Imię Boże z Księgi Amosa 5:27 według PNŚ.

Dyskusje o Bogu i jego imionach

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6315
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Imię Boże z Księgi Amosa 5:27 według PNŚ.

Post autor: Queza »

EMET pisze:
24 mar 2024, 21:58
Faktem jest jednak, że ziemskie kobiety, które znajdą się w niebie, żeby współkrólować z Chrystusem nie będą jakoś specjalnie wyróżnione pojęciem płeć [żeńska].

Stephanos, ps. EMET
Myślę, że feministki by się na Ciebie obraziły EMET.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

EMET
Posty: 11282
Rejestracja: 04 wrz 2006, 17:31

Re: Imię Boże z Księgi Amosa 5:27 według PNŚ.

Post autor: EMET »

Queza pisze:
25 mar 2024, 15:06
EMET pisze:
24 mar 2024, 21:58
Faktem jest jednak, że ziemskie kobiety, które znajdą się w niebie, żeby współkrólować z Chrystusem nie będą jakoś specjalnie wyróżnione pojęciem płeć [żeńska].

Stephanos, ps. EMET
Myślę, że feministki by się na Ciebie obraziły EMET.
EMET:
Niekoniecznie chciałbym wypaść korzystnie przed tzw. 'feministkami', co przed Bogiem oraz Jego Synem - Panem Jezusem Chrystusem
Jak czytamy w 1Tym 5:21: "Uroczyście przykazuję ci przed Bogiem i Chrystusem Jezusem, i wybranymi aniołami, żebyś tego przestrzegał bez uprzedzenia". Mówiąc nieco żartobliwie: jakoś nie wymieniono feministek... :crazy:

Stephanos, ps. EMET
„Wielu będzie biegać tu i tam [po hebrajsku: < jᵊszōṭᵊṭû >], i nastanie obfitość prawdziwej wiedzy” -- Daniela 12:4b; ‘PNŚ-2018’, Przypis.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6315
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Imię Boże z Księgi Amosa 5:27 według PNŚ.

Post autor: Queza »

EMET pisze:
25 mar 2024, 15:20
EMET:
Niekoniecznie chciałbym wypaść korzystnie przed tzw. 'feministkami', co przed Bogiem oraz Jego Synem - Panem Jezusem Chrystusem
Jak czytamy w 1Tym 5:21: "Uroczyście przykazuję ci przed Bogiem i Chrystusem Jezusem, i wybranymi aniołami, żebyś tego przestrzegał bez uprzedzenia". Mówiąc nieco żartobliwie: jakoś nie wymieniono feministek... :crazy:

Stephanos, ps. EMET

A przede mną niech chcesz dobrze wypaść? Ja nie jestem feministką. :-)
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imię Boże”