Wizja Daniela 11:28-30a

Dyskusje o proroctwach biblijnych

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

tola pisze:
wuka pisze:
tola pisze:Jestes w błedzie czy w zakłamaniu .
Ojca nikt nie zobaczy ja TYLKO W Jeszua Mesjaszu
nawet wam sie nie chce czytac biblii żeby nie uwierzyc bo trzeba by odrzucic ciemność.
Masz rację i jej nie masz. Sama potwierdzasz to, o czym pisałam, a jednocześnie pleciesz jakieś bzdury.
Oczywiście, że Ojca nikt nie zobaczy JAK tylko w Jezusie Chrystusie. O tym piszę. Ale Ojciec to osobny BYT niż SYN. Są jednością w myślach, działaniu i wielu innych sprawach. Ty wyznajesz, że OJCIEC TO SYN, co jest kompletnym bezsensem.
Skąd ty wiesz co nam się chce, a czego nie chce. Sama zacznij czytać normalną Biblie, bo jak na razie to w żadnej nie ma o jakimś Jeszua. Jesteśmy w Polsce i piszmy po polsku.
Sama zastanów się, czy nie siedzisz w czarnej dziurze. Z wielką łatwością przychodzi ci wszystkich oceniać, ale jakoś dobrego słowa nie wydusiłaś z siebie jeszcze nigdy. Gromić, ganić to każdy głupi potrafi. Dobro i miłość, pocieszenie i słowa pod rozwagę wychodzą z czystych serc. Takich na forum nie brakuje, ale ty do nich nie należysz. Szkoda.
Gdybyscie Mnie znali Znali byscie Ojca a tak nie znacie ani Ojca a ni Mnie.
ty nie masz widziec ze Jezus jest jak ojciec ale ze Jest Ojcem Wiecznosci a skoro to dla ciebie ,,
bzdury to sie oburzasz i po katolicku wierzysz w 3 odrebne osoby, byty .
Tak to Ojciec Unizył siebie a nie Syn bo Syn jest unizeniem ale kiedy Ojciec Uniza Siebie do postawy Sługi ,to jest to UNIZENIE.

[/b]
Dlaczego akurat po katolicku? Tak samo wierza prawoslawni, protestanci itd. Nikt sie nie oburza, ale nie wciskaj mi, ze Syn to Ojciec. Probowalam wytlumaczyc ci, jak rozumiem ta sprawe, ale skoro wolisz "wyzywac" mnie od katolicze, zamiast podjac dyskusje to bujaj sie. Mozesz sobie wierzyc w co chcesz, ale inni tez moga i nic ci do tego. Nawet nie wiem jaka wiare wyznajesz, ale ty oczywiscie wiesz, ze moim grzechem naczelnym jest katolicyzm :xhehe: dobre sobie.

Awatar użytkownika
tola
Posty: 664
Rejestracja: 31 maja 2017, 12:57

Post autor: tola »

wuka
Dlaczego akurat po katolicku? Tak samo wierza prawoslawni, protestanci itd. Nikt sie nie oburza, ale nie wciskaj mi, ze Syn to Ojciec.
Probowalam wytlumaczyc ci, jak rozumiem ta sprawe, ale skoro wolisz "wyzywac" mnie od katolicze, zamiast podjac dyskusje to bujaj sie. Mozesz sobie wierzyc w co chcesz, ale inni tez moga i nic ci do tego. Nawet nie wiem jaka wiare wyznajesz, ale ty oczywiscie wiesz, ze moim grzechem naczelnym jest katolicyzm :xhehe: dobre sobie.
_________________
Po katolicku bo to Matka i wszystko inne od niej pochodzi sama widzisz ,ze przekazuja ten sam proqram .
wuka czujesz ,ze cie obrazam zes katoliczka ,to ci obraża a nie to ,ze tkwisz w proqramie nauk?
trojca osób to fundament eucharystii jedno połaczone z drugim.
ja ciebie nie wyzywam to twój wymysł a bujaj sie to mowa z rynsztoka.
Jesli ty do tej pory nie wiesz jaka wiare wyznaje to cos nie tak .
Jeszua=YHVH

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

tola pisze:Po katolicku bo to Matka i wszystko inne od niej pochodzi sama widzisz ,ze przekazuja ten sam proqram .
wuka czujesz ,ze cie obrazam zes katoliczka ,to ci obraża a nie to ,ze tkwisz w proqramie nauk?
trojca osób to fundament eucharystii jedno połaczone z drugim.
ja ciebie nie wyzywam to twój wymysł a bujaj sie to mowa z rynsztoka.
Jesli ty do tej pory nie wiesz jaka wiare wyznaje to cos nie tak .
I wszystko jasne. :cry:

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Anna01 »

Podzieliłam temat.
Posty userki Małgorzaty.. przeniosłam tu ----> http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=14206
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

ODPOWIEDZ

Wróć do „Proroctwa”