Zyskujcie sobie przyjaciół mamoną niesprawiedliwości ??

Dział, który przyczynia się do naszego duchowego rozwoju oraz prowadzi do refleksji nad tekstem biblijnym

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

ohayoo pisze:Wymyślaliście od Lucyfera Jana,wymyślaliście od Lucyfera Jezusa..teraz wymyślacie mnie o mało wierni! Jednak każdy prorok musi być wzgardzony w swojej "ojczyźnie".Idźcie więc dalej ślepcy po omacku i opluwajcie się wzajemnie,oddając cześć bożkom w swoich kościołach pełnych obłudy! Nie dla was jest Królestwo o którym głoszę,a przede mną Izajasz Jan i Jezus Chrystus - syn Boga Żywego. Albowiem jeżeli jesteście przeciwko nam,nie możecie być z nami.[/b]
Pięć postów i... wszystko wiadomo. Czuję, że jesteś przygotowany na krótki żywot w naszej 'ojczyźnie' ;-)

Incognito

Post autor: Incognito »

Ja na jego miejscu zapisałbym sie do lekarza.

ohayoo
Posty: 6
Rejestracja: 29 cze 2011, 9:39
Lokalizacja: Nie z tego świata

Post autor: ohayoo »

O mało wierni ! Dzisiaj odsyłacie mnie do lekarza.. a 20 wieków temu na pewno zabilibyście mnie..Pozostaje mi tylko "otrząsnąć sandały"na tym forum i odejść tam gdzie chcą słuchać Słowa Żywego. A wy cóż..opluwajcie się dalej i egzystujcie nie mając pojęcia o niczym..bo jak mawiał mistrz: "..nie dawajcie psom tego co święte..".." nie rzucajcie pereł swych pod wieprze.."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Biblijne studium”