Niebiańska MANNA

Dział, który przyczynia się do naszego duchowego rozwoju oraz prowadzi do refleksji nad tekstem biblijnym

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
adullam
Posty: 38
Rejestracja: 14 sie 2010, 15:12
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Post autor: adullam »

Pomyślałem. Ziemscy ludzie zbyt łatwo uzależniają się od etykietek. np TY.
Łatwo nimi manipulować. Choć mnie już dawno nie ma , ( gdzie nie jestem) inni będa moimi stalkerami. Bedą się pode mnie podszywać.
A ja mam ich sporo. Zawsze daje się rozpoznać , kiedy zechcę.

Są tez tacy którzy podpisują się tak jak ja oraz cytują moje analizy lub artykuły- są tożsame. I choć wszystko jest tożsame jest pewne rozróznienie. Nie mają mojego doświadczenia, wiedzy, zapału, dlatego nie wiedzą to czego ja.

To już jak sam się domyslasz łatwo można wykorzystać aby odróżnić mojego
stalkera- nie da ci odpowiedzi , poza wklejaniem ( moich artykułów) . Ja mogę dać odpowiedzi,oni nic nie mogą. Oszukują i kradną, nawet jak im proponuje pomoc , daje im admina na zakładanych swoich stronach , oni zmieniają hasło i myślą że coś jest "ich", myślą że JA coś straciłem, a oni są górą.
- Nie rozumieją kto sprawdził kogo, są tego nieświadomi.
Nie wiedzą kto poznał pobudki kogo.


Tak właśnie się dzieje.

Awatar użytkownika
adullam
Posty: 38
Rejestracja: 14 sie 2010, 15:12
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Post autor: adullam »

Jednak niektórzy na tym forum cię znają ;-) nawet nie pomyślałbyś hih,jaki ten internet mały co ?
Owszem, to prawda. Jednak mnie nie potrzebne są etykietki , bycie adminem,pamięć (intelektualna) aby wiedzieć , to wszystko.... rozumiesz. Bartuś.



Skoro nie jesteś katolikiem, a ja chrześcijaninem to dlaczego się tu zabawiamy?

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

adullam, ja się nie zabawiam :-) ja tylko odpisuje na Twoje posta.
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Biblijne studium”