Studium Pisma Świętego - Szkoła

Dział, który przyczynia się do naszego duchowego rozwoju oraz prowadzi do refleksji nad tekstem biblijnym

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

logoss
Posty: 23
Rejestracja: 10 maja 2010, 16:57
Kontakt:

Post autor: logoss »

explorer, Skoro twierdzisz EXPLORERZE że mozesz udzielić pomocy w "podniesieniu kwalifikacji i zbliżeniu do głębszego poznania Słowa Bożego" to chcę to sprawdzić, podaj interpretację proroctwa Ezechiela roz.1 od wierszy 4 do 22
Ezech.1,4-22
logoss

Awatar użytkownika
Arius
Posty: 4884
Rejestracja: 25 lut 2008, 16:32
Lokalizacja: kosmopolita

Post autor: Arius »

logoss pisze:explorer, Skoro twierdzisz EXPLORERZE że mozesz udzielić pomocy w "podniesieniu kwalifikacji i zbliżeniu do głębszego poznania Słowa Bożego" to chcę to sprawdzić, podaj interpretację proroctwa Ezechiela roz.1 od wierszy 4 do 22
Ezech.1,4-22
Hehe, wysoko mierzysz logossie :-).

Może ty najpierw napisz jakiego BOGA reprezentujesz?
Tego biblijnego jedynego BOGA JEHOWĘ, czy może jak większość chrześcijaństwa reprezentujesz trójcę?

logoss
Posty: 23
Rejestracja: 10 maja 2010, 16:57
Kontakt:

Post autor: logoss »

Ariusie pytanie nie było skierowane do ciebie, Studium nie zajmuje się nauką o Trójcy, i nie interesuje mnie ten temat
Jak chcesz podyskutować zapraszam cię na stronę byłych Świadków Jehowy tam znajdziesz wiele felietonów i podyskutujesz z organizatorami

http://www.sn.org.pl.
logoss

Awatar użytkownika
Arius
Posty: 4884
Rejestracja: 25 lut 2008, 16:32
Lokalizacja: kosmopolita

Post autor: Arius »

logoss pisze:Ariusie pytanie nie było skierowane do ciebie, Studium nie zajmuje się nauką o Trójcy, i nie interesuje mnie ten temat
Ale ja swoje pytanie skierowałem do ciebie, czyżbyś tak samo odpowiadał na zadane pytania w trakcie 'Studium'? Pytanie nie brzmiało, czy to 'Studium' zajmuje się trójcą, ale kogo ty reprezentujesz, jedynego BOGA JEHOWĘ, czy trójcę.

Tak wyczytałem na twojej stronie.
Kurs jest zgodny z nauczaniem katolickim jak i protestanckim
Czyli kogo reprezentujesz? Zostawię to jako pytanie retoryczne :-)

meritus
Posty: 4308
Rejestracja: 17 lip 2006, 11:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: meritus »

Ariusie - logos reprezentuje Boga, który nie jest ograniczony redukcjonistyczną ideologią Strażnicy, czyniącą z Chrystusa Pana anioła, a z Ducha Świętego odpowiednik prądu elektrycznego, a imię Jahwe ograniczającą jedynie do Ojca.

Awatar użytkownika
Arius
Posty: 4884
Rejestracja: 25 lut 2008, 16:32
Lokalizacja: kosmopolita

Post autor: Arius »

meritus pisze:Ariusie - logos reprezentuje Boga, który nie jest ograniczony redukcjonistyczną ideologią Strażnicy, czyniącą z Chrystusa Pana anioła, a z Ducha Świętego odpowiednik prądu elektrycznego, a imię Jahwe ograniczającą jedynie do Ojca.
Jesli nie jest ograniczony to może jest czwórcą, dlaczego ograniczać go do redukcjonistycznej ideologii Watykanu, jak z palca BOŻEGO można było zrobić nowego BOGA? :aaa:

meritus
Posty: 4308
Rejestracja: 17 lip 2006, 11:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: meritus »

Jesli nie jest ograniczony to może jest czwórcą, dlaczego ograniczać go do redukcjonistycznej ideologii Watykanu, jak z palca BOŻEGO można było zrobić nowego BOGA?
A co? Ciało Kierownicze ma jakieś nowe światło w tym zakresie?

Musashi
Posty: 822
Rejestracja: 15 sie 2008, 18:45

Post autor: Musashi »

Arius pisze:
meritus pisze:Tak to już jest, że Jezus Chrystus najpierw powołał Kościół
Tak to jest, jak się nie zna historii :-), Jezus nie zakładał żadnych kościołów, a tym bardziej KRK, nawet w Rzymie nie był. Czego ci ludzie nie wymyśla. Fakt faktem, nie mam prawa tobie zabraniać wierzyć w to co piszesz, ale nie sądź, że inni są tak naiwni.
AMEN

hahahha

Musashi
Posty: 822
Rejestracja: 15 sie 2008, 18:45

Post autor: Musashi »

meritus pisze:Tak, tak Ariusie, w Brooklynie też nie był i Ruheforda i Russela nie znał.
AMEN

hahahaha

Awatar użytkownika
explorer
Posty: 54
Rejestracja: 22 maja 2006, 9:38

Post autor: explorer »

logoss pisze:(...) chcę to sprawdzić, podaj interpretację proroctwa Ezechiela roz.1 od wierszy 4 do 22 Ezech.1,4-22
Co chcesz "sprawdzić"?

--
explorer

logoss
Posty: 23
Rejestracja: 10 maja 2010, 16:57
Kontakt:

Post autor: logoss »

Ostatni raz byłem na tym forum z dwa lata temu Jakby na to nie patrzeć pozdrawiam starych i nowych przyjaciół Zajrzyjcie do mnie czasami na nową stronę

DMDWN
http://www.dmdwn.org

oraz chętnych bliższego poznania Boga na stronę Studium Pisma Świetego

https://sites.google.com/site/internetyowestudiumps/
logoss

judejahu
Posty: 309
Rejestracja: 24 cze 2012, 15:54
Lokalizacja: wszechświat
Kontakt:

Post autor: judejahu »

zapraszam do studiowania Pisma Świętego na

biblia.magisteriumpisma.pl

studiowanie przez klikanie. .

kliknij i czytaj. twój czas jest cenny.
Wszyscy jesteśmy współtwórcami każdego napotkanego życia.

----------------------------------------------------
religia to biznes. kościół to firma. "duchowni" to zarząd. wyznawcy to klientela.

logoss
Posty: 23
Rejestracja: 10 maja 2010, 16:57
Kontakt:

Post autor: logoss »

Dziękuje za radę zajrzałem na twoją proponowaną stronę rozpoczołeś nowe forum Gdybyś tak łaskawie co nieco powiedział o sobie kim jesteś byłbym rad co do mnie to przedstawię ci się wejdź na stronę Misji

http://www.dmdwn.org
logoss

arkadiusz
Posty: 103
Rejestracja: 31 lip 2012, 19:41
Lokalizacja: --

Post autor: arkadiusz »

judejahu pisze:zapraszam do studiowania Pisma Świętego na

biblia.magisteriumpisma.pl

studiowanie przez klikanie. .

kliknij i czytaj. twój czas jest cenny.
;-)
jakiego wyzanai jesteś ??

ODPOWIEDZ

Wróć do „Biblijne studium”