Proroctwa

Dyskusje o proroctwach biblijnych

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Henryk

Post autor: Henryk »

Bobo pisze: Oczywiście, że odpowiedział. Ale tak naprawdę to jakiś cynizm? Sarkazm? Ironia?
Jak umiał- odpowiedział. A Ty odpowiadasz na jakiekolwiek pytania tak:
Żal, że twoje zagadnienia giną w gąszczu niezrozumienia/absurdów/beznadziei/głupoty/stretyczałości/badaczonienawistnościdoświadków?
Powtarzaj częściej, a może uwierzę w moją nienawiść do Bobo z ferajną. :xhehe:

Domyślasz się,dlaczego wolą Pana jest, aby nie wszyscy zrozumieli, a co za tym idzie- uwierzyli dziś?
Zdajesz sobie sprawę, że teraz nie jest czas na nawracanie i zbawianie świata?

Henryk

Post autor: Henryk »

Henryk pisze:Domyślasz się,dlaczego wolą Pana jest, aby nie wszyscy zrozumieli, a co za tym idzie- uwierzyli dziś?
Jak tylu mądrych było (i jest nadal!), tak nikt nie poważył się na tak prostą odpowiedź.
Czyżby nie znali odpowiedzi? :aaa:
Toż to nie możliwe! :xhehe:

Awatar użytkownika
Listek

Post autor: Listek »

Henryk pisze:Zdajesz sobie sprawę, że teraz nie jest czas na nawracanie i zbawianie świata?
2Tm 4:2 eib "Głoś Słowo! Bądź gotowy w porę i nie w porę, aby poprawić, upomnieć, zachęcić — z całą cierpliwością, umiejętnie."

Henryku, tylko pokornym Bóg tłumaczy zakryte dotąd dla nich sprawy,w miarę jak schodzi z nas pycha,czyli bunt przeciw słowu Boga.
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9

Awatar użytkownika
radek
Kontakt:

Post autor: radek »

Aniołowie zawsze towarzyszą ludziom i działają. Pomoc jest wydajniejsza jeśli ludzie jej nie utrudniają zwłaszcza chaotyczną mową. Władza sądowa należy się doświadczonym Aniołom, Oni się nie pomylą, my powinniśmy mówić jedynie to co wiemy

Ap 20:4 eib "(4) Następnie mój wzrok padł na trony. Zasiedli na nich ci, którym powierzono sąd. I zobaczyłem dusze ściętych z powodu świadectwa Jezusa oraz z powodu Słowa Boga — tych, którzy nie pokłonili się bestii ani jej podobiźnie i nie przyjęli znamienia na swe czoło lub rękę. Ożyli oni i panowali z Chrystusem przez tysiąc lat."

Quran 10:60-61
A co będą sądzić ci, którzy wymyślają kłamstwo przeciw Bogu - w Dniu Zmartwychwstania? Zaprawdę, Bóg jest władcą łaski dla ludzi, lecz większość z nich nie jest wdzięczna! I w jakiejkolwiek byłbyś sytuacji, i cokolwiek recytowałbyś z Koranu, i jakiekolwiek podejmujecie działanie - My jesteśmy przy was świadkami, kiedy się w tym zagłębiacie. I nie ujdzie uwagi twego Pana nawet ciężar jednego pyłku - ani na ziemi, ani w niebiosach; ani też coś jeszcze mniejszego od tego, ani też większego - żeby to nie było w Księdze jasnej.

Quran 75:3-4
Czy człowiek sądzi, że My nie zbierzemy jego kości? Ależ tak! My mamy moc ponownie ułożyć nawet jego palce.
Lewa szala już nie wzbiera, Prawa decyduje teraz
Mat 3:2 eib "(2) (...) Królestwo Niebios jest blisko."

Awatar użytkownika
Queza

Re: Proroctwa

Post autor: Queza »

Moje życie ma się zmienić do 6.11.2020 ale narazie poza znakami na niebie i ziemi nic tej zmiany nie zapowiada, jeśli dobrze rozumiem Boga, a myślę, że dobrze rozumiem, bo już kilka razy dobrze interpretowałam to co chce mi powiedzieć, to czeka mnie zmiana zamieszkania, przeprowadzka. To proroctwo otrzymałam od Boga około dwa lata temu i czekam cierpliwie na to co się ma wydarzyć w moim życiu już wkrótce. Bóg jak pisze w Biblii zawsze dotrzymywał "słowa" i tak jak zapowiadał, tak się działo. Myślę, że w moim przypadku nie będzie inaczej, a Wy jak myślicie?
Matko, która jesteś w Niebie, chroń Nas zawsze w potrzebie. Niech się Imię Twoje święci, miej Nas zawsze w Swej pamięci.

Awatar użytkownika
radek
Kontakt:

Post autor: radek »

Ja życzę spełnienia pozytywnych proroctw. Miło, że znowu jesteś
Lewa szala już nie wzbiera, Prawa decyduje teraz
Mat 3:2 eib "(2) (...) Królestwo Niebios jest blisko."

Awatar użytkownika
Queza

Post autor: Queza »

Ja cały czas jestem tylko tutaj na forum żadziej.
Matko, która jesteś w Niebie, chroń Nas zawsze w potrzebie. Niech się Imię Twoje święci, miej Nas zawsze w Swej pamięci.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Proroctwa”