Co o tym myślicie?

Dział, który przyczynia się do naszego duchowego rozwoju oraz prowadzi do refleksji nad tekstem biblijnym

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Marius Bienius
Posty: 1088
Rejestracja: 09 wrz 2012, 19:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Marius Bienius »

wuka pisze: Z całą pewnością mogę potwierdzić, że muzyka 432Hz wpływa pozytywnie, przynajmniej na mnie. Staram się jej słuchać jak najczęściej i to całymi godzinami.
Uważam, że to nie jest żadna teoria spiskowa, ale fakt. Cały świat jest tak nastrojony, a dysonansami (w każdej dziedzinie) można tylko szkodzić. ;-)
Ja cały czas mogę słuchać doom metalu – przy pracy, w samochodzie, relaksując się – i wiesz co?… czuje się przy tym doskonale.
Z całą pewnością mogę potwierdzić, że ciężkie gitarowe dźwięki wpływają pozytywnie :-)
ratao pisze: Ja słucham boskie dźwięki, alikwoty, bo są lecznicze i za darmo. Misy tybetańskie, dzwonki, itd.super sprawa dla ducha i ciała.
Z jakich chorób leczą?
"Zobaczyć świat w ziarnku piasku, niebiosa w jednym kwiecie z lasu,
W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, w godzinie nieskończoność czasu"

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6284
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

Metanoia pisze:Boga nie można poznać studiując Pisma.
To nie pisma są przeszkodą w poznaniu Boga, tylko umysł, umysł jest przeszkodą w poznaniu Boga bo ocenia, ocenia również Boga.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Marius Bienius pisze:
wuka pisze: Z całą pewnością mogę potwierdzić, że muzyka 432Hz wpływa pozytywnie, przynajmniej na mnie. Staram się jej słuchać jak najczęściej i to całymi godzinami.
Uważam, że to nie jest żadna teoria spiskowa, ale fakt. Cały świat jest tak nastrojony, a dysonansami (w każdej dziedzinie) można tylko szkodzić. ;-)
Ja cały czas mogę słuchać doom metalu – przy pracy, w samochodzie, relaksując się – i wiesz co?… czuje się przy tym doskonale.
Z całą pewnością mogę potwierdzić, że ciężkie gitarowe dźwięki wpływają pozytywnie :-)
ratao pisze: Ja słucham boskie dźwięki, alikwoty, bo są lecznicze i za darmo. Misy tybetańskie, dzwonki, itd.super sprawa dla ducha i ciała.
Z jakich chorób leczą?
Gitarowe tak, ale metal mnie doprowadza do silnego niepokoju, rozdraznienia. Podobnie jest z glosna muzyka i...disco polo. Czasami latem, okna otwarte, a tam gdzies daja czadu na maxsa. Wtedy mam zadze mordu :lol: :crazy: :s_zly: :hehe:

Awatar użytkownika
Listek
Posty: 7838
Rejestracja: 31 mar 2013, 21:25
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Listek »

ratao pisze:Ja słucham boskie dźwięki,
A znasz napój o nazwie Ayahuasca?
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Listek pisze:
ratao pisze:Ja słucham boskie dźwięki,
A znasz napój o nazwie Ayahuasca?
Podobno "otwiera" szyszynkę. Jest stosowany przez szamanów i kapłanów, aby wejść w inny wymiar świadomości. Podobny jest z wyglądu do herbaty. Czy o to chodzi?

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6284
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

Ja zostałam szamanką bez żadnych takich...
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Queza pisze:Ja zostałam szamanką bez żadnych takich...
Ten napój nie jest konieczny do otwarcia szyszynki i doznań pozazmysłowych. To wspomagacz, coś jak narkotyk.
W jaki sposób zostałaś szamanką?

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6284
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

wuka pisze:W jaki sposób zostałaś szamanką?
Jezus, jego Światło zstąpiło do mojego życia, do mojego ciała i dostałam nowe życie od Niego, poprzednia dusza ze mnie wyszła, mam teraz nową - światło - duch, wielki duch jest ze mną, Duch, dzięki któremu dziś jestem szamanką, takie związki często są małżeństwem, duchowym małżeństwem, Biblia o tym mówi, że Jezus będzie miał żonę w Apokalipsie. Teraz się czasem śmieję, że zawsze chciałam zostać nie księżniczką, czy królewną, jak marzą dziewczynki, tylko czarodziejką...
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Metanoia
Posty: 642
Rejestracja: 09 cze 2016, 17:54
Lokalizacja: Osobowość z Pogranicza

Post autor: Metanoia »

A co robi szamanka? Co to znaczy być szamanką bo ja się nie znam.
Jak szamanka będzie robić stolik z nóg od maszyny do szycia i desek dębowych to użyje wkrętów, farby i wkrętarki czy to się zrobi samo?

Awatar użytkownika
Marius Bienius
Posty: 1088
Rejestracja: 09 wrz 2012, 19:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Marius Bienius »

Metanoia pisze:A co robi szamanka? Co to znaczy być szamanką bo ja się nie znam.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szaman
"Zobaczyć świat w ziarnku piasku, niebiosa w jednym kwiecie z lasu,
W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, w godzinie nieskończoność czasu"

Awatar użytkownika
Metanoia
Posty: 642
Rejestracja: 09 cze 2016, 17:54
Lokalizacja: Osobowość z Pogranicza

Post autor: Metanoia »

Bardzo dziękuję za odpowiedź ale to pytanie było skierowane nie do ciebie tylko do pani Queza.
No chyba, że jesteś rzecznikiem prasowym Queza.
Co Queza robi jako szamanka?

Awatar użytkownika
Marius Bienius
Posty: 1088
Rejestracja: 09 wrz 2012, 19:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Marius Bienius »

Metanoia pisze:Bardzo dziękuję za odpowiedź ale to pytanie było skierowane nie do ciebie tylko do pani Queza.
No chyba, że jesteś rzecznikiem prasowym Queza.
Co Queza robi jako szamanka?
W swoim pytaniu nie zawarłaś informacji do kogo jest ono skierowane i stąd moja odpowiedź. Następnym razem skorzystaj z opcji „cytuj” i nie będzie niedomówień :-)
"Zobaczyć świat w ziarnku piasku, niebiosa w jednym kwiecie z lasu,
W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, w godzinie nieskończoność czasu"

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6284
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

Metanoia pisze:Bardzo dziękuję za odpowiedź ale to pytanie było skierowane nie do ciebie tylko do pani Queza.
No chyba, że jesteś rzecznikiem prasowym Queza.
Co Queza robi jako szamanka?
Mam dar uzdrawiania, w przyszłości "będę doktorką i będę leczyć dzieci" - to mi zostało przepowiedziane.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

Queza pisze:
Metanoia pisze:Bardzo dziękuję za odpowiedź ale to pytanie było skierowane nie do ciebie tylko do pani Queza.
No chyba, że jesteś rzecznikiem prasowym Queza.
Co Queza robi jako szamanka?
Mam dar uzdrawiania, w przyszłości "będę doktorką i będę leczyć dzieci" - to mi zostało przepowiedziane.
Uzdrawiasz obecnie kogoś lub siebie. Dar uzdrawiania mają wszyscy ludzie, ale jest to przed nami świadomie ukrywane. Każdy może korzystać z darmowego Daru Bożej Energii - Miłości, ponieważ Bóg udziela swojego Ducha - Energii bez miary każdemu człowiekowi.

W tym celu można korzystać z wielu książek, jak np:

Gerard Loe DAR UZDRAWIANIA. Jak odkryć i wykorzystywać swoje naturalne zdolności. Praktyczny podręcznik

Obrazek

Spis treści:

Rozdział pierwszy - Siła uzdrawiająca...2
Rozdział drugi – Siedem metod chanelingu energii ...7
Rozdział trzeci – Siedemnaście specjalnych technik uzdrawiania...10
Rozdział czwarty – Mentalne rozpoznawanie problemów i ich usuwanie... 24
Rozdział piąty – Inne ścieżki uzdrawiania ...29
Rozdział szósty – Dalsze wskazówki i informacje...31
Rozdział siódmy – Uzdrawianie przeszłych wcieleń ...53
O autorze...60

Gerard Loe jest uzdrowicielem i doskonałym instruktorem;prowadzi programy terapeutyczne i szkoleniowe w radiu i telewizji oraz uzdrawia w swojej bezpłatnej klinice, która działa już od dziesięciu lat . Nauczył sztuki uzdrawiania tysiące ludzi .Kiedy zachoruje ktoś blisk i, mówimy: “Chciałbym mu pomóc,ale nie wiem jak” .Odpowiedzią jest niniejsza książka - pełny kurs przywracania zdrowia sobie i innym, wzbogacony mnóstwem przykładów zaczerpniętych z praktyki samego autora i jego uczniów. G.Loe uświadamia nam, że zdolność uzdrawiania tkwi w każdym człowieku, jest jednym z
darów jaki otrzymaliśmy od natury. Dzięki temu możemy nieść pomoc nie tylko w usuwaniu dolegliwości fizycznych i psychicznych, ale także w rozwiązywaniu problemów, “leczeniu” związków między ludźmi, czy poprawianiu sytuacji finansowej. Dzięki tej książce można opanować sztukę uzdrawiania na odległość, przez telefon, samouzdrawiania, leczenia przez wizualizację, nakładanie rąk, a nawet sztukę ładowania energią przedmiotów i miejsc. Można również nauczyć się uzdrawiania naszych wcześniejszych wcieleń, które silnie wpływają na naszą obecną rzeczywistość. Każdy kto naprawdę troszczy się o drugiego człowieka, może rozwinąć tę umiejętność i chęć częściowo uwolnić naszą planetę od chorób i cierpienia.

Dar Uzdrawiania - Pobierz pdf z Docer.pl
https://docer.pl/doc/n0x550n
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6284
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

Każdy ma własną drogę, ja na swojej drodze spotkałam kilku ludzi, dorosłych ludzi, którym pomogłam... zależne to było od tego jak spojrzałam, co powiedziałam, co zrobiłam, jestem kanałem, przez który płynie boska energia i ona uzdrawia, w przyszłości jednak, zawodowo chcę zająć się tylko dziećmi, zamierzam skończyć jeszcze jedną szkołę. Na świecie jest masa uzdrowicieli, którym nie zamierzam zabierać fachu, niech robią co umieją, oby tylko to skutkowało.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Biblijne studium”