Zwiedzenie w naszym życiu

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Piotr Pawlak
Posty: 201
Rejestracja: 10 lip 2016, 14:52

Zwiedzenie w naszym życiu

Post autor: Piotr Pawlak »

Czy napewnno zdaję. sobie sprawe jak bardzo jest glebokie w naszym zyciu
zwiedzenie które ukazuje nam pismo św . Okazuje się że nie . Patrząc. przez pryzmat
bibli dotyczy ono wszystkich swer naszego zycia. WYJCCIE Z TEGO ŚWIATA. dotyczy
wszystkiego. W dzisiejszym życiu jest to dla większości pozornie niemozliwe.
,Ale czy napewno ?

BoaDusiciel
Posty: 6938
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

My tu w Tworkach już wyjemy z tego świata ...
A Napoleon pyta co to jest "swer".
Thx from the mountain :-)
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
karol210
Posty: 904
Rejestracja: 05 lut 2016, 8:53

Post autor: karol210 »

Tylko pytanie pozostaje jedno jesli tak sadzisz czemu ,,Te tu i teraz dla Boga jest Bardzo Wazne?''

Hmmm... swiat zywych jest wazny jednak po smierci dusza jakby spi na sąd

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Piotr Pawlak pisze:Czy napewnno zdaję. sobie sprawe jak bardzo jest glebokie w naszym zyciu
zwiedzenie które ukazuje nam pismo św . Okazuje się że nie . Patrząc. przez pryzmat
bibli dotyczy ono wszystkich swer naszego zycia. WYJCCIE Z TEGO ŚWIATA. dotyczy
wszystkiego. W dzisiejszym życiu jest to dla większości pozornie niemozliwe.
,Ale czy napewno ?
Tylko, że Biblia nie uczy, aby wyjść z tego świata, tylko do niego nie należeć. Oto nauka:

"„Nie proszę, żebyś ich zabrał ze świata, ale żebyś czuwał nad nimi z powodu niegodziwca.  Nie są częścią świata, jak i ja nie jestem częścią świata." (Jana 17:15,16).
Oszołomstwu mówię NIE!

Piotr Pawlak
Posty: 201
Rejestracja: 10 lip 2016, 14:52

Post autor: Piotr Pawlak »

Przepraszam że. Bralem udzialu w rozmowie mpja ukochana (Tesciowa ) moja Mama umarła . w piatek
jest pogrzeb.Dziekuje Panu memu że
pozwolił mi i zonie nią. się. opiekowac. Chwata Jezusowi Chrystisowi na wieki wiekow.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Wyrazy współczucia...
Oszołomstwu mówię NIE!

Piotr Pawlak
Posty: 201
Rejestracja: 10 lip 2016, 14:52

Post autor: Piotr Pawlak »

Wporzadku jest ze mną ,gdyby nie to że dane mi zostało 6 miesiecy temu was znaleść to nie wiem co .by było .Znalazłem Was na yutube (petsona non gata) od tego mometu dzieją się rzeczy niesamowite,uczy mnie Bóg i Wy
.43.5roku spałem myśląc że tak ma być ale wyszlem z matrixsa i szok ?! zeczywistoś jest całkiem inna .Niemialem pojęcia że jestem zabijany codziennie doslownie ,nie bylo dla mnie balwochwalstwa nieznalem grzechu, NIC NIEWIDZIALEM taki bylem ślepy .Niedlugo bede mógł wam opowiedzieć dlaczego dałem ten temat.Pan niech będzie z nami.

Awatar użytkownika
Andżelika_FS
Posty: 549
Rejestracja: 02 lip 2016, 23:20
Lokalizacja: Dornach/Kruszewnia

Post autor: Andżelika_FS »

No po prostu same cuda. A ostatecznym dowodem na istnienie Boga będzie, jak w zrozumiały sposób wytłumaczysz dlaczego tak strasznie kaleczysz język polski. Jestem strasznie czepialska, zwykle wypominam każdą literówkę. Ale przy Tobie nie mogę wypominać, bo ręce mi opadają. Ty nie robisz błędów. Ty po prostu gwałcisz język, który jest dla mnie czymś z tej klasy idei co JHWH. I jestem bezbronna wobec takiego gwałtu.

Może wyjdę na straszną nacjonalistkę, ale uważam, że szacunek do języka ojczystego jest dużo ważniejszy niż szacunek do dowolnych powstańców. Żyjemy w czasach pokoju (marnego i udawanego, ale jednak). Nie powinno się gwałcić języka, w którym się pisze.

Awatar użytkownika
karol210
Posty: 904
Rejestracja: 05 lut 2016, 8:53

Post autor: karol210 »

Ciesze się ze jesteś ;-) Tez odnalazlem Stworzenie Boże i samouwierzytelnia się że nic samo nie mogło powstać. Pamietać tylko trzeba ze Bóg jest Ojcem dobrym i jesteśmy podobieństwem gdy nieczynimy nic złego a dajemy dobro.Wyszedłem z źródła okultyzmu tzw.bałwochalstwa i odzyskać pokoj tzw.spokoj i radość ducha ciała to coś cudownego :->

Piotr Pawlak
Posty: 201
Rejestracja: 10 lip 2016, 14:52

Post autor: Piotr Pawlak »

Przepraszam wszystkich za mój. jezyk Polski , pisze na starym telefonie , a z polskim jestem na bakier
Andzelika FS będe wdzieczny jak w zrozumiały. sposób
dla mnie , nauczysz mnie jezyka Polskiego.
Czas smutku się skończył wrocilem mogę z wami
rozmawiać .

Piotr Pawlak
Posty: 201
Rejestracja: 10 lip 2016, 14:52

Post autor: Piotr Pawlak »

Chciałem zawsze zrozumieć co to jest zwiedzenie.
Dla prostaczka takiego jak ja było to za duże .
Na początku stycznia dotarło do mnie słowo Boże
które czytałem mojej kochanej Teściowej . Kilka
dni później moja kochana żona pokazała mi
artykuły na temat żywienia , wróciliśmy do posiłków
z naszej dziecinnej młodości dodając kilka składników .
Czytalismy w pismie św . o posilkach czystych i nieczystych,
mama miała cukrzycę drugiego stopnia ,insulinę podawalem ja i mierzylem ją cztery razy dziennie.
Po ponad trzech miesiącach lekarze oslupieli!! nie można
bylo podawać insuliny.Trzustka sama wytwarzała insuline!!
Problemem było to że kazał podawać coś slodkiego aby cukier podnieś bo był dużo za niski zamias zmiejszyć insulinę . Ale Pan otworzył nam oczy i umysly.
Dla nas jest to żywy dowod na to jak daleko siega
zwiedzenie w naszym życiu , jest to mała część góry
lodowej. Prosze Pana naszego by dał nam dużo mądrości
i siły . Chwała i Bogoslawienstow Panu naszemu Jezusowi Chrystusowi na wieki wiekow.

daglezja77
Posty: 2079
Rejestracja: 13 cze 2008, 23:48

Post autor: daglezja77 »

Zwiedzenie to na przykład jak miliony wierzą w trojce mimo ze w biblii nic takiego nie występuje, w przyrodzie również, a definicja trójcy jest pozbawiona najmniejszej logiki i sensu.

Piotr Pawlak
Posty: 201
Rejestracja: 10 lip 2016, 14:52

Post autor: Piotr Pawlak »

Pokazuje w wlasnej rodzinie co to znaczy wierzyć w Boga żywego , tu mówią że to prawda a i tak modlą się do innych.Więc zaczolem wystawiać im świadectwo w życiucodziennym. Okazuje się to bardzo skuteczne , zaczeli
się zmieniać .

Awatar użytkownika
Lukian
Posty: 1704
Rejestracja: 02 lut 2015, 18:34
Kontakt:

Post autor: Lukian »

Piotr Pawlak pisze:Na początku stycznia dotarło do mnie słowo Boże
a kto ci włożył w rękę Biblię?
Gal 4:6 " A ponieważ jesteście synami, Bóg wysłał do naszych serc Ducha swego Syna, który woła: „Abba, Ojcze!"
http://zrodlaobjawienia.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Listek
Posty: 7838
Rejestracja: 31 mar 2013, 21:25
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Listek »

Dzięki Nauce Boga nasze życie może odwrócić się o 180 stopni.

Jesteś blisko, o Panie,
i wszystkie Twoje przykazania są prawdą.
Od dawna wiem z Twoich upomnień,
że ustaliłeś je na wieki.


https://www.youtube.com/watch?v=5bVme5EL0BQ

Pozdrawiam
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dekalog”