Pytanie do "chrześcijan - pacyfistów"

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
jfs300

Post autor: jfs300 »

cieszę się Anno , ze mnie doceniłaś :-D
Mam nadzieje ze rozpatrzysz moj wniosek:
http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.p ... 107#344107
I nie bedziesz trzymać 'chwiejnych' w załodze

Link do tematu , ktory przesądził
zaobserwuj zachowanie Eliota tutaj:

http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.p ... 7&start=75


najpierw:


***
Rethelu, jeżeli natrafię gdzieś w Twoich postach na podobne słownictwo do tego, które usunąłem z powyższego tekstu to zaliczysz warna.
Eliot
po odpowiedzi ale bez wulgaryzmow tyle ze krytykującej majestat Eliota, Rethel dostaje ''w rewanzu '' warna
Nie jest to profesjonalne zachowanie.


Oczywiscie naczelnym wykrętem jest tu '' za całokształt''
ale wszyscy nie bawmy się w kurtuazję, gołym okiem widać ze to było
'' za krytykę majestatu"


ps. juz nie śmiece wątku tylko chcialem się ustosunkować.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Anna01 pisze:Zarzucano mi "niebiblijność forum biblijnego", jeden z moderatorów z tego powodu nawet odszedł.
Krystian przestał pisywać między innymi dlatego, że RN jako jeden z nielicznych ......pisze w oparciu o wersety biblijne.
Krystianem to akurat bym się nie przejmował. Nic raczej do forum nie wnosił oprócz przygadywania.
Anno01, forum JEST BIBLIJNE i to bez względu na to, czy dyskutujący bronią jej boskiego autorytetu czy też nie. Byleby rozmawiali o Biblii.
Problemem są tylko niektórzy userzy, którzy zamiast rozmawiając o Biblii specjalizują się raczej w powalaniu innych na kolana chamskimi sposobami. Biblia i wersety są w ich postach tylko instrumentami aby wykazać pogardę dla innych. Brzydko. Takich bez mrugnięcia okiem wywalaj.
Na tym forum jestem już kilka lat i NIGDY ale to NIGDY taki oszołom się nie resocjalizował. Gdy upłynął czas wracał i zaczynał bojkot od nowa.
Pozwalając takiemu tu istnieć, rzeczywiście forum przestanie być biblijne.
Jak widzę. teraz jfs zaczyna wojenkę niby to o Eliota, ale tak naprawdę to stracił kompana w osobie Rethela i... skończyła się mu zadyma, więc cierpi. Nie daj się.

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

jfs300 pisze: I nie bedziesz trzymać 'chwiejnych' w załodze
Własnie!!!! :shock: wyrzucić z forum tego jfs'a
Stoi murem za Rethelem, a rzuca się do Eliota? Co za.... :animrumru: :animrumru: :evil:
jfs300 pisze: ps. juz nie śmiece wątku tylko chcialem się ustosunkować.
Jaki Ty cudowny :-) a żeby tak Ci internet odcięli :-D
Na dodatek ten cały Rethel lajkuje jfsa, co za (...) :-D

***
Niestosowną wypowiedź ukrył Eliot
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2014, 22:08 przez bartek212701, łącznie zmieniany 2 razy.
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

jfs300

Post autor: jfs300 »

[quote=''bartek''] Własnie!!!! wyrzucić z forum tego jfs'a[/quote]

Ja nie pisałem petycji o wyrzucenie z forum, tylko o pozbawienie odpowiedzialnej funkcji człowieka ktory jest chwiejny emocjonalnie.
Rn jakie ma poglądy takie ma ale na tą funkcje nadaje się ponieważ nie jest impulsywny
(sory niektorzy czytający)
Mimo wszystko - ja mam troche inne kryteria co do funkcji nadzorczych niż poglądy religijne.

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

Anna01 pisze:Ostatnio otrzymałam wiele gorzkich słów na temat forum.
Anno.
Jest mi przykro razem z Tobą.
I tak dajesz sobie wspaniale radę! :-D
Wiedz, że są też tacy, co Ciebie cenią za pracę na Forum!
Ja nie miał bym tyle cierpliwości. :-(

Daniel_dn

Re: Pytanie do "chrześcijan - pacyfistów"

Post autor: Daniel_dn »

Rethel pisze::idea:
:arrow: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/kurdyjk ... dowi/36hcl


Rozumiem, ze według waszych wywrotowych teoryj, owe kobiety okropnie grzeszą, ucząc
się obsługiwać broń i biorąc udział w wojnie - tak samo zapewne grzeszą ich mężowie oraz
Amerykanie, którzy bombardują pozycje dżihadystów. Jaki oni mają ciężki grzech! :roll:
W ogóle nie słuchają Jezusa, lecz zabijają biednych muzułmanów... :roll:
Zabijanie ludzi jest zgodnie z Dekalogiem złamaniem Prawa Bożego. Bóg Dekalogu jest bogiem żywym, a życie człowieka jest pod szczególną Jego ochroną. Wiec ten co zabija winnych czy niewinnych, ten co zabija w sposób bezpośredni i pośredni ludzi (politycy i ich wyborcy) do Boga nie chce należeć, bo nie uznaje Dekalogu. Bóg wie i karze tych co Go nienawidzą i naszym obowiązkiem jest więc też wiedzieć, a nie wierzyć.

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

jfs300 pisze: Ja nie pisałem petycji o wyrzucenie z forum, tylko o pozbawienie odpowiedzialnej funkcji człowieka ktory jest chwiejny emocjonalnie.
Ja pisze o Tobie :-)
Henryk pisze:Anno.
Jest mi przykro razem z Tobą.
I tak dajesz sobie wspaniale radę! :-D
Wiedz, że są też tacy, co Ciebie cenią za pracę na Forum!
Ja nie miał bym tyle cierpliwości. :-(
Popieram :-D
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

jfs300

Post autor: jfs300 »

Ja pisze o Tobie
to nie ja z naszej dwójki jestem mściwy i chwiejny bartku.
Zastanów się nad sobą

Awatar użytkownika
Wnikliwy
Posty: 3204
Rejestracja: 23 cze 2013, 19:51

Post autor: Wnikliwy »

Jak widać robi się coraz ciekawiej. Szkoda tylko, że osoby które nie muszą robią sobie złe notowania tylko dlatego, że stają w obronę kogoś kto ich ma wszystkich w nosie.
Bartek - doskonale wie o czym mówię. Tu nie chodzi, o żaden homoseksualny aspekt.
JFS- mam nadzieję, że za jakiś czas nie będziesz w takiej opozycji do pana R. Powodem będzie to samo!!

Jak ktoś pisze, że Eliot jest impulsywny to nie wie co mówi.

Awatar użytkownika
Eliot
Posty: 4160
Rejestracja: 22 sie 2011, 10:37

Post autor: Eliot »

bartek212701 pisze:
jfs300 pisze: I nie bedziesz trzymać 'chwiejnych' w załodze
Własnie!!!! :shock: wyrzucić z forum tego jfs'a
Stoi murem za Rethelem, a rzuca się do Eliota? Co za.... :animrumru: :animrumru: :evil:
jfs300 pisze: ps. juz nie śmiece wątku tylko chcialem się ustosunkować.
Jaki Ty cudowny :-) a żeby tak Ci internet odcięli :-D
Na dodatek ten cały Rethel lajkuje jfsa, co za (...) :-D

***
bartuś - nie idź tą drogą :evil:
wujek Eliot ;-)
"Sławiłem więc radość, bo nic dla człowieka lepszego pod słońcem, niż żeby jadł, pił i doznawał radości, i by to go cieszyło w jego trudzie za dni jego życia, które pod słońcem daje mu Bóg." (Ecc 8:15 bt)

chryzolit
Posty: 4264
Rejestracja: 19 maja 2013, 20:09
Kontakt:

Post autor: chryzolit »

Henryk - napisał.
Anno.
Jest mi przykro razem z Tobą.
I tak dajesz sobie wspaniale radę! :-D
Wiedz, że są też tacy, co Ciebie cenią za pracę na Forum!
Ja nie miał bym tyle cierpliwości. :-(
W całości zgadzam się z Twoim postem.
Pozdrawiam.
P,S.
jfs300 - Twoje zarzuty przeciw Eliot,są wyssane z palca,w taki sposób pokazujesz,że to Ty chcesz decydować o składzie administracji,własną grą.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dekalog”