Dla jakiego Imienia cierpieli Apostołowie?

Dyskusje o Bogu i jego imionach

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Sivis Amariama
Posty: 753
Rejestracja: 10 cze 2008, 1:51

Post autor: Sivis Amariama »

Ryś - dlaczego więc nie przytoczyłeś do tej pory żadnej niekonsekwencji? :lol: :lol: :lol:

Bobo, poprzenoś czy pousuwaj posty nie na temat. Jak napisałem posta o krwi w temacie o krwi to odrazu mi usunięto, że niby nie na temat :P

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Poprzenoś czy pousuwaj posty nie na temat. Jak napisałem posta o krwi w temacie o krwi to odrazu mi usunięto, że niby nie na temat :P
Nie pojmujez prostych rzeczy? Co ja zrobię z postami nie na temat to nawet nie muszę Ciebie o to pytać. Apeluję, żebyś po prostu ich nie tworzył. Robotę mi naganiasz? Będziesz się handryczył a potem mi polecasz kasować twoje wypociny?
Na razie ostrzegam ustnie. Jak nie zaprzestaniesz masz trzecie ostrzeżenie, bo dostrzegam iż prowokujesz.

Awatar użytkownika
Petroniusz
Posty: 2946
Rejestracja: 28 maja 2006, 13:01

Post autor: Petroniusz »

Sivis Amariama pisze:Nie raz się powołujesz na filozofów, historyków i poważne komentarze;P
Konsekwencji więcej 8-)
Ty myslisz, ze do przyjecia danego faktu potrzebuje sterty naukowych wywodow, broniacych tego, w co wierze? :lol: Ciekawe jakby Cie podsumowali pierwsi chrzescijanie, gdybys do nich wyskoczyl z takim tekstem :lol:

Hmmm... do Jezusa zreszta robiona pewne aluzyjki tego typu:

(Jana 7:48) Czyż uwierzył w niego choćby jeden z władców albo faryzeuszy?
Petroniusz Arbiter

Awatar użytkownika
Petroniusz
Posty: 2946
Rejestracja: 28 maja 2006, 13:01

Post autor: Petroniusz »

Sivis Amariama pisze:
Ryś pisze:dobra rzecz jak przedstawiciel jedynie słusznej siły się powoluje na swoich filozofów i teoretyków
zła jak to czynią jego adwersarze
Ty w ogóle czytasz to co komentujesz? Jeśli tak to chyba nie widzisz, co tam napisano :lol:
Więc Ci wypunktuję, może będzie łatwiej:
1. Nie widzę nic złego w powoływaniu się na autorytety
2. Petroniusz widzi
Znow klamiesz :shock:
Petroniusz Arbiter

Sivis Amariama
Posty: 753
Rejestracja: 10 cze 2008, 1:51

Post autor: Sivis Amariama »

Przeczytaj sobie, czym jest kłamstwo i kogo możesz nazwać kłamcą. Chociażby w Wikipedii. Nie tkwij w ignoranctwie 8-)

Płaskowicki Rys

Post autor: Płaskowicki Rys »

Jedna odpowiedz Sivis
nie mam ci nic do powiedzenia i zgodnie z propozycją Bobo konczę dyskusję

benpo
Posty: 263
Rejestracja: 21 maja 2011, 17:44
Lokalizacja: Poland
Kontakt:

Post autor: benpo »

Raf, Raf, Nie wiem o co ci dokładnie chodzi, ale ten poganin który otrzymał Ducha Świętego, dobrze wiedział jak Bóg ma na IMIĘ i Kim Jest. Ja kiedyś wierzyłem w trójcę a jak mi Bóg dał Swoje poselstwo, to teraz wiem że nie istnieje żadna trójca że to wymysł katolickich ojców kościoła z 325 r. po Chrystusie. I że w Starym Testamencie nosił Imię JHVH (JAHVE) a w Nowym Testamencie nosi IMIĘ JEZUS. Które się wzywa w modlitwie. JAHVE Starego Testamentu to jest JEZUS Nowego Testamentu. Ludzie ochrzczeni w trójcę nie są w stanie tego zrozumieć bo są tą katolicką zwodniczą teologią zwiedzeni, tak jak ja kiedyś. Zajrzyj do mojego chomika benpo, to lepiej to zrozumiesz i inni jeśli zechcą.
benpo

janowski
Posty: 897
Rejestracja: 29 sie 2011, 18:07

Post autor: janowski »

stałe pozbawienie prawa do pisania na forum

benpo
Posty: 263
Rejestracja: 21 maja 2011, 17:44
Lokalizacja: Poland
Kontakt:

Post autor: benpo »

wolumen, Dzięki za zainteresowanie moim postem, ale chocbyś mi przedstawił wszystkie publikacje w świeckiej mądrości na temat Bożego Imienia, to i tak nie zrozumiesz kim był i jest Bóg. Musisz zrobić to co jest napisane Dz. Ap. 2,38. ON ci się objawi. Tak jak tym wszystkim którzy byli w górnym pokoju. W denominacjach faszerują ludzi błędną nauką. to tyle.
benpo

janowski
Posty: 897
Rejestracja: 29 sie 2011, 18:07

Post autor: janowski »

benpo pisze: W denominacjach faszerują ludzi błędną nauką. to tyle.
Wlasnie.
stałe pozbawienie prawa do pisania na forum

benpo
Posty: 263
Rejestracja: 21 maja 2011, 17:44
Lokalizacja: Poland
Kontakt:

Post autor: benpo »

wolumen, Dziękuję Bogu że to zrozumiałeś. Ja Denominacje i ich fałsz odrzuciłem ponad 30 lat temu. Wierzę Bogu i Jego Biblii. Amen. I powiem ci że nie jestem osamotniony.
benpo

benpo
Posty: 263
Rejestracja: 21 maja 2011, 17:44
Lokalizacja: Poland
Kontakt:

Post autor: benpo »

Raf, Witaj. wczoraj ci dokładnie napisałem na temat znajomości Imienia Boga a ty nawet nie raczyłeś mi odpowiedzieć, po co nosisz w awatarze wizerunek proroka? On był uprzejmym człowiekiem.
benpo

jgs
Posty: 243
Rejestracja: 14 lis 2012, 15:25

Post autor: jgs »

Dla jakiego imienia cierpieli apostołowie...

Pytanie, które zawiera odpowiedź..

Po co wałkować to co jest oczywiste...
Jan Gryko

Iwona19
Posty: 786
Rejestracja: 26 lis 2012, 23:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Iwona19 »

Dla imienia Jezusa
Słów mi właściwych często brakuje na opisanie mej miłości do Ciebie

Wiesław
Posty: 243
Rejestracja: 15 kwie 2013, 18:05
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: Wiesław »

benpo pisze:Raf, Raf, Nie wiem o co ci dokładnie chodzi, ale ten poganin który otrzymał Ducha Świętego, dobrze wiedział jak Bóg ma na IMIĘ i Kim Jest. Ja kiedyś wierzyłem w trójcę a jak mi Bóg dał Swoje poselstwo, to teraz wiem że nie istnieje żadna trójca że to wymysł katolickich ojców kościoła z 325 r. po Chrystusie. I że w Starym Testamencie nosił Imię JHVH (JAHVE) a w Nowym Testamencie nosi IMIĘ JEZUS. Które się wzywa w modlitwie. JAHVE Starego Testamentu to jest JEZUS Nowego Testamentu. Ludzie ochrzczeni w trójcę nie są w stanie tego zrozumieć bo są tą katolicką zwodniczą teologią zwiedzeni, tak jak ja kiedyś. Zajrzyj do mojego chomika benpo, to lepiej to zrozumiesz i inni jeśli zechcą.

Chyba jednak nie do końca zostałeś oświecony, skoro,-przepraszam cię za te uwagę, ale wypisujesz bzdury..

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imię Boże”