Wizja Daniela 11:28-30a

Dyskusje o proroctwach biblijnych

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
efroni
Posty: 2552
Rejestracja: 11 kwie 2013, 8:15

Post autor: efroni »

BoaDusiciel pisze:Oczywiście że mogę.
Weź krzesło i podpiłuj 3 nogi tak żeby ledwie się trzymały.
Czwartą nogę podpiłuj mniej.
Potem siądź na to krzesło i sprawdź w którą stronę się przemieścisz :mrgreen:
Jest to zupełnie bezsensowny dowód na to, że warunkiem pionowego zawalenie się konstrukcji jest równomierna deformacja elementów nośnych.
Jeżeli trzy elementy ledwo się trzymają a czwarty jest mniej podpiłowany, to tu nie ma mowy o równomiernej deformacji elementów nośnych .
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

:lol:
Bo to nie jest dowód na równomierną deformację elementów nośnych, tylko wręcz odwrotnie.
RM twierdzi, że do pionowego zawalenia się konstrukcji konieczna jest równomierna deformacja elementów nośnych.
Ja twierdzę, że nawet przy nierównomiernej deformacji konstrukcja może zawalić się pionowo.
Kierunek upadku zależny jest od sumy sił działających na konstrukcję, czyli w uproszczeniu: naprężeń konstrukcyjnych i siły ciążenia.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

BoaDusiciel pisze:Kierunek upadku zależny jest od sumy sił działających na konstrukcję, czyli w uproszczeniu: naprężeń konstrukcyjnych i siły ciążenia.
Czyli... mogło być, że gdyby kilku grubasów stało w prawym rogu wieżowca, to tam konstrukcja zawaliłaby się szybciej? :->
Oszołomstwu mówię NIE!

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Musiałoby to być kilku bardzo dużych grubasów ;-)
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

No ale to mało prawdopodobne, więc mamy dowód, że wieże zawaliły się równomiernie. Ot, jakie to proste do udowodnienia :-D
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Ostatnio czytałam na stronie, na którą trafiłam z rekomendacji tego forum, na takie artykuły i oczom nie wierzę: http://globalne-archiwum.pl/?s=WTC&x=0&y=0
Czyli: nie było ataku samolotów, ale to hologramy, a i o wyburzaniu sporo.
Kto chcę niech się wgłębia.
W ogóle jakaś koszmarna ta strona, aż strach się bać.

Awatar użytkownika
tola
Posty: 664
Rejestracja: 31 maja 2017, 12:57

Post autor: tola »

Koszmary ma kazdym kroku tak i tu nie ma co sie dziwic przeiez niqdzie nie znaleziono kawałka samolotu jak to mozliwe ze Pentaqon trafiony ale nie wiadomo czym w innym miejscu lej po uderzeniu samolotu lej jest samolo wyparował ?
a moze niqdy nie było, nic dziwneqo dobra robota reptili.
Jeszua=YHVH

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

tola pisze:Koszmary ma kazdym kroku tak i tu nie ma co sie dziwic przeiez niqdzie nie znaleziono kawałka samolotu jak to mozliwe ze Pentaqon trafiony ale nie wiadomo czym w innym miejscu lej po uderzeniu samolotu lej jest samolo wyparował ?
a moze niqdy nie było, nic dziwneqo dobra robota reptili.
Jeśli to prawda, to mam pytanie: w jakim świecie my żyjemy?
I jeszcze jedno, może dla wielu obrazoburcze: gdzie jest Bóg?

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

wuka pisze:I jeszcze jedno, może dla wielu obrazoburcze: gdzie jest Bóg?
Wielokrotnie czytalem na tym forum,ze dzien boski to nie dzien ludzki i moze trwac tysiace naszych lat.Skoro tak,to moze Bog wciaz odpoczywa po szesciu dniach ciezkiej pracy.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

booris pisze:
wuka pisze:I jeszcze jedno, może dla wielu obrazoburcze: gdzie jest Bóg?
Wielokrotnie czytalem na tym forum,ze dzien boski to nie dzien ludzki i moze trwac tysiace naszych lat.Skoro tak,to moze Bog wciaz odpoczywa po szesciu dniach ciezkiej pracy.
Na to wygląda :-(
A my czekamy i wołamy, ale... w próżnię.

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

tola pisze:Koszmary ma kazdym kroku tak i tu nie ma co sie dziwic przeiez niqdzie nie znaleziono kawałka samolotu jak to mozliwe ze Pentaqon trafiony ale nie wiadomo czym w innym miejscu lej po uderzeniu samolotu lej jest samolo wyparował ?
a moze niqdy nie było, nic dziwneqo dobra robota reptili.
A konkretnie - gdzie nie znaleziono szczątków samolotu ?
Bo w ruinach WTC znaleziono, w Pentagonie też znaleziono.
Nawet pod Smoleńskiem znaleziono :->
Chyba że znów chodzi o formułowanie kłamliwych założeń, w celu wyciągania fałszywych wniosków :lol:
https://rense.com/general32/phot.htm
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

RM
Posty: 3679
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:37

Post autor: RM »

Boa,
nigdzie nie twierdziłem, że do pionowego zawalenia budynku takiego jak WTC konieczna jest równomierna wszystkich elementów konstrukcji nośnej. Twierdzę natomiast, że istnieje tylko jedna możliwość pionowego zawalenia budynku: kontrolowane wyburzenie. Pionowe zawalenie budynku w następstwie pożaru (wysokiej temperatury), zbudowanego na stalowym szkielecie konstrukcyjnym jest niemożliwe. Taki budynek, jeśli się w ogóle zawali w wyniku pożaru (co jest bardzo mało prawdopodobne), zawsze zwali się na bok, ponieważ deformacja termiczna stali zawsze prowadzi do ugięcia, nigdy do utraty siły nośnej w poziomym przekroju.
Poza tym, czy Ty w ogóle masz jakieś pojęcie o tym, w jaki sposób spala się paliwo lotnicze? Naprawdę myślisz, że spalenie w wyniku katastrofy kilku ton, paliwa może uszkodzić konstrukcję nośną budynku takiego jak WTC?

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

O kontrolowanym wyburzeniu wiele razy w różnych relacjach wspominano.

Awatar użytkownika
tola
Posty: 664
Rejestracja: 31 maja 2017, 12:57

Post autor: tola »

wuka pisze:
tola pisze:Koszmary ma kazdym kroku tak i tu nie ma co sie dziwic przeiez niqdzie nie znaleziono kawałka samolotu jak to mozliwe ze Pentaqon trafiony ale nie wiadomo czym w innym miejscu lej po uderzeniu samolotu lej jest samolo wyparował ?
a moze niqdy nie było, nic dziwneqo dobra robota reptili.
Jeśli to prawda, to mam pytanie: w jakim świecie my żyjemy?
I jeszcze jedno, może dla wielu obrazoburcze: gdzie jest Bóg?
w swiecie kłamstwa.ciemności, swiat religijny ktory musi przeminac bo jest totalnie
.zaprzedany reptilom
Teraz obywa sie sąd nad tym swiatem, który nieustannie bluzni Jeszua=YHVH,
to krk wymazal Imie z Bibli to krk posadził na tronie królowa niebios Isztar w przebraniu.
to krk oprawia czary na ołtarzu mieniac siebie kapanami z moca rozkazywania D,śWIETEMU,

to reptile truja szczepionkami a bazy maja we Włoszech i usa,
te 2 WTC to portal celowo wybudowany podobnie jak CERN,
Jeszua=YHVH

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

tola pisze:Teraz obywa sie sąd nad tym swiatem, który nieustannie bluzni Jeszua -YV
W Ew. Jana pisze, że "teraz" odbywa się sąd nad światem, ale chodziło o "teraz" za czasów Jezusa. Czy masz na myśli, że to "teraz" trwa i trwa i trwa...?
tola pisze:zaprzedany reptilom
To spiskowe teorie. Pewnie masz na myśli reptilian? Nie wiem, nie znam się.
Kłamstwo na świecie było jest i będzie, ale dziwne rzeczy jakoś mocno się ostatnio uwypuklają.
Czy to technologia tak skoczyła do przodu?
A może ludziom niektórym jest po prostu za dobrze i w głowach się poprzewracało. Moralność, ta na zewnątrz i wewnętrzna chyba nigdy nie była na tak niskim poziomie. Często wstyd mi innych.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Proroctwa”