzi Mu oddanych na ziemi, to trzeba wziąć Biblię do ręki i im głosić Ewangelię nie w zamkniętym klasztorze lub parafialnej kaplicy, lecz wszędzie gdzie się da - na ulicach, w miejscach publicznych i po domach. Taki jest obowiązek każdego ucznia Jezusa. On powiedział wyraźnie : każdy kto mnie wyzna przed ludźmi tego i ja wyznam przed Ojcem swoim ( Łuk. 12 : 8 ) !
JEZUS KONIECZNIE i jego nasladowac !
Jezus, ale nie w tzw. trójcy świętej - bo takiego Jezusa NIGDZIE W BIBLII NIE MA ! ( por. Jana 17 : 1, 3 ; 20 : 17; 1 Kor. 8 : 6 ). Nigdzie też nie ma Jezusa wcielonego w ciało. W ciało to się właśnie wcielają demony. ( Mt. 8 : 32 ).


_____________________________

Awatar użytkownika
karol210
Posty: 904
Rejestracja: 05 lut 2016, 8:53

Post autor: karol210 »

W Ciele przyszedł Bóg do nas tj Syn a ty zaprzeczasz?

Wg starego prawa będziesz liczony tj bez miłosierdzia miłosierdzie tj Miłosierdzie Jezusa jesteśmy zdolni mimo że bogami jesteśmy bo mamy wolna wole cząstkę Bożą i bez pośrednika Syna nikt do Nieba tj Domu Naszego nie dojdzie nikt a szukając masz Łaskę i znajdziesz.
Nieraz to mało powiedziane ale chciałbym już przeżyć te życie nawet teraz umierajac i żyć Prawdziwie. Ale Samobójcy cierpią okropnie błądzac wkoło to ich los na Sąd

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dusza”