Co o tym sądzicie?

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
andrzej91
Posty: 79
Rejestracja: 16 wrz 2010, 10:32

Co o tym sądzicie?

Post autor: andrzej91 »

Kod: Zaznacz cały

http://pl.wikipedia.org/wiki/Do%C5%9Bwiadczenie_%C5%9Bmierci

Paul
Posty: 154
Rejestracja: 20 cze 2010, 15:17

Post autor: Paul »

wikipedia pisze:Efekty tego typu są prawdopodobnie związane z zaburzeniem funkcjonowania mózgu jakie mają miejsce m.in. w stanie śmierci klinicznej, a wynikające z niedotlenienia, zatrucia, zaburzeń poziomu neurotransmiterów, a więc naruszenia normalnej fizjologii mózgu. Za taką interpretacją przemawiają badania neuropsychologiczne, w których udaje się wywoływać podobne efekty poprzez stymulację magnetyczną (TMS) niektórych rejonów kory, głównie płatów skroniowych[2].
I może być to prawdą, mój rodzony brat w wieku 11 lat który przeżył po tak zwanej śmierci klinicznej opowiadał że nic nie wiedział o sobie, on to przyrównał do snu bez snu.
Żadnych tuneli i innych rzeczy, on myślał że 'spał'.
Na przykładzie najbliższej rodziny wiem że nie ma duszy nieśmiertelnej, umieramy i już.
wikipedia pisze:Badacze użyją nowoczesnych technologii, aby zbadać ludzki mózg i świadomość w chwilach, gdy serce przestaje bić
Niech badają, badają jak najwięcej .
___________________________________________________________________________
Jan 8:32 i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli

Krzysiek
Posty: 28
Rejestracja: 01 paź 2010, 21:02
Lokalizacja: wszechświat

Post autor: Krzysiek »

wikipedia pisze:Żadnych tuneli i innych rzeczy, on myślał że 'spał'.
Prędzej czy później następuje przebudzenie ze snu, więc nie ma obaw :)

Awatar użytkownika
JacekK
Posty: 192
Rejestracja: 29 lip 2011, 11:27
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: JacekK »

Paul pisze:
wikipedia pisze:Efekty tego typu są prawdopodobnie związane z zaburzeniem funkcjonowania mózgu jakie mają miejsce m.in. w stanie śmierci klinicznej, a wynikające z niedotlenienia, zatrucia, zaburzeń poziomu neurotransmiterów, a więc naruszenia normalnej fizjologii mózgu. Za taką interpretacją przemawiają badania neuropsychologiczne, w których udaje się wywoływać podobne efekty poprzez stymulację magnetyczną (TMS) niektórych rejonów kory, głównie płatów skroniowych[2].
I może być to prawdą, mój rodzony brat w wieku 11 lat który przeżył po tak zwanej śmierci klinicznej opowiadał że nic nie wiedział o sobie, on to przyrównał do snu bez snu.
...

Czasami jak śpię nic mi się nie śni.
Czasami sen jest nieprzyjemny.
Czasami jest przyjemny.
Różnie to ze snami bywa.

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

JacekK,
Czasami jak śpię nic mi się nie śni.
to niemożliwe,zawsze się coś śni tylko kiedy budzisz się w fazie nonrem nie pamiętasz snu :-)
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

Awatar użytkownika
JacekK
Posty: 192
Rejestracja: 29 lip 2011, 11:27
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: JacekK »

bartek212701 pisze:JacekK,
Czasami jak śpię nic mi się nie śni.
to niemożliwe,zawsze się coś śni tylko kiedy budzisz się w fazie nonrem nie pamiętasz snu :-)
Być może.
Zwłaszcza, że mam słabą pamięć i zapominam również o różnych rzeczach z ‘realu’.

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

ja tez kiedyś myślałem,że mi się nic nie śni,ale lekcja biologii uświadomiła mi,że jednak się mi coś sni hehe :-) szkoła wbrew pozorom nie jest taka zła.ja ostatnio mam tak głupie sny,że głowa mała.jeszcze jedno,zapamietaj sobie raz na zawsze :!: skleroza nie boli heh ;-) Pozdrawiam
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

Awatar użytkownika
JacekK
Posty: 192
Rejestracja: 29 lip 2011, 11:27
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: JacekK »

Ale czasem kosztuje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dusza”