Jehowa ani Jahwe nie istnieją

Dyskusje o Bogu i jego imionach

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

Bobo, hih równi i równiejsi ;-)
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16737
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

:?:

Masz linka do tego Chomika?

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16737
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Więc jeśli na tym Chomiku są JEGO teksty i JEGO opracowania to... przecież Chomik nie jest jego źródłem, prawda? A co komu do tego, ze swoje przemyślenia powklejał tu i tam? Ideą podawania źródeł jest to, aby wskazać, że dany cytat jest jest cudzym tekstem i opracowaniem. Więc jeśli ktoś cytuje swoje własne słowa... jako źródło musi podać... swój mózg. Nazwa serwera nie jest źródłem owej myśli.

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Post autor: kesja »

I bardzo słusznie - wykazac ,ze tekst nie jest mój
Dlatego też uważałam ,że wystarczy podac - NIE moje - znalezione w necie itp
Nawet bez podania linka ,ważne ,ze SOBIE nie przypisuję danego tekstu...
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2011, 19:26 przez kesja, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

tak ;-) mój błąd zagalopowałem się,ale to nie bylo takim działaniem by komuś zaszkodzić,chciałem tylko pomóc.[nie miałem złych intencji]
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

Awatar użytkownika
Shenwen
Posty: 54
Rejestracja: 05 kwie 2011, 15:11
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: Shenwen »

Jachu pisze:W całej Biblii nigdzie nie pisze,że Duch Święty to osoba.
Zresztą,nie pisze też,że Bóg Najwyższy to osoba.
W NT jest co najmniej kilka wersetow świadczących że Duch Święty jest samodzielną osobą,np.:

A gdy Piotr jeszcze nadal zastanawiał się nad widzeniem, wtedy powiedział do niego Duch: "Właśnie szuka cię dwóch mężczyzn.
Wstań więc, zejdź na dół i idź z nimi bez wahania, bo to Ja ich przysłałem".
Dap 10:19-20

Gdy pełnili służbę Pańską, powiedział Duch Święty: "Wyznaczcie mi Barnabę i Szawła do dzieła, do którego ich powołałem". Dap 13:2

Jak widzisz w całej biblii sa przykłady tego czego Ty nie widziałeś:)
Pozdrawiam
.............................................................................................................................
]esli znależliście mojego chomika to ciesze sie, są tam opracowania naszej grupy domowej-Imie Ojca,Kim jestem w Chrystusie, Słowo Boga,Moje życie i obowiązki wobec Jezusa Chrystusa!,Modlitwa – człowiek – Bóg!,Opoka mojej wiary itd-i tłumaczenia wielu prac [Zdrowie dar Boga np] do ktorych brat Józef ma prawa autorskie a to przez jego ręce Jahwe mnie powołał na dziecko Boże.Polecam wszystko z tematu biblijne.To sa nasze tematy ktore przerabiamy na spotkaniach kosciola domowego i dzielimy sie tym z kazdym kto chce.Józef osobiście zna pastora Billy B. Smith, wiele lat spędził w Kanadzie i tam pznał wielu mężów Bożych.Osoby które opracowały te tematy sa członkami naszego domowego kościoła. . :prosze:
Amen.

Nie można siebie wybielić oczerniając innych:)


Modlitwa:
[…]Zechciej mnie uwolnić od błędów popełnionych nieświadomie!
Ustrzeż także sługę swego od grzechów pychy, by mną nie owładnęły! Wówczas bez skazy będę i wolny od ciężkich przewinień.
Niech słowa moich ust i myśli mego serca znajdą upodobanie u Ciebie, Jahwe, Opoko moja i mój Wybawicielu!
Ps.19
http://chomikuj.pl/Vangloi

Itaatkar

Gdyż nieposłuszeństwo jest takim samym grzechem, jak czary, a krnąbrność, jak bałwochwalstwo i oddawanie czci obrazom.
1Sm 15:23

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imię Boże”