To ja profil karol210

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
karol210
Posty: 904
Rejestracja: 05 lut 2016, 8:53

To ja profil karol210

Post autor: karol210 »

Z Bogiem wszystko bez Boga nic ....lepiej sercem spiewac niz klepac modlitwy ustami juz dawno wiadomo a ja ręczę że modlitwy sercem są zanoszone do nieba i rozważne są wysluchiwane wczesniej niż sam śpiew ale kto spiewa podwojnie sie modli.....

https://m.facebook.com/profile.php?id=1 ... rce=result

A moje życie wczesniej to wygladalo okropnie sklep i spanie w rowie kolega nie jeden uratowal mi zycie gdy spalem w sniegu w rowie a ze pracowalem za 20zl dzienie itd zycie zyjcie z Chrystusem i koledy spiewajcie wybawi i CIAŁO I DUSZE i jeszcze da duzo rozumu Duch Św u Boga

Jeśli ktoś jest chory ma WIECEJ w niebie lepiej i wiecej polata po niebie sam sie zastanawiałem czy nie lepiej być na ziemii jak Św Jan...
Kto nie chodzi np dalej pójdzie w niebie a kto nie widzi wiecej zobaczy niż my zdrowi to ręczę jeśli kłamnę niech umrę

My zdrowi mniej zobaczymy to wiem.....czas jest iluzją a prawdziwy czas nas tam czeka znajde wiecej czasu ziemskiego to wyrzuce te slabe ziemskie argumenty bo trzeba ich wiele by ktos zrozumial kto zyje materialnie. Potrzeba malą literaturę tzn takie krotką ksiazke zapomniałem jak sie nazywa cos na ,,s...." ze szkoly takie 60 stronnicową a w 30 bym sie zmiescil by to opisać dzieki Bogu ale rozum jest mały nawet zapomniałem sam jak ta lekturka nazywana jest



Dzieki Bogu Stwórcy który jest w Trójcy po wieki wieków Amen
A Oblicza Bożego sie nie bójcie on jest dobry Bóg Ojciec wie co jest Dobre nawet jak sie cierpi....

Przyklad z życia:

Na kolegach przyklad pomagają tu i tak dobrze a robią to specjalnie zebys wpadl w dol i sie nie podniosl.Dzieci diabla

Są dobrzy koledzy ktorzy cie wykrzyczą od dziadów szmaciarzy mowiac ogarnij sie itd zebys zaczal myslec i zyl lepiej :)
Mimo ze tracą kolege ale ten zaczyna sie ogarniac bo powiedzial jestes szmaciarzrm dziadem ale ogarnij sie i żyj...uswiadomnienie w celu dobra jest nagrodą nawet gdy taka osoba sie urazi ...gdy opanuje demona zrozumie

Bóg jest Dobry i Piękny(slowo najniższej kategorii) Poprostu wiecej niż Wspaniały

Życzę Wszystkim w Nowym ROKU DUŻO ZDROWIA I ŻYCIA i ChRYSTUSA ZBAWCY który od Betlejem zaczął ZBAWIAĆ ŚWIAT bo gdyby Bóg sie odwrocił to swiat niezdazyl by byc maszynką do mielenia mięsa bo zabralby w ukladzie atomowym swą siłę tzw już przez naukowców
,, Bożą cząstkę "
To nie żarty swiat przetrwal dzieki sprawiedliwym a sprawiedliwi po śmierci obok Jezusa tzw trzecim niebie niedaleko od nieba... gdzie uszykował miejsca Jezus idąc do Ojca
Sam czekam na Sąd Ostateczny i mam nadzieje że Jezus po smierci odrazu mnie zabierze gdzie sa wszyscy sprawiedliwy trzeciego nieba podejrzewam ze niewielu pojdzie z niego pod Sad Ostateczny ale wpominane jest SŁOWO wszyscy to wszyscy otrzemy sie Sąd Ostateczny....
Dla jednych łaskawy dla drugich lepiej nie mówić

Żyjemy w WIELOWYMIAROWYM swiecie materialnym to potwierdzam....Bóg dla nas wybiera najlepszą droge tzw WYMIAR Kazdej osoby w tej iluzjii by każdy sie doskonalil i był mocny bo Bóg pokochal to co słabe by było mocne... Zaraz chyba bede płakał z miłości jaką daje :animrumru:

Bóg szuka przyjaciół nieba ale jak dobrze być przy Jezusie on zaprowadzi gdy chcesz do Życia :prosze:

Awatar użytkownika
karol210
Posty: 904
Rejestracja: 05 lut 2016, 8:53

Post autor: karol210 »

Dziwilem sie czemu napisalem ,, Zaraz chyba bede płakał z 6miłości jaką daje :animrumru:"

Bo siódmego dnia odpoczął Stwarzając świat a mogł dalej ale niechciał doskonalego swiata jak wczesniej aniołów ktorzy doskonali a upadli 1/3 nieba a my musimy sie doskonalić i być jak Jezus od Betlejem tzn narodzin

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dusza”